Tere, kuidas saame aidata?

Yesido MC09

Täpsustused:
Ühendus: AC/DC
Kauba ID: 114838469
Ainult äpis Kaup24 PLUS liikmetele! Saad kuni 4x rohkem Kaup24-eurosid!*

Kaup24 PLUS hind

1299

Tavahind

1689
Müüja:

Kaup24 Tallinna pood (Mustika keskus, Karjavälja 4)

Teisipäeval, 1. septembril

000

Omniva pakiautomaat

2. septembril

249

Postkontor

2. septembril

279

Unisend pakiautomaat

2. septembril

299

Kuller

2. septembril

399

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Omniva pakiautomaat

2. septembril

249

Postkontor

2. septembril

279

Unisend pakiautomaat

2. septembril

299

Kuller

2. septembril

399

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Müüja:
  • 80% ostjatest soovitaks seda müüjat.
Ja kõik algab uuesti!
Informatsioon

Toote kirjeldus: Yesido MC09

Spetsifikatsioon:

  • Kaubamärk: Yesido
  • Mudel: MC09
  • Tüüp: Reisiadapter, 4-ühes kaasaskantav laadija pistiku konverter
  • Materjal: ABS + PC
  • Juhtmega laadimise funktsioon
  • Sisend: AC100-240v~50/60Hz 400mA
  • Kogu väljund: 5V/3.4A (max)
  • Vahelduvvool 8A
  • Sobib: laadimiseks UK/EU/AU/USA
  • Kaal: 136g
  • Värv: must

Yesido MC09 4-ühes kaasaskantav laadija pistiku konverter UK/US/EU

Peamised omadused

1. Yesido MC09 reisiadapteri laadimispesa, mis sobib laadimiseks UK/EU/AU/USA

2. Maksimaalne vahelduvvool 8 amprit

3. Sisseehitatud kaitse

4. Kokkupandav disain

5. AU, US, EU, UK konverteriks

CE-vastavusmärgis on toote tootja kinnitus selle kohta, et toode vastab selle suhtes kohaldatavate Euroopa Komisjoni direktiivide nõuetele.

Üldine tooteinfo: Yesido MC09

Kauba ID: 114838469
Kategooria: USB jagajad, adapterid
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,1 x 0,1 x 0,1 m, 0,1 kg
Kaubamärk: Yesido
Tüüp: Adapter
Ühendus: AC/DC
Vaade: Yesido, ac/dc usb jagajad, adapterid
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Yesido tooted
Tootja: Guangzhou Guan Su Ge Technology Co., Ltd.; Room 2FA-06, T28Class, No.16, East of HaoKeZhou Street, XinYe Road, Haizhu District, Guangzhou; [email protected]

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.

Teised on vaadanud
Partnerite pakkumised
Reklaam

Hinnangud ja arvustused (0)

Yesido MC09
Jäta esimene arvustus!
Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Kaup24.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.
Hinda toodet

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki

Soovitame osta koos: Yesido MC09


Parimad pakkumised müüjalt Kaup24.ee