Hasbro mänguasjad

Hasbro on mängu- ja meelelahutusettevõte, mille valikust leiab hulgaliselt tuntud mänguasjade kaubamärke. Nad on pühendunud maailma parimate mängu- ja meelelahutuse kogemuste loomisele. Alates mänguasjadest ja lauamängudest kuni meisterdamisvahenditeni ühendub Hasbro üle maailma lapsi, tuues ellu suurepäraseid uuendusi, lugusid ja leidlikkust ning arendades fantaasiat. Enda toodetega pühendutakse laste ja nende perede jaoks maailma paremaks muutmisele. 

Millist tootevalikut Hasbro pakub?

Hasbro valikusse kuulub mitmeid ikoonilisi kaubamärke, mille hulgast leiate sobivad kingitused nii poistele kui ka tüdrukutele. Valikusse kuulub näiteks Nerf. Nerf on mänguasjade bränd, mille enamik mänguasjadest on vahtpõhised. Brändi mänguasjadest on tähelepanuväärsemad nende noolerelvad, mis lasevad Nerfi vahust valmistatud laskemoona. Kuna 1970ndatel ilmus palju sarnaseid esemeid, on Nerfi toodetel eristumiseks sageli erksad neoonvärvid ja pehmed tekstuurid. Valikust leiab ka My Little Pony tooteid, mille tootesarja kuuluvad tegelased on kogunud tuntust ka samanimelise multika järgi. My Little Pony ponidel on värvilised kehad, lakk ja tegelasega kokkusobiv sümbol mõlemal küljel. Selliseid sümboleid nimetatakse "cutie” märkideks. My Little Pony iga kollektsioon on uue ja moodsama väljanägemisega, et pakkuda oma turule ligitõmbavust. Hasbro valikus on ka Play-Doh. Play-Doh on voolimisvahend, mida lapsed saavad kodus kasutada käsitööprojektide jaoks. Selline käeline tegevus aitab lapsel areneda, ergutab loovust, on rahustav, parandab käte ja nägemise vahelist koordinatsiooni ja koostööd. Play-Doh saab kasutada sotsiaalsete oskuste parandamiseks ning kirjutama ja arvutama õppimisel toetamiseks. Hasbro valikus on ka erinevaid lauamänge, näiteks Monopoly. Monopoly on klassikaline kinnisvaraga kauplemise lauamäng, mida saab kogu perega mängida. Mängust on olemas mitmeid erinevaid versioone. Valikus on ka laevade pommitamine, kus saab vastase laevu pommitada. Peate vaenlase laevad ära pommitama kiiremini, kui tema teie omad, ning oletegi võitja! Hasbro ettevõtte alla kuuluvad ka armsad Littlest Pet Shop tegelased. Praegu on loodud üle 3000 erineva lemmiklooma mänguasja, mida endale koguda saate.

Hasbro tootevalik on täis mitmesuguseid suuri tegijaid ning mitmekülgsest valikust leiate endale või oma lastele kindlasti midagi sobivat. Tutvuge Kaup24 veebipoe valikuga ja leidke lemmikud tooted juba täna!