Kas olete unistanud mõnes arvutist kindlate omaduste, võime, mälu, tuuma, graafika, suuruse või kiirusega, kuid pole veel sellist leidnud? Nüüd on teil võimalus meie veebipoes komplekteerida endale sülearvuti, mis on täpselt selline nagu tahate. Toode pannakse kokku teie isiklike juhiste ja valikute järgi. Valige kõige sobivam RAM-mälu vastavalt sellele palju enda arvutit kasutate. Valige operatsioonisüsteem, mida olete harjunud kasutama ja mis on teie jaoks mugav. Valige arvuti mälu ja kõvaketas vastavalt sellele palju plaanite programme või muud alla laadida. Enda unistuste arvuti komplekteerimine ei ole olnud kunagi lihtsam!
Filtreeri
Hinnangute keskmine: 4.5/5
19 728 hinnangut. Vaata kõiki
3038 / kuus   80400
Lisa korvi

HP 255 G7 (15A08EA)

Protsessori tüüp: AMD Ryzen
Kõvaketas SSD: Täpsustamata GB
Klaviatuur: Inglise keel (ENG)
1844 / kuus   48800
Lisa korvi

Dell N306ZVN3591EMEA01_2101_W10

Protsessori tüüp: Intel Core i3
Kõvaketas SSD: Täpsustamata GB
Klaviatuur: Inglise keel (ENG)

Ise komplekteeritav sülearvuti Internetist

Sülearvutit valides tuleb jälgida mitmeid omadusi ja funktsioone. Paraku ei pruugi te leida endale sobivat, milles oleksid kõik näitajad sellised, nagu tahaksite. Sellisel juhul saategi ise endale arvuti komplekteerida. Uudne võimalus, millega saate valida sülearvutile täpselt sellised omadused, millest unistate ning panna kokku täpselt nii võimsa sülearvuti, kui soovite. 

Milliseid funktsioone saate ise komplekteerida?

Kaubamärk. Alustuseks saata valida, millise brändi sülearvutit soovite komplekteerima hakata. Meie veebipoe valikust leiate HP, MSI, Acer, Asus, Lenovo, Dell ja Dream Machines sülearvutid. 

RAM-mälu. RAM-mälu valige vastavalt sellele, kui palju te arvutit kasutate ning kas teie jaoks on oluline, et see saaks oma tööga kiiresti hakkama ja programmid laeksid ning avaneksid kiiresti. Mida suurema RAM-i valite, seda kiiremini teie arvuti töötab. Suurema RAM-mälu puhul peate arvestama ka kõrgema maksumusega, seega mõelge piiratud eelarve korral hoolikalt läbi, kas kiirus on tõesti nii oluline.

Operatsioonisüsteem. Soovituslik on valida operatsioonisüsteem, mida olete harjunud kasutama ja mis on teie jaoks mugav. Nii ei tule ette ootamatusi, kui valitud uudne süsteem teile sobima ei peaks. Operatsioonisüsteem käib iga kaubamärgiga käsikäes, seega ei saa te valida Mac iOS-i, kui valite sülearvuti näiteks HP-lt. Enamus meie veebipoes olevatest brändidest kasutavad Windows operatsioonisüsteemi. 

Mälu. Kui te soovite arvutisse alla laadida palju faile, filme, muusikat, programme ja muud ning olete varasemalt täheldanud, et arvuti mälu saab kiiresti täis ning muutub aeglaseks, siis soovitame uue komplekteeritava sülearvuti puhul valida suurem mälumahu. On olemas mitmeid võimalusi, kuidas suuremat mälu saada. Näiteks klassikaline HDD ketas, kuid selle asemel saate valida ka veidi kõrgemast hinnaklassist SSD kõvaketas, mis on lisaks ka suurema kiirusega. 

Ekraan. Ekraani valides peate valima sobiva diagonaaliga seadme, mis on üks esimesi otsuseid, mille paika panete, kui olete sobiva kaubamärgi välja valinud. Järgmisena saate valida, kas HD või lausa FULL HD resolutsiooni, mis toob värve ja detaile väga hästi esile. Lisaks saate endale vajadusel valida ka mattkatte, mis aitab, kui teid häirib läikiv ekraan ja mille tulemusena ei väsi ka silmad nii kiiresti valguse peegelduse tõttu ära. 

Endale sobiva arvuti komplekteerimine ei ole kunagi olnud nii lihtne, kui see on täna. Lisaks eelpool nimetatud võimalustele on veel mitmeid funktsioone, mida saate ise valida ja kokku panna. Komplekteeritava arvutiga arvestatakse teie isiklike juhiste ja nõuetega ning saate täpselt selle, mille olete ise valinud. Tutvuge veebipoes olevate valikutega lähemalt ja tehke kaalutletud otsused juba täna!