Tere, kuidas saame aidata?

SoBuy lamamistool, kiiktool, kokkupandav rannatooli OGS28-GR

Täpsustused:
Materjal: Metall
Sügavus: 150 cm
Laius: 63 cm
Kauba ID: 12333372

Müüdud

Anname Sulle teada, kui toode on taas saadaval

Sarnased tooted


Toote kirjeldus: SoBuy lamamistool, kiiktool, kokkupandav rannatooli OGS28-GR

Toote põhiomadused:

  • Kandevõime: kuni 150 kg, kaal: 12,50 kg/ühik, materjal: raam: metalltoru, kate: sünteetilisest kiudkangast, mõõtmed: vt joonist
  • Elegantne päikesevoodi kiikumiseks moes rohelises toonis
  • Hingatav lamamispind; eemaldatav peapadi; integreeritud küljetaskutega
  • Raam kui käetoed on kaetud pehme EVA plastikuga
  • Artikli So-OGS28 on võimalik osta beežis (OGS28-MI), mustas (OGS28-SCH), halli (OGS28-HG), türkiissinises (OGS28-HB), pruunis (OGS28-BR), rohelises (OGS28-GR) või punases (OGS28-R)
  • .

Millega naudite kõige rohkem oma vaba aega aias? Pane jalad jalga ja lõõgastu! Kiigelaud pakub sulle tippkvaliteeti väga hea hinnaga!

Kangast kate tundub naha vastu hea. Peapadi on ka eemaldatav.

Kiigelaud ei ole mitte ainult ilus vaadata, vaid kiigelaud on ka väga stabiilne ja vastupidav!

Muuta oma aed, rõdu või terrass selle aialauaga lõõgastumise oaasiks.

Ergonoomilise kujuga lamamistool muudab tööpäeva lõpu, nädalavahetuse või puhkuse puhkepausiks hektilisest argipäevast: eriline lainekuju lõõgastab keha ja vaimu ning aitab teil lõõgastumise ajal akusid laadida.

Kaasa tuleks siiski katta või hoiustada, kui ilmad muutuvad. Seda seetõttu, et pikaajaline niiskuse mõju ja kriimustused kattes võivad põhjustada roostet.


SoBuy

SoBuy kaubamärk pakub uuenduslikke, kaasaegseid, kuid lihtsaid lahendusi kodu hubasuse loomiseks. SoBuy meeskond on oma järelduste, valitsevate turusuundumuste ja muutuvate ostmisharjumuste põhjal välja töötanud tootevaliku, mida saab pakkuda inimestele, kellele meeldib stiilne praktilisus. Mööbel ja erinevad detailid on mõeldud nii elutoa kui ka magamistoa ja isegi esiku või köögi jaoks. SoBuy eeliseks on individuaalsus - valikus on tõeliselt eksklusiivsed kaubad, mis on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks. Ettevõte investeerib innovaatilistesse toodetesse, et tutvustada klientidele mitmesuguseid sisutus- või funktsionaalsusvõimalusi. Toodete jätkusuutlikkus, keskkonnasõbralikkus ja ohutus on ka selle kaubamärgi üks eeliseid. Kaubamärgil on palju rahvusvahelisi harusid, mis mitte ainult ei kiirenda kõiki logistikaprotsesse, vaid aitavad mõista ka klientide nõudlust ja pakkuda sellist mööblit või interjööri detaile, mille disain ja hind kliente rõõmustaksid.

SoBuy lamamistool, kiiktool, kokkupandav rannatooli OGS28-GR SoBuy

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Praktiline stiil

Neile, kes soovivad luua kodus mugava ja funktsionaalse avaruse, sobib praktiline mööbel. See stiil peegeldab peent atmosfääri, mis ei vaja suurt tähelepanu ja mida saab luua praktiliselt igas toas.

Praktiline on see, mis on funktsionaalne, seetõttu pakub ka selle stiili mööbel palju kasulikke omadusi ja eripärasid. Kui mööbel täidab rohkem kui üht funktsiooni, võib seda nimetada praktiliseks! See tähendab, et neid tooteid saab sobitada erineva suuruse ja paigutusega ruumides ja kasutada mitte ainult nende põhiliseks otstarbeks.

Kompaktset ja praktilist mööblit on lihtne tõsta ja teisaldada. Mõnikord saab seda ka kokku panna, vabastades veelgi rohkem ruumi. Sel põhjusel on võimalik luua minimalistlik ja ergonoomiline keskkond, kus jätkub ruumi ka teistele disaini lahendustele ja mugavaks läbikäimiseks. Teisisõnu, SoBuy lamamistool, kiiktool, kokkupandav rannatooli OGS28-GR sobitub kergesti loodavasse keskkonda ja ei sega viimase hetke otsuseid.

Praktilise mööbli veel üheks omaduseks on lihtne hooldus – selle tootmiseks kasutatakse materjale, mis ei lase koguneda mustusel või, mis peidab selle hoopis ideaalselt ära. Viimistluseks valitakse kõige erisugusemad värvid: kui materjal on kergesti määrduv, siis kasutatakse kirjusid mustreid või neutraalseid toone, aga kui pinda on kerge hooldada, siis domineerivad eredamad värvid. Selline tasakaal tagab lahenduse, et mööblit ei peaks pidevalt kaitsma .

Praktilise stiiliga mööblil ei ole spetsiifilisi detaile, mistõttu on seda lihtne kombineerida teiste disaini lahendustega. Mööbli teiseks märksõnaks on universaalsus, mistõttu valides selle mööbli, leiate sellele kergesti sobiva koha oma kodus.

SoBuy lamamistool, kiiktool, kokkupandav rannatooli OGS28-GR Praktiline stiil

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Loe lähemalt

Üldine tooteinfo: SoBuy lamamistool, kiiktool, kokkupandav rannatooli OGS28-GR

Kauba ID: 12333372
Kategooria: Päevitustoolid
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 1,03 x 0,54 x 0,06 m, 10 kg
Kaubamärk: SoBuy
Stiil: Praktiline
Päritolumaa: Saksamaa
Kõrgus: 87 cm
Materjal: Metall
Vaade: SoBuy, metall päevitustoolid
Sügavus: 150 cm
Laius: 63 cm
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik SoBuy tooted
Toote hooldus reeglid: Juhend
Tootja: SoBuy Commercial GmbH; Meiendorfer Amtsweg 5, 22145 Stapelfeld, Saksamaa; [email protected]

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.

Teised on vaadanud

Hinnangud ja arvustused (0)

SoBuy lamamistool, kiiktool, kokkupandav rannatooli OGS28-GR
Jäta esimene arvustus!
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Kaup24.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodet

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki

Soovitame osta koos: SoBuy lamamistool, kiiktool, kokkupandav rannatooli OGS28-GR


Parimad pakkumised müüjalt Kaup24.ee