Tere, kuidas saame aidata?

Vitriinkapp Actona Jaipur, pruun

Täpsustused:
Materjal: Puitplaat (MDF)
Vitriini tüüp: Sisseehitatud
Laius: 80 cm
Funktsioon: Avatud, Uksega
Kauba ID: 34439689
Ainult äpis Kaup24 PLUS liikmetele! Saad kuni 4x rohkem Kaup24-eurosid!*
  • Täishind
  • 24 k. intressivaba
    Al. 1853 x 24 kuud
    või
    Al. 955 x 60 kuud

Kaup24 PLUS hind

35947

Tavahind

44100

Kaup24 PLUS hind

35947
Järelmaksu krediidi kulukuse määr on 23,35% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 35947 , lepinguperiood kuudes 24, intressimäär 0,00% ostusummalt, sissemakse 0,00%, lepingutasu 000 , haldustasu 356 , igakuine osamakse 1853 , krediidi kogukulu 44472 . Teenuse pakkujaks on AS Inbank Finance. Enne lepingu sõlmimist soovitame sul tutvuda finantsteenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerida spetsialistiga. Järelmaksu krediidi kulukuse määr on 23,35% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 35947 , lepinguperiood kuudes 24, intressimäär 0,00% ostusummalt, sissemakse 0,00%, lepingutasu 000 , haldustasu 356 , igakuine osamakse 1853 , krediidi kogukulu 44472 . Teenuse pakkujaks on AS Inbank Finance. Enne lepingu sõlmimist soovitame sul tutvuda finantsteenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerida spetsialistiga.
Müüja:

Kaup24 Tallinna pood (Mustika keskus, Karjavälja 4)

28. septembril

000

Kuller

30. septembril

2999

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Kuller

30. septembril

2999

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Müüja:
  • 80% ostjatest soovitaks seda müüjat.
Ja kõik algab uuesti!
Informatsioon

Toote kirjeldus: Vitriinkapp Actona Jaipur, pruun

  • Elegantne beež viimistlus: Jaipuri vitriinkapil on õrn beež värv, mis sobib mitmesuguste sisustusstiilidega ja lisab igale ruumile elegantsi.
  • Mitmekülgne disain: Sellel eraldiseisval vitriinkapil on nii suletud uksed kui ka avatud riiulid, nii et saate oma lemmikesemeid välja panna, hoides samal ajal teisi kenasti peidus.
  • Vastupidav MDF-konstruktsioon: See kapp on valmistatud kvaliteetsest keskmise tihedusega puitkiudplaadist, mis on vastupidav ja stabiilne, muutes selle kauakestvaks täienduseks teie kodu kujundusele.
  • Praktiline stiil: Vitriinkapi praktiline disain sobib ideaalselt esemete korraldamiseks ja väljapanekuks elutoas, söögitoas või kontoris.
  • Suured mõõtmed: 80 cm pikk, 180 cm kõrge ja 40 cm sügav, pakub Jaipuri kapp palju hoiuruumi, ilma et see teie tuba üle koormaks.

Actona Jaipuri vitriinkapp on ideaalne valik neile, kes hindavad nii stiili kui ka funktsionaalsust. Oma elegantse beeži värvi ja praktilise disainiga sobib see mitmesugustesse interjööridesse – alates modernsest kuni traditsiooniliseni. See kapp ühendab avatud ja suletud hoiustamise, muutes selle ideaalseks väärisesemete väljapanekuks ja samal ajal teie ruumi korras hoidmiseks. Tugev MDF-konstruktsioon tagab, et see jääb teie kodule stiilseks täienduseks veel aastaid.

Actona

Actona on üks Taani suurimaid mööblitootjaid ja -importijaid. Ettevõte on edukalt tegutsenud juba üle 35 aasta, töötades partneritega rohkem kui 90 riigis üle maailma. Kliendibaasi kuuluvad mitmed tuntud mööbli jaemüügiketid. Actona peamine eesmärk on anda igale kliendile võimalus osta stiilset ja kvaliteetset mööblit suurepärase hinnaga. Kvaliteet ei ole nende jaoks lihtsalt hea sõna. Skandinaavia kõrged kultuuristandardid võimaldavad luua kliendile lisaväärtust, pakkudes võimalikult laiaulatuslikku ja tänapäeva suundumustega kooskõlas olevat kvaliteetset mööblit.

Vitriinkapp Actona Jaipur, pruun Actona

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Praktiline stiil

Neile, kes soovivad luua kodus mugava ja funktsionaalse avaruse, sobib praktiline mööbel. See stiil peegeldab peent atmosfääri, mis ei vaja suurt tähelepanu ja mida saab luua praktiliselt igas toas.

Praktiline on see, mis on funktsionaalne, seetõttu pakub ka selle stiili mööbel palju kasulikke omadusi ja eripärasid. Kui mööbel täidab rohkem kui üht funktsiooni, võib seda nimetada praktiliseks! See tähendab, et neid tooteid saab sobitada erineva suuruse ja paigutusega ruumides ja kasutada mitte ainult nende põhiliseks otstarbeks.

Kompaktset ja praktilist mööblit on lihtne tõsta ja teisaldada. Mõnikord saab seda ka kokku panna, vabastades veelgi rohkem ruumi. Sel põhjusel on võimalik luua minimalistlik ja ergonoomiline keskkond, kus jätkub ruumi ka teistele disaini lahendustele ja mugavaks läbikäimiseks. Teisisõnu, Vitriinkapp Actona Jaipur, pruun sobitub kergesti loodavasse keskkonda ja ei sega viimase hetke otsuseid.

Praktilise mööbli veel üheks omaduseks on lihtne hooldus – selle tootmiseks kasutatakse materjale, mis ei lase koguneda mustusel või, mis peidab selle hoopis ideaalselt ära. Viimistluseks valitakse kõige erisugusemad värvid: kui materjal on kergesti määrduv, siis kasutatakse kirjusid mustreid või neutraalseid toone, aga kui pinda on kerge hooldada, siis domineerivad eredamad värvid. Selline tasakaal tagab lahenduse, et mööblit ei peaks pidevalt kaitsma .

Praktilise stiiliga mööblil ei ole spetsiifilisi detaile, mistõttu on seda lihtne kombineerida teiste disaini lahendustega. Mööbli teiseks märksõnaks on universaalsus, mistõttu valides selle mööbli, leiate sellele kergesti sobiva koha oma kodus.

Vitriinkapp Actona Jaipur, pruun Praktiline stiil

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Loe lähemalt

Üldine tooteinfo: Vitriinkapp Actona Jaipur, pruun

Kauba ID: 34439689
Kategooria: Vitriinkapid
Tootepakendite arv: 3 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,48 x 0,91 x 0,14 m, 26,4 kg
Paki suurus ja kaal (2): 0,5 x 1,7 x 0,08 m, 27,1 kg
Paki suurus ja kaal (3): 0,45 x 1,07 x 0,05 m, 10 kg
Värv: Beež
Kaubamärk: Actona
Stiil: Praktiline
Vaade: Actona, praktiline vitriinkapid
Kõrgus: 180 cm
Materjal: Puitplaat (MDF)
Sügavus: 40 cm
Päritolumaa: Hiina
Mööbli kollektsioon: Jaipur
Vitriini tüüp: Sisseehitatud
Laius: 80 cm
Funktsioon: Avatud, Uksega
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Actona tooted
Toote hooldus reeglid: Juhend
Tootja: House Nordic; Rebslagervej 6, 5471 Søndersø, Taani; [email protected]

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.

Teised on vaadanud
Partnerite pakkumised
Reklaam

Hinnangud ja arvustused (0)

Vitriinkapp Actona Jaipur, pruun
Jäta esimene arvustus!
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Kaup24.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodet

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki

Soovitame osta koos: Vitriinkapp Actona Jaipur, pruun


Parimad pakkumised müüjalt Kaup24.ee