GROHE on maailma juhtiv sanitaartehnika ettevõte ja rahvusvahelise haardega kaubamärk, mille eesmärk on pakkuda uuenduslikke sanitaarlahendusi.

Kuna GROHE inseneritöö ning uuenduste ja disainiga seotud tegevuse keskpunktis on Saksamaa, siis kannavad GROHE tooted kvaliteedimärki „Valmistatud Saksamaal“, mis suurendab veelgi klientide usaldust selle kaubamärgi vastu. Töötame välja tooteid, mis tagavad säästva vee- ja energiakasutuse, kuid ei tee järeleandmisi mugavuses.

Innovatsioonid

GROHE Red - jahedate jõulu öhtute jaoks

GOHE Redi kiirkuumutussüsteemiga saate kannukuuma vett otse kraanist. Nii hoiate aega kokku toidu ja jookide valmistamisel, köögiviljade blanšeerimisel, nõude või lutipudelite steriliseerimisel ja rasvaste pannide puhastamisel. Laske kraanist vajalik kogus vett ning unustage liigne vee- ja energiakulu. Ühtlasi kaotab see vajaduse veekeedukannu järele, mis köögis ruumi võtab. Lisaks eeltoodule toimib GROHE Red muus osas nagu tavaline kraan.

GROHE SmartControl - nutikas innovatsioon

GROHE SmartControl on uuenduslik duši juhtseade, mis võimaldab vaevata reguleerida veekogust ja -temperatuuri, aga ka valida eelistatud pihustusrežiimi ning kasutada vaheldumisi üla- ja käsidušši. Veekoguse suurendamiseks pöörake lihtsalt ergonoomilist käepidet GROHE ProGrip – säästuasendist Eco kuni täisasendini Full Flow – ja kui soovite vähem vett, pöörake seda allapoole. Vajutage, kui soovite vee korraks päris välja lülitada. SmartControl võimaldab koguni salvestada eelistused järgmiseks kümbluskorraks.

GROHE-st

GROHE on maailma juhtiv sanitaartehnika tootja, pakkudes erakordselt laias valikus segisteid, dušisüsteeme, keraamikat, valamuid ja kraanikausse, samuti muid tarvikuid vannituppa ja kööki. Alates 2014. aastast kuulub GROHE LIXIL Group Corporationisse ning annab tööd 6500 inimesele, kellest 2400 töötavad Saksamaal. GROHE kaubamärgi väärtus kajastub tehnoloogias, kvaliteedis, disainis ja jätkusuutlikkuses. GROHE on alates asutamisest arendanud uuenduslikke tooteid ja täiesti uusi tootekategooriaid. Näiteks veesüsteemid GROHE Red ja Blue või GRIGE Sense’i veekaitsesüsteem, mis lisab uudsust nutika kodu lahenduste turule. GROHE suhtub uhkusega kvaliteeti tähistavasse märki „Valmistatud Saksamaal“.

GROHE eduloost annavad tunnistust ka viimase kümnendi jooksul kogutud rohkem kui 300 disainiauhinda. GROHE on ainus oma valdkonna ettevõte, mis on jõudnud ajakirja Fortune 50 maailma muutva ettevõtte nimistusse.

Selle kuu toode

GROHE on silmapaistev sanitaartehnika tootja

Vannitoa või köögi jaoks kvaliteetse ja töökindla sanitaartehnika otsingud viivad sageli GROHE kaubamärgini. Enam kui sada aastat tegutsenud ettevõte on tuntud nii Euroopas kui ka mujal maailmas. Ostjad, kes on ettevõttega vähemalt korra kokku puutunud, oskavad oodata GROHE dušisüsteemide ja muude seadmete üllatuslikult head kvaliteeti, vastupidavust ja erilist disaini.

Mis teeb GROHE eriliseks?

GROHE põhiväärtuste hulka kuuluvad uuenduslikkus, uusimate tehnikalahenduste rakendamine, kasutuslihtsus ja loodusvarade säästmine. Ainuüksi viimase kümne aasta jooksul on GROHE võitnud üle 300 disaini- ja uuenduslikkuse auhinna. Lisaks on ettevõtet korduvalt nimetatud Saksamaa kõige suuremate ja kestlikumate ettevõtete hulgas, mis annab jällegi tunnistust GROHE edust.

Peaaegu kõik GROHE segistid, loputussüsteemid ja muud paigaldised on loodud vee- ja energiasäästlikuna, olles kasulikud nii tarbijale kui ka keskkonnale. Ettevõte annab tarbijatele lubaduse tagada kõige väärtuslikumate loodusvarade olemasolu ka tulevikus, ilma et peaksime loobuma igapäevastest mugavustest. Arvestades GROHE segistite ja muude toodete populaarsust, pole raske hoolt kanda, et GROHE oma lubadusest ka kinni peaks.

Mida tasuks GROHE segistite, peidetud dušisüsteemide ja muude toodete seast soetada?

GROHE pakub laias valikus paigaldisi vannituppa ja kööki alates WC-pottide raamidest ja vannitoa kraanikaussidest kuni köögisegistiteni – valik on suur. GROHE tootevalikus on ka mitmesugused vannitoa lisatarvikud, vannide puhastusvahendid ja erinevad väiketooted, nagu GROHE loputusnupud.

Kui rääkida konkreetsetest tootesarjadest, siis erilist tähelepanu väärib GROHE dušisüsteem Euphoria 260 ja selle osad – GROHE on eriliselt uhke selle sarja mõõdusuhete ja geomeetrilise kooskõla üle. Sellised eelised aitavad tagada GROHE dušisüsteemi püsivalt kauni välimuse ja ühtlasi nutika veesäästu. Grohe Essence’i tootesari lisab kööki ja vannituppa pisut elegantsust. Selle sarja tasakaalustatud moodne disain sobib suurepäraselt kokku väljendusrikaste mööbliesemete ja muude uuenduslike lahendustega.

Kui armastate valiku- ja reguleerimisvõmalusi, siis võib-olla meeldiks teile kasutada GROHE Smartcontroli uuenduslikke dušinuppe, mis võimaldavad reguleerida veetemperatuuri ja -voolu, valida eri dušiotsakute vahel ja oma eelistusi järgmisteks kordadeks salvestada. GROHE kaubavalik ei piirdu vaid nimetatud tootesarjadega. Tuleb vaid reitingute ja arvustustega lähemalt tutvuda ning saate peagi selgeks, milline GROHE peitraam, WC-pott või muu toode sobib kõige paremini teie vajadustega.

Grohe WC-potid, segistid ja muud tooted soodsama hinnaga

Kas otsite GROHE Eurosmarti segistit, WC-potti, -raami või head pakkumist muudele GROHE toodetele? Vaadake pakkumisi saidil Kaup24.ee: GROHE seinale kinnitatavad WC-potid, dušiotsakud, köögisegistid ja muud kvaliteettooted juba ootavad. Tänu sagedastele allahindlustele ja sooduskampaaniatele leiate tooteid madala hinnaga.