Võrkpalli kaitsmed

(10)
Filtreeri
Hinnangute keskmine: 4.5/5
20 364 hinnangut. Vaata kõiki

Põlvekaitsmed

Mistahes sporti tehes on oluline, et kogu sportimise protsess oleks mugav ja ohutu. Selle üldiselt tagavad erinevad kaitsmed. Võrkpalli mängides on kõige levinum koht vigastuste osas põlved, mistõttu on oluline soetada põlvekaitsmed, et vältida erinevaid vigastusi mida võib tekitada näiteks kiire mängutempo ajal kukkumine või muu.

Kuidas valida põlvekaitsmeid?

Põlvekaitsmete kasutamine on oluline nii algajale kui kogenud mängijale, nii saalis kui rannas mängides. Kuna iga hetk võib esineda libisemist või kukkumist, on mõistlik pigem karta ja soetada võrkpalli põlvekaitsmed, et vältida võimalikke vigastusi.

Põlvekaitsmete valimisel on oluline leida õige suurus, näiteks meie valikust leiad võrkalli kaitsmed täiskasvanutele suuruse vahemikus XS kuni XL. Kuna iga tootja toodab mudeleid erinevalt, oleks mõistlik tutvuda täpsemate mõõtmetega tootekirjeldusest.  Osad tooted on ise reguleeritavad ja kohanevad ise vastavalt kasutaja põlvega. Valikust leiad põlvekaitsmed ka lastele, mis on lapse jaoks eriti pehmed ja mugavad. Kaitsmed on valmistatud materjalidest nagu polüester, polüetüleen, PU või kumm, mis tagavad efektiivse kaitse oma tugevuse tõttu. Mugavuse ja pehmuse tagab puuvill või muu tekstiil. 

Meie veebipoest leiad kogu valiku tootemarkidelt nagu Allright, Asics, Spartan, Spokey ja teistelt. Valida on võimalik erinevate suuruste, värvide ning isegi disainide vahel - nii leiad kindlasti valiku hulgast meelepärase nii endale kui ka lapsele. Võimaluse korral tutvu lisaks teiste kasutajate antud hinnangutega. Kui Sul peaks tekkima toodete suhtes lisaküsimusi, võid need julgelt esitada silmajäänud toote kirjeldusse või võtta ühendust meie klienditeenindusega meili või telefoni teel.

Miks osta põlvekaitsmed Kaup24 e-poest?

Parimad kaitsmed leiad Kaup24 e-poest, sest meie valikust leiad tooted vaid oma ala ekspertidelt koos ülisoodsate hindadega, mida alandavad veelgi sageli toimuvad erinevad sooduskampaaniad ja pakkumised.. Lisaks saad meie veebipoes Sina otsustada, kuidas soovid kaupa kätte saada ning vajadusel maksta ka järelmaksuga mistahes summade puhul. Kui kahtled toote ostmises siis tea, et igale ostule kehtib 2 nädalane garantii - kui toode ei vasta siiski Sinu ootustele, on Sul võimalus see ümber vahetada või tagastada.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!