Juhtmevabad kõrvaklapid Apple AirPods (2nd generation) - MV7N2ZM/A

Täpsustused:
Tüüp: Juhtmevabad kõrvaklapid
Eesmärk: Universaalne
Kauba ID: 2567659
0 € tasuta tarne
14900
Müüja: Kaup24.ee 4.5
Pakkumised teistelt müüjatelt (2):
14700
-
18214
Lisa korvi
729 / kuus

3 4968
Ilma lisatasudeta
Sinu linn

Telli täna kuni 19:00


Tallinna väljastuspunkt (Mustamäe tee 46, Tallinn)

HOMME, 25. aprillist

000

Omniva pakiautomaat

HOMME, 25. aprillist

0 € tasuta tarne sooduskoodiga TARNE424
219

DPD pakiautomaat

HOMME, 25. aprillist

249

Smartpost pakiautomaat

HOMME, 25. aprillist

259

Kuller

Reedel, 26. aprillist

399

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Omniva pakiautomaat

Reedel, 26. aprillist

0 € tasuta tarne sooduskoodiga TARNE424
219

DPD pakiautomaat

Reedel, 26. aprillist

249

Smartpost pakiautomaat

Reedel, 26. aprillist

259

Kuller

Reedel, 26. aprillist

399

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Pakkumised teistelt müüjatelt
Brandberry
14700 22050
SmartOnly
18214
Müüja: Kaup24.ee 4.5
  • 82% ostjatest soovitaks seda müüjat.
Kaitse Sinu tootele
SOOVITAME

Toote kirjeldus: Apple AirPods (2nd generation) - MV7N2ZM/A

Eksperdi arvamus: Kvaliteetsed juhtmevabad kõrvaklapid, mis sobivad igale muusikasõbrale. Kaasaegne disain, võimas aku ja mugav kasutamine. Kuulake oma lemmikmuusikat igal ajal ja igal pool.

Uus. Maagiline. Asendamatu.

Uued kõrvaklapid pakuvad veelgi pikemaid vestlusi ja häälega aktiveeritavat Siri-juurdepääsu. Koos uue juhtmevaba laadimiskorpusega pakub Apple AirPods 2 hämmastavat elamust. See on lihtne, eemaldage see lihtsalt karbist ja peakomplekt on valmis kasutamiseks ükskõik millise seadme abil. Lihtsalt asetage see omale kõrva, ühendage Apple AirPods 2 Teie seadmega ja sukelduge kordumatu, kvaliteetse heli juurde.

Unustage juhtmed igaveseks.

Kõrvaklappide ühendamiseks on vaja vaid ühte puudutust. Apple AirPods 2 on Teie seadmetega alati sisse lülitatud ja paaris. Neid on äärmiselt lihtne kasutada. Peakomplekt tunneb ära, kui see on kõrvas, ja lõpetab muusika mängimise automaatselt, kui see kõrvast eemaldatakse. Peakomplekti kasutamisel iPhone'i, Apple Watchi, iPadi või Maciga on garanteeritud muljetavaldav kogemus

Kvaliteet, mida soovite kuulda.

Varustatud uusima Apple H1 peakomplekti kiibiga, pakub Apple AirPods 2 stabiilsemat ja kiiremat traadita ühendust Teie seadmetega - kuni 2 korda kiirem teises aktiivses seadmes ja 1,5 korda kiirem telefonikõnes. Mänguhuvilised saavad mängude ajal nautida kuni 30 protsenti vähem latentsusaega. Uue H1-ga saate mängides, muusikat kuulates või lemmiksaateid vaadates parema kvaliteediga heli.

Teab, millal kuulate.

Sisseehitatud andurid pakuvad automaatset heli juhtimist. Telefonikõne ajal lülitatakse mikrofon, Siri-juurdepääs ja heli automaatselt sisse kohe, kui olete kõrvaklapid kõrva taha pannud. Mugavuse huvides võite kasutada Apple AirPods 2 peakomplekti üksi või koos, muusika sisse lülitada või loo mängimise ajal vahele jätta, topeltpuudutades ühte kõrvaklappi.

Teab, millal räägite.

Hääletuvastuse sensor hõivab Teie hääle ja filtreerib ümbritseva müra sisseehitatud mikrofonidega, keskendudes Teie häälele.

Pange korpusesse, laadige.

Apple AirPods 2 laadimine muutub uue juhtmevaba laadimiskorpuse abil äärmiselt lihtsaks. Pange lihtsalt peakomplekt Qi sertifitseeritud laadimispadjale. Kõik, kõrvaklapid laevad. Korpuse LED-indikaator annab teada, kui kõrvaklapid laevad. Kui Teie läheduses pole laadimismatti, võite selle asemel kasutada laadimiskaablit Lightning.

24 tundi võimsust.

Ühe laadimisega võimaldab Apple AirPods 2 muusikat või lemmiksaateid kuulata kuni 5 tundi ja telefoniga rääkida kuni 3 tundi. Apple hoolitseb toodete eest vastavalt Teie vajadustele, nii et uus laadimiskott võimaldab Teil kõrvaklappe mitu korda laadida ja muusikat kuulata rohkem kui 24 tundi. Kõrvaklapid on tühjaks saanud ja peate kiiresti lahkuma? Pole probleemi, pange oma kõrvaklapid lihtsalt korpusesse, kui olete valmis ja Apple AirPods 2 laeb need 15 minutiga, mille abil saate kuni 3 tundi kuulamist ja 2 tundi kõnesid!

Lihtne ühendada. Lihtne kuulata.

Apple AirPods 2 ühendub Teie iPhone'i või Apple Watchiga ülikiirelt ja heli lülitub ümber sujuvalt seadmete vahel. Macist või iPadist kuulamiseks valige nende seadmete seadetest lihtsalt kõrvaklapid AirPod. Lihtne ühendus, vapustav tulemus.

Jagage oma sõpradega!

Jagage oma lemmikmuusikat või veebiülekannet mitme AirPodsi kõrvaklapiga vaid ühe nupuvajutusega. Te saate mõlemad kuulata sama salvestust kohandatud helitugevuse tasemel.

CE-vastavusmärgis on toote tootja kinnitus selle kohta, et toode vastab selle suhtes kohaldatavate Euroopa Komisjoni direktiivide nõuetele.

Apple

Apple'i lugu on tema identiteet. See on brändi jõu lahutamatu osa. Kahe Steve'i (Wozniak ja Jobs) kokku viidud ettevõttest on saanud maailmakuulus lugu.
2001 Apple toodi turule seninägematu muusikamängija iPod. Toote väljatöötamise ajal ütles Jobs oma meeskonnale valjult: "Ma tahan, et ekraanil olevad ikoonid näeksid nii head välja, et kliendid tahaksid neid lakkuda," milles tema meeskond pettumust ei valmistanud. 2007 tutvustas Apple oma kõigi aegade edukaimat toodet - iPhone'i. Ajakiri TIME nimetas iPhone't "Aasta leiutiseks".
Aesopi uuringus, milles osales 1530 inimest, tunnistati Apple parimaks Ühendkuningriigi kaubamärgi arendajaks, edestades teisi Suurbritannia kaubamärke, samuti USA suuremaid kaubamärke, sealhulgas McDonald's ja Coca-Cola.
Apple asus juhtima kümnest uurimiskategooriast seitsmes, sealhulgas "kaubamärgid, mida peetakse ainulaadse iseloomu või isiksusega" ja "kaubamärgid, millel on selge eesmärgi- või visioonitaju".
Apple kasutab lugusid meisterlikult loovuse kire edastamiseks ja ühenduste loomiseks mitte ainult inimeste ja elektroonikaseadmete vahel, vaid ka inimeste endi vahel. Nende pingutused on selgelt tasunud.
 

Apple AirPods (2nd generation) - MV7N2ZM/A Apple

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Universaalne

L (vasakpoolne) ja R (parempoolne) sildid kõrvaklappidel täidavad oma eesmärki ja see ei ole ainult kõrvakanalisse sobitamine. Heliallikas - olgu selleks siis telefon, arvuti või MP3-mängija - saadab vasaku ja parema kanali heli vastavatesse kõrvaklappidesse. Kuigi see võib tunduda tähtsusetu, võib see teha vahet muusika, filmide ja muude videote kuulamise ebavõrdse kogemuse vahel, sidudes pildi (video puhul) ja heli suunaga, kuhu see oli mõeldud. Universaalsed kõrvaklapid - otsustavad ise, milline kõrv kus on, ja saadavad heli igasse kanalisse vastavalt sellele. Universaalsetel kõrvaklappidel on kõrvaklappides kiip, mis määrab kindlaks, kas need on vabas õhus kõrva ees või kõrva tagaosa lähedal. Kui kõrvaklapid tuvastavad, milline kõrv on vasak ja milline parem, suunatakse heli vasakule kanalile vasaku kõrva jaoks ja paremale kanalile parema kõrva jaoks. Teine eelis on see, et kui kasutaja jagab kõrvaklappe sõbraga, tuvastavad universaalsed kõrvaklapid olukorra ja saadavad ühise signaali vasakule ja paremale. See tähendab, et kogu heli edastatakse võrdselt ja mitte suunatult.

Juhtmeta peakomplektil pole üldse kaablit ega pistikut ning see on seadmega ühendatud raadio- või infrapunasignaali kaudu. Neid saab kasutada mitmesugustes tegevustes, kuna neil on palju eeliseid. Inimesed üle kogu maailma naudivad iga päev juhtmevaba peakomplekti vabadust, olgu nad siis sportimas, trennis, väljas söömas või lihtsalt igapäevatoimingutes. See on väga mugav, kuna te ei pea lootma juhtmetele ega sõltu seadmetest. Alates Bluetoothi ​​debüüdist on see sidesüsteem oluliselt paranenud ning koos mürasummutus- ja kajasummutusega ning mõnede aktiivse mürasummutusega mudelitega on see pakkunud juhtmevabade kõrvaklappide jaoks suurepärase helikvaliteeti. Pidevalt laienev Bluetooth-ühenduvuse ulatus võimaldab teil vabalt liikuda ilma telefoni ühendamata. Juhtmeta peakomplektis kasutatav Bluetoothi ​​sagedus on väga madal ja seda ei peeta inimestele ohtlikuks. Need kiirgavad tuhat korda madalamaid sagedusi kui tavaline mobiiltelefon. Kui esimesed juhtmevabad mudelid välja tulid, oli üks suurimaid kaebusi aku kestvus. Õnneks on paljudel tootjatel õnnestunud sellele probleemile lahendus leida – juhtmevabad laadimisraamid. Peaaegu kõik juhtmevabad peakomplektid on varustatud laadimisümbrisega, mis võimaldab mõlemat peakomplekti korraga laadida.

Loe lähemalt

Üldine tooteinfo: Apple AirPods (2nd generation) - MV7N2ZM/A

Kauba ID: 2567659
Kategooria: Kõrvaklapid
Tootja kood: MV7N2ZM/A
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,105 x 0,1 x 0,035 m, 0,15 kg
Kaubamärk: Apple
Kandmise viis: Kõrvasisesed
Värv: Valge
Liidese tüüp: Bluetooth
Sageduskaja: Nenurodyta Hz
Mikrofon: Jah
Toetatavad tehnoloogiad: Bluetooth
Maksimaalne tööpiirkond (m): 10 m
Mälukaardi pesa: Ei
Maksimaalne tööaeg: 5 h
Kaal: 46 g
Mürasummutus: Ei
Tarvikud: Laadija
Tüüp: Juhtmevabad kõrvaklapid
Vaade: Apple, juhtmevabad kõrvaklapid kõrvaklapid
Eesmärk: Universaalne
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Apple tooted

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.


Tihti ostetakse koos
Komplekti hind
23837
Lisa korvi

Hinnangud ja arvustused (170)

Apple AirPods (2nd generation) - MV7N2ZM/A
4.9

(170 ostja hinnangud)

5 tähte
(162)
4 tähte
(4)
3 tähte
(0)
2 tähte
(1)
1 täht
(3)

98%

seda toodet soovitavad ostjatest

Jäta toote kohta arvustus

Info ja reeglid

Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Kaup24.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.

Hinda toodet
Marianne T.
09.03.2024

Müüja: Kaup24.ee

Lapsele toode meeldis

Виктория Б.
05.03.2024

Müüja: Kaup24.ee

Kõik töötab suurepäraselt, tütrele meeldis

Jovita D.
04.03.2024

Müüja: Kaup24.ee

Kõik väga hästi

Diāna L.
03.03.2024

Müüja: Kaup24.ee

Kõik töötab ok. Olen kaubaga rahul!

Lubova M.
29.02.2024

Müüja: Kaup24.ee

Hea toode, hea teenindus

Česlav B.
19.02.2024

Müüja: Kaup24.ee

Suurepärane ost, soovitan, sain järgmisel päeval järgi

Paula M.
14.02.2024

Müüja: Kaup24.ee

Väga head tarneõhupadjad tulid väga kiiresti, need on väga kvaliteetsed.

Amira Z.
11.02.2024

Müüja: Kaup24.ee

Luks luks luks

Danute M.
05.02.2024

Müüja: Kaup24.ee

Inga L.
05.02.2024

Müüja: Kaup24.ee

Toode vastab. Olen väga rahul.

Rohkem arvustusi

Küsimused ja vastused (49)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki
Monika B. 16.11.2021
Здравствуйте Это наушники вместе с кейсом идут?
Vastus peab sisaldama vähemalt 1 tähemärki
Galina O. 18.11.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Наушники с кейсом, но без кабеля и зарядки, но подходит любая айфоновская. Не очень довольна, т.к. часто выпадают из уха, но звук хороший. Самсунговские удобнее, лучше управляются, не выпадают даже при занятии спортом, а звук не хуже и тоже просто устанавливаются.
Anastassia K. 18.11.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Da
Jekaterina M. 16.11.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Добрый вечер.Да ,наушники идут вместе с кейсом.Наушники хорошие.
Marija S. 16.11.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Да,кейс в комплекте.
Vlada K. 16.11.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Конечно.все наушники apple идут с кейсом)
Juta K. 16.11.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
да ,супер наушники.Уже как 2 года ими пользуюсь каждый день.Купила здесь в кауп.
Natalia M. 16.11.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Здравствуйте! Да
Olga P. 16.11.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Конечно))
Zanna M. 16.11.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Когда покупали в прошлом году, то зарядник-кейс был в комплекте.
Anna R. 16.11.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Yah
Olga P. 16.11.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Здравствуйте, наушники вместе с кейсом
Sander N. 16.11.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Laadija karp on kaasas
Natalja S. 16.11.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Да вместе с кейсом
Jekaterina L. 16.11.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Да
Hannes R. 16.11.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Jah
Ruslan D. 16.11.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Здравствуйте. Да
Kõik vastused sellele küsimusele
Näita rohkem
Svitlana S. 09.03.2021
Как вам наушники??? Без проводного зарядного я так поняла нет?
Vastus peab sisaldama vähemalt 1 tähemärki
Jevgenia P. 09.03.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Наушники хорошие, зарядка обычная
Jana K. 09.03.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Заряжается от зарядки, наушники удобные
Anna R. 09.03.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Все супер ,в комплекте провод,чехол и наушники ,заряжать через чехол
Oksana T. 09.03.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Наушники хорошие ,удобные.У вторых айрподсов есть вариант покупки как с беспроводным кейсом так и с обычным,первый вариант немного дороже.Если речь про провод для заряда самого кейса ,то в комплекте наушников которые покупали мы (с обычным кейсом) был стандартный провод 1м,блока питания не было,про комплектацию наушников с беспроводным кейсом можете найти и почитать в интернете.
Natallia P. 09.03.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Да, беспроводные! Отлично работают
Anna G. 09.03.2021
Ostja, kes ostis antud kauba
Наушники хорошие. Зарядной шнур был в комплекте. Но быстро засоряются они Постоянно чистить надо
Näita rohkem
Элла К. 24.08.2020
Здравствуйте. Идёт ли зарядка или кабель в комплекте для зарядного чехла?
Vastus peab sisaldama vähemalt 1 tähemärki
Vitali P. 25.08.2020
Ostja, kes ostis antud kauba
здравствуйте. Кабель в комплекте
Marija S. 25.08.2020
Ostja, kes ostis antud kauba
Да,с зарядкой в комплекте.
Natalja R. 25.08.2020
Ostja, kes ostis antud kauba
Здравствуйте. Нет. Чехол с наушниками заряжаются от обычной зарядки для IPhone.
Jekaterina K. 25.08.2020
Ostja, kes ostis antud kauba
Зарядкой служит коробочка в которой находятся наушники.
Pavel T. 25.08.2020
Ostja, kes ostis antud kauba
Да
Irina K. 25.08.2020
Ostja, kes ostis antud kauba
Да, зарядка в комплекте
Näita rohkem
Rohkem küsimusi ja vastuseid

Pakkumised teistelt müüjatelt (2)

*Konkreetse Müüja pakkumiste suhtes kehtivad tingimused, mis on Müüja määranud antud kauba jaoks ja kogu kaubas sisalduva teabe (sealhulgas ka hinna) eest vastutab Müüja.

Müüja: Brandberry 4.7
(2131 ostja hinnangud)
-33%
0 €

Tallinna väljastuspunkt (Mustamäe tee 46, Tallinn)

8. maist

000
Võimalikud tarneviisid
14700 22050
Müüja: SmartOnly 4.7
(66 ostja hinnangud)
0 €

Tallinna väljastuspunkt (Mustamäe tee 46, Tallinn)

3. maist

000
Võimalikud tarneviisid
18214