Juhtmevabad kõrvaklapid JBL Tune 770 NC JBLT770NCBLK

Täpsustused:
Tüüp: Juhtmevabad kõrvaklapid
Eesmärk: Universaalne
Kauba ID: 17550469
0 € tasuta tarne
8450
10900

SJH hind

12999
Müüja: Mobilo 4.9
Pakkumised teistelt müüjatelt (5):
10225
-
12595
Lisa korvi
883 / kuus

3 2818
Ilma lisatasudeta
Sinu linn

Tallinna väljastuspunkt (Mustamäe tee 46, Tallinn)

Teisipäeval, 30. aprillist

000

Omniva pakiautomaat

2. maist

0 € tasuta tarne sooduskoodiga TARNE424
219

Postkontor

2. maist

199

DPD pakiautomaat

2. maist

249

Smartpost pakiautomaat

2. maist

259

Kuller

2. maist

399

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Omniva pakiautomaat

2. maist

0 € tasuta tarne sooduskoodiga TARNE424
219

Postkontor

2. maist

199

DPD pakiautomaat

2. maist

249

Smartpost pakiautomaat

2. maist

259

Kuller

2. maist

399

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Pakkumised teistelt müüjatelt
ovolt
10234
Vitalimax
12399
Müüja: Mobilo 4.9
  • 88% ostjatest soovitaks seda müüjat.

Toote kirjeldus: JBL Tune 770 NC JBLT770NCBLK

Sinu muusika, müravaba
Kergus, mugavus ja suurepärane heli, JBL Tune 770NC mürasummutavate kõrvaklappidega saad nautida kõiki kolme. Kümble JBL Pure Bass helis koos aktiivse mürasummutusega kuni 44 tundi järjest või lausa 70 tundi ilma mürasummutuseta. Seejärel lae kõrvaklappe hetkega – ainult 5-minutiline laadimine annab 3 tundi kuulamisaega. Jaks otsas? Lihtsalt ühenda helikaabel, et muusikat edasi kuulata. JBL Headphones rakendusega saad muusika oma maitse järgi häälestada ja kõrvaklappidel olevate nuppudega saad hõlpsalt muusikat ja kõnesid hallata.

Adaptiivne mürasummutus + Smart Ambient
Tune 770NC kõrvaklapid on varustatud adaptiivse mürasummutusega, mis aitab keskenduda muusikale ja eemaldada välise müra. Kui soovid ümbritsevat maailma kuulda ilma kõrvaklappe peast võtmata, lülita sisse Ambient Aware ja TalkThru funktsioonid, mis muudavad keskkonnahelid teravamaks.

Töökindel Bluetooth 5.3 + LE Audio
Kuula juhtmevabalt uusima Bluetooth-tehnoloogia abil. Optimeeri Bluetoothi jõudlust JBL rakenduses, valides Audio režiim parima helikvaliteedi saamiseks või Video režiim optimaalse mängu- ja videoväljundi jaoks.

NB! Saabub OTA värskenduse kaudu tulevikus.


JBL Pure Bass heli
Juba aastakümneid on JBL seisnud hea selle eest, et suurtes kontserdisaalides kõlav heli oleks kvaliteetne ja võimas ning selle sama eesmärgiga on loodud ka nende JBL kõrvaklappide heli – sügav ja võimas.

Kohanda oma kuulamiskogemust
JBL Headphones telefonirakendus võimaldab kohandada heli oma maitse järgi. Vali eelseadistatud ekvalaiseri režiimide seast või kohanda seda ise vastavalt muusikale, stiilile ja maitsele.

Kuni 70 tundi kestev aku
Kuula juhtmevabalt koos aktiivse mürasummutusega tervelt 44 tundi. Või lülita mürasummutus välja ja pikenda akukestvust tervelt 70 tunnini. Kõrvaklapid on laetavad USB-C kaabli abil ning toetavad ka kiirlaadimist – 3 tundi kuulamisaega vaid 5-minutilise laadimisega. Või kuula piiramatult ühendades kõrvaklapid helikaabliga.

Kahe seadme samaaegne ühendus
Lülitu hõlpsalt ühest Bluetooth seadmest teise – ükski telefonikõne ei jää vastamata, sest saad mugavalt hüpata tahvelarvutis olevalt videolt telefonile.

Käed-vabad kõned ja häälassistent
Juhi hõlpsalt oma muusikat, võta vastu telefonikõnesid ja aktiveeri häälassistent klappidel asuvate nuppude kaudu.

Kerge ja kokkuvolditav disain
Praktiline kokkuvolditav disain ja kerged materjalid võimaldavad neid kõrvaklappe kõikjal kaasas kanda. Tänu pehmetele kõrvapatjadele võid neid kanda ka pikema aja vältel ebamugavust tundmata.

CE-vastavusmärgis on toote tootja kinnitus selle kohta, et toode vastab selle suhtes kohaldatavate Euroopa Komisjoni direktiivide nõuetele.

JBL

JBL on Ameerika Ühendriikides asuv heliseadmete, kõlarite ja kõrvaklappide tootja. Ettevõtte asutaja James Bullough Lansing oli tuntud kui leidlik heliinsener, seega pole üllatav, et kaks tema asutatud ettevõtet, JBL ja Altec Lansing on saanud kvaliteetsete audiotehnika ettevõtete lipulaevaks.
Üle seitsme aastakümne tegutsenud ettevõte võib kiidelda paljude saavutustega. Kõlarite väljatöötamine tuntud filmifirmadele nagu Metro-Goldwyn-Mayer, koostöö Fordi autofirmaga ja arvukad auhinnad innovaatiliste toodete eest on vaid mõned ajaloos saadud tunnustused. Täna on JBL üks tuntumaid heliseadmete tootjaid maailmas. JBL kõrvaklapid on pälvinud tunnustuse nii professionaalide kui ka muusikahuviliste seas. Suurepärane bass, ülipikk aku kestvus ühe laadimisega ja läbimõeldud disain eristab JBL-i tooteid konkurentidest. Lisaks on JBL kaasaskantavad kõlarid ülimalt kerged ja veekindlad ning neid saab kõikjale kaasa võtta.

 

JBL Tune 770 NC JBLT770NCBLK JBL

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

USB

Kas teile meeldib kuulata muusikat igal pool ja hindate kõrget helikvaliteeti? Siis olete jõudnud õigesse kohta, sest meie valikus on üle 700 USB-ühendusega kõrvaklapi, mis võimaldavad teil nautida oma lemmikmuusikat, saadete salvestusi või kasutada kõrvaklappe erinevate kõnede jaoks, kuhu iganes te ka ei reisiks. Teil on võimalik valida stiilse disainiga juhtmevabade, juhtmega või spetsiaalselt arvutimängude jaoks mõeldud kõrvaklappide vahel. Samuti pakume teile sobivaimad üle pea käivaid (ing. On/Over-Ear) või kõrvasiseseid (ing. In-Ear) kõrvaklappe. Sisseehitatud mikrofoni abil ei saa te mitte ainult kuulata kõrvaklappide kaudu edastatavat heli, vaid ka ise rääkida või luua helisalvestusi. Paljudel kaasaegsetel kõrvaklappidel on sisseehitatud mürasummutus, nii et ükskõik kui kõvasti teile meeldib muusikat kuulata, aitab see funktsioon kaitsta teie kuulmist. Meie valikus on kõige tuntumate kaubamärkide kõrvaklapid, millel on USB-ühendus. Nende hulka kuuluvad "JBL", "Xiaomi", "Samsung", "Philips", "Sony" ja teised.

Universaalne

L (vasakpoolne) ja R (parempoolne) sildid kõrvaklappidel täidavad oma eesmärki ja see ei ole ainult kõrvakanalisse sobitamine. Heliallikas - olgu selleks siis telefon, arvuti või MP3-mängija - saadab vasaku ja parema kanali heli vastavatesse kõrvaklappidesse. Kuigi see võib tunduda tähtsusetu, võib see teha vahet muusika, filmide ja muude videote kuulamise ebavõrdse kogemuse vahel, sidudes pildi (video puhul) ja heli suunaga, kuhu see oli mõeldud. Universaalsed kõrvaklapid - otsustavad ise, milline kõrv kus on, ja saadavad heli igasse kanalisse vastavalt sellele. Universaalsetel kõrvaklappidel on kõrvaklappides kiip, mis määrab kindlaks, kas need on vabas õhus kõrva ees või kõrva tagaosa lähedal. Kui kõrvaklapid tuvastavad, milline kõrv on vasak ja milline parem, suunatakse heli vasakule kanalile vasaku kõrva jaoks ja paremale kanalile parema kõrva jaoks. Teine eelis on see, et kui kasutaja jagab kõrvaklappe sõbraga, tuvastavad universaalsed kõrvaklapid olukorra ja saadavad ühise signaali vasakule ja paremale. See tähendab, et kogu heli edastatakse võrdselt ja mitte suunatult.

Juhtmeta peakomplektil pole üldse kaablit ega pistikut ning see on seadmega ühendatud raadio- või infrapunasignaali kaudu. Neid saab kasutada mitmesugustes tegevustes, kuna neil on palju eeliseid. Inimesed üle kogu maailma naudivad iga päev juhtmevaba peakomplekti vabadust, olgu nad siis sportimas, trennis, väljas söömas või lihtsalt igapäevatoimingutes. See on väga mugav, kuna te ei pea lootma juhtmetele ega sõltu seadmetest. Alates Bluetoothi ​​debüüdist on see sidesüsteem oluliselt paranenud ning koos mürasummutus- ja kajasummutusega ning mõnede aktiivse mürasummutusega mudelitega on see pakkunud juhtmevabade kõrvaklappide jaoks suurepärase helikvaliteeti. Pidevalt laienev Bluetooth-ühenduvuse ulatus võimaldab teil vabalt liikuda ilma telefoni ühendamata. Juhtmeta peakomplektis kasutatav Bluetoothi ​​sagedus on väga madal ja seda ei peeta inimestele ohtlikuks. Need kiirgavad tuhat korda madalamaid sagedusi kui tavaline mobiiltelefon. Kui esimesed juhtmevabad mudelid välja tulid, oli üks suurimaid kaebusi aku kestvus. Õnneks on paljudel tootjatel õnnestunud sellele probleemile lahendus leida – juhtmevabad laadimisraamid. Peaaegu kõik juhtmevabad peakomplektid on varustatud laadimisümbrisega, mis võimaldab mõlemat peakomplekti korraga laadida.

Loe lähemalt

Üldine tooteinfo: JBL Tune 770 NC JBLT770NCBLK

Kauba ID: 17550469
Kategooria: Kõrvaklapid
Tootja kood: JBLT770NCBLK
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,23 x 0,23 x 0,1 m, 0,25 kg
Kaubamärk: JBL
Kandmise viis: Kõrvapealsed
Värv: Must
Liidese tüüp: Bluetooth, USB
Mikrofon: Jah
Membraani läbimõõt (mm): 40 mm
Maksimaalne tööpiirkond (m): 10 m
Kaal: 232 g
Mürasummutus: Jah
Tüüp: Juhtmevabad kõrvaklapid
Vaade: JBL, juhtmevabad kõrvaklapid kõrvaklapid
Eesmärk: Universaalne
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik JBL tooted

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.

Hinnangud ja arvustused (9)

JBL Tune 770 NC JBLT770NCBLK
5

(9 ostja hinnangud)

5 tähte
(9)
4 tähte
(0)
3 tähte
(0)
2 tähte
(0)
1 täht
(0)

100%

seda toodet soovitavad ostjatest

Jäta toote kohta arvustus

Info ja reeglid

Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Kaup24.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.

Hinda toodet
Aliya M.
29.02.2024

Suurepärased kõrvaklapid, väga kiiresti kohal, suurepärane müüja

Artur M.
25.01.2024

Müüja: Kaup24.ee

Soovitan müüjat, head hinnad!

Aleksandrs H.
25.01.2024

Müüja: Kaup24.ee

Tänan saatmise eest ja olen kaubaga rahul.

Laura I.
08.01.2024

Väga mugavad kõrvaklapid, mis summutavad suurepäraselt ka ümbritsevat müra – hea abimees avatud kontori keskkonnas töötamiseks.

Sigrit H.
06.01.2024

Müüja: Kaup24.ee

Hinna ja kvaliteedisuhe väga hea.

Dmitry P.
04.01.2024

Müüja: Kaup24.ee

Kõik jõudis kohale nagu kokku lepitud! Toode on seda raha väärt.

Oleh K.
22.11.2023

Müüja: Kaup24.ee

Kiire, kvaliteetne. Sain mida tahtsin ja mida müüja ütles. 11/10

Vytautas S.
18.11.2023

Müüja: Kaup24.ee

Kasutatud paar päeva. Kõik on korras.

Kaido M.
31.08.2023

Müüja: Kaup24.ee

Ei suuda midagi negatiivset mõelda, kõik oli hea.

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki

Pakkumised teistelt müüjatelt (5)

*Konkreetse Müüja pakkumiste suhtes kehtivad tingimused, mis on Müüja määranud antud kauba jaoks ja kogu kaubas sisalduva teabe (sealhulgas ka hinna) eest vastutab Müüja.

(55 ostja hinnangud)
0 €

Tallinna väljastuspunkt (Mustamäe tee 46, Tallinn)

4. maist

000
Võimalikud tarneviisid
10225
Müüja: ovolt 4.6
(18 ostja hinnangud)
0 €

Tallinna väljastuspunkt (Mustamäe tee 46, Tallinn)

7. maist

000
Võimalikud tarneviisid
10234
Müüja: Vitalimax 4.8
(2020 ostja hinnangud)
0 €

Tallinna väljastuspunkt (Mustamäe tee 46, Tallinn)

2. maist

000
Võimalikud tarneviisid
12399
Müüja: It Plus 4.7
(835 ostja hinnangud)
0 €

Tallinna väljastuspunkt (Mustamäe tee 46, Tallinn)

Teisipäeval, 30. aprillist

000
Võimalikud tarneviisid
12595
Müüja: EasyShop 4.5
(139 ostja hinnangud)
0 €

Tallinna väljastuspunkt (Mustamäe tee 46, Tallinn)

4. maist

000
Võimalikud tarneviisid
12529