Tulekustutid

(7)
Filter
Hinnangute keskmine: 4.6/5
10 862 hinnangut. Vaata kõiki
%

Pulbertulekustuti ABC manomeetriga 2kg hind ja info | Tulekustutid | kaup24.ee TASUTA TRANSPORT
  1599
 
Lisa korvi
5/5
KÄTTE HOMME

Pulbertulekustuti ABC manomeetriga 2kg

Täitmine: ABC pulber
Kaal: 2 kg
Pulberkustuti manomeetriga 6 kg hind ja info | Tulekustutid | kaup24.ee NÜÜD SOODSAM
  3399
 
Lisa korvi
5/5
KÄTTE HOMME

Pulberkustuti manomeetriga 6 kg

Täitmine: ABC pulber
Kaal: 7 kg
Tulekustuti manomeetrita BC/S, 1 kg hind ja info | Tulekustutid | kaup24.ee HEA HIND
  1299
 
Lisa korvi
4.8/5

Tulekustuti manomeetrita BC/S, 1 kg

Täitmine: ABC pulber
Kaal: 1 kg
Tulekustuti Reinold Max GP-6x-ABC hind ja info | Tulekustutid | kaup24.ee HEA HIND
  2929
 
Lisa korvi
5/5

Tulekustuti Reinold Max GP-6x-ABC

Täitmine: ABC pulber
Kaal: 6 kg
Tulekustutustekk ReinoldMax, 1,0*1,2 m hind ja info | Tulekustutid | kaup24.ee Tulekustutustekk ReinoldMax, 1,0*1,2 m hind ja info | Tulekustutid | kaup24.ee NÜÜD SOODSAM
  1149
 
Lisa korvi
5/5

Tulekustutustekk ReinoldMax, 1,0*1,2 m

Täitmine: Pole täpsustatud
Kaal: 0.3 kg
0 €

540 / kuus   4099
 
Lisa korvi

Tuletõrjevooliku otsik

Täitmine: Pole täpsustatud
  3299
 
Lisa korvi

Tuletõrjuja Motorkit CS6 Punane (1 kg)

Täitmine: Pole täpsustatud
Kaal: 1 kg

Tulekustuti autosse

Kahjuks võib õnnetusi juhtuda ka siis kui me seda kõige vähem ootame. Seetõttu on oluline hoida autos korralik tulekustuti, mida vajadusel kasutada mistahes ohtlikku olukorra puhul, kus mängus on tuli. Tulekustuteid on erinevat tüüpi, mistõttu on oluline leida just see, mis autosse sobib.

Miks osta tulekustuti autosse ja kuidas seda valida?

Tulekustuti võib olla nii pulberkustuti, vahtkustuti, spetsiaalse ainega rasvakustuti ja süsihappegaasil põhinev kustuti. Kõige universaalsem valik on pulberkustuti, kuna sellega on võimalik kustutada nii tahkeid põlevaid aineid, vedelikke kui ka gaase, mida muud teha ei suuda. Näiteks vahtkustutiga ei ole võimalik kustutada põlevgaase, kuid samas kööki põleva rasva jaoks sobib rasvakustuti. Süsihappe gaasil põhinev ehk CO2 kustuti sobib väiksemateks põlenguteks. Lisaks peavad pulberkustutid vastu ka raskemates tingimustes, kus on näiteks külmakraadid ja vibratsioon ehk siis autos. Igal tulekustutil on erinev efektiivsuse klassi näitaja - seda aitavad eristada tähed A, B ja C. 

Liiklusseaduse paragrahv 6 järgi võib tulekustutit hoida autos horisontaal- või kalde asendis. Kindlasti on oluline tutvuda tulekustuti kasutusjuhendiga, mis annab täpsemad juhised kuidas seda hoiustada. Seaduse järgi peab omanik üle vaatama tulekustuti kord kvartalis, et veenduda see õiges asetuses, nähtavuses, et see ei oleks kahjustatud, et õhunäituri osuti oleks rohelises tsoonis. Kui vaatlusel avastatakse kustutil rike, siis peab tulekustuti omanik korraldama rikke tuvastamiseks kontrolli ja rikke eemaldamiseks hoolduse. 

Valikut pakuvad erinevad brändid, kes on oma ala eksperdid. Enne toote ostu tutvu kindlasti tootekirjelduses oleva informatsiooniga, kus on kirjas täpsemad toote andmed ja lisafunktsioonid. Sinna on võimalik jätta ka tekkinud küsimused, kuid kiirema vastuse saamiseks võta ühendust meie klienditeenindusega telefoni või meili teel. Huvi ja võimaluse korral tutvu ka teiste poolt antud arvamuste ja hinnangutega.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 veebipoest leiad kõik vajalikud tarbed oma autole ülisoodsa hinnaga. Meie pakume Sulle võimalust tellida endale kaup koju kätte, pakiautomaati või saada see kätte tasuta läbi meie esinduse. Lisaks kehtib igale ostule 2 nädalane ostugarantii - kui ostetud mingil põhjusel siiski ei sobi, on Sul õigus see tagastada või ümber vahetada.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!