Valgustid ja lambid

(41)

Pealamp, must hind ja info | Valgustid ja lambid | kaup24.ee 3€ SOODUSTUS ALATES 59€
€ 0,81 / kuud   € 12,95 5t 21min.
 
Lisa korvi

Pealamp, must

Matka lamp hind ja info | Valgustid ja lambid | kaup24.ee 3€ SOODUSTUS ALATES 59€
€ 1,59 / kuud   € 25,49 5t 21min.
 
Lisa korvi

Matka lamp

Taskulamp, pealamp ja gaasilamp

Matkale minnes on vaja olla valmis ka hämaras avastama ja seiklema, mistõttu on oluline soetada selleks vajalikud vahendid. Kompaktne taskulamp, turvaline pealamp ja mugav gaasilamp on abiks igaks olukorraks, kus vaja on väiksematki valgust, et näha ümbritsevat mugavalt ja efektiivselt.

Kuidas valida parim matkalamp?

Taskulamp on asendamatu mistahes reisile minnes. Taskulambid on olemas nii aku kui patareidega. Laetav taskulamp on mõistlik valida siis, kui olemas on elektriallikas. Enim levinud on LED taskulamp on sama mis UV taskulamp, lihtsalt selle alaliik. LED ja muud UV valgusega on mõlemal korral tegu hea lambiga, kuid kui Sinu eesmärgiks on leida võimas taskulamp, on oluline vaadata lampide võimsust. Mida võimsam lamp, seda eredam ja tugevam on valgus, kuid seda väiksem on lambi tööaeg ehk seda kiiremini tühjenevad lambi aku või patareid. Telki kasutamiseks on mõistlik valida prožektor - seda saab mugavalt paigutada nii, et valgust oleks üle telgi.

Pealamp sobib ideaalselt igaks matkaks, eriti jalgratta matkadele. Lamp on reguleeritava peapaelaga, et see seisaks peas mugavalt ja turvaliselt. Paljud lambid on laadimise suhtes universaalsed - on olemas nii pealamp akuga ja patareidega. Laetav pealamp on mõistlik soetada siis, kui on olemas elektriallika olemasolu, kuid patareidega taskulambi puhul on mugav lihtsalt patarei välja vahetada ja pealamp kiiresti uuesti kasutusse võtta.

Kui armastad traditsioone ning õiget matka hõngulist reisi, võid valida ka gaasilaterna või lambi. Gaasilamp on reguleeritav oma voolu ja leegi poolest ning selle süütamisel kasutada isegi aromaatset õli, mis aitab tekitada hubast ja isegi romantilist õhkkonda looduses.

Miks osta matkavarustus Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub suurimas valikus erinevaid matkatarbeid kogu perele ülisoodsa hinnaga. Lisaks leiad meie veebipoest mugavalt ja kiirelt, sest Sina saad otsustada kuidas soovid kaupa kätte saada ning kuidas selle eest maksta. Järelmaksu võimalust saad näiteks kasutada mistahes summade puhul, isegi väiksemaid summasi on võimalik maksta kuude kaupa.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!