Kalastusriided, kalamehe saapad

(36)
%

Kalastussaapad TORVI ONEGA -40, valge hind ja info | Kalastusriided, kalamehe saapad | kaup24.ee PARIM HIND
€ 3,00 / kuud   € 47,99 13t 36min.
 
Lisa korvi

Kalastussaapad TORVI ONEGA -40, valge

%

Talve ülikond RUNOS COLDBRACKER 23 hind ja info | Kalastusriided, kalamehe saapad | kaup24.ee PARIM HIND
€ 9,54 / kuud   € 159,00 13t 36min.
 
Lisa korvi

Talve ülikond RUNOS COLDBRACKER 23

%

Riiete komplekt Novatour Fisherman hind ja info | Kalastusriided, kalamehe saapad | kaup24.ee PARIM HIND
€ 10,74 / kuud   € 179,00 13t 36min.
 
Lisa korvi

Riiete komplekt Novatour Fisherman

Kalapüügi kindad Wukkaru, must hind ja info | Kalastusriided, kalamehe saapad | kaup24.ee PARIM HIND
€ 0,87 / kuud   € 13,99 € 17,49
 
Lisa korvi

Kalapüügi kindad Wukkaru, must

Püksid Innova FHM hind ja info | Kalastusriided, kalamehe saapad | kaup24.ee
  € 96,00 13t 36min.
 
Lisa korvi

Püksid Innova FHM

%

Kindad Abu Garcia hind ja info | Kalastusriided, kalamehe saapad | kaup24.ee PARIM HIND
€ 1,37 / kuud   € 21,99 13t 36min.
 
Lisa korvi

Kindad Abu Garcia

%

Meeste EVA saapad Torvi-60, valged hind ja info | Kalastusriided, kalamehe saapad | kaup24.ee PARIM HIND
€ 3,44 / kuud   € 54,99 13t 36min.
 
Lisa korvi

Meeste EVA saapad Torvi-60, valged

Kalavarustuse ABC entusiastile Kalal käimine on kindlasti lemmik hobi nii mõnegi jaoks - seda just seetõttu, et kalapüük tekitab kerget adrenaliini, kuid samas looduses viibimine ja värske õhk on äärmiselt lõõgastav. Mis aga puudutab kalapüüki, ei ole võimalik seda efektiivselt teha ilma õige varustuseta, mistõttu on oluline pöör Loe

Kummikud, kahlamispüksid ja muud kalastusriided

Kalal käimine on igati tore hobi, kuid selleks, et kalapüük oleks sujuv ja mugav ka kaluri jaoks, on mõistlik soetada õiged varuosad, tarvikud ja kindlasti riided. Riietest oleneb Sinu enda mugavus - näiteks ilma kummikutega ei kujuta ükski kalur kala püüdmist ettegi. 

Kuidas valida sobivad kalastusriided?

Iga kalur vajab kummikuid, et kaldal kala mugavalt püüda. Kummikud võiksid olla üsnagi kõrged, et vajadusel minna sügavamale vette. Osad kummikud sobivad ka talvel kasutamiseks, kuid siis tuleb jälgida polsterdatud talla ja voodri olemasolu. Libeda pinna puhul võid soetada jalanõule lisaks libisemiskindlad tallad.

Kalamehe saapad on sarnased kummikutega. Need peaksid olema võimalikult laiad ja stabiilsed, et oleks nii mugav kõndida, istuda ja vajadusel kergesti jalga pandavad ja eemaldatavad. Saapad võiksid vastu pidada erinevates ilmatingimustes ehk need ei tohiks puruneda külma ega pikaajalise kandmise järel. Eriti sobivad saapad talvisel ajal kasutamiseks. Voodri puudumisel on võimalik vooder eraldi osta ja see kummiku või saapa sisse paigutada.

Kahlamispüksid peaksid olema samuti veekindlad ja istuma seljas mugavalt. Osad riided tulevad ka komplektidena, kus on olemas nii kalamehe püksid kui ka ülemine osa. Näiteks eriti soodne ja mõistlik on soetada riietus komplektina. Lisaks leiad valikus kindaid ja sokke. Kaluri kindad peaksid olema libisemiskindlat, õhkuläbilaskvad ja veekindlad. Sokid peaksid hoidma kandja kehatemperatuuri ning olema jalas soojad ja mugavad.

Valides kindlasti loe üle tootekirjeldus ning välimus vali oma maitse eelistuste järgi. Valikut pakuvad Kita, Nordman, Novatour, Proalifing, Robinson, Ruos, Sparta, Wukkaro ja teised brändid, kes on kalastusvarustuse valdkonnas tuntud ja kiidetud. Lisaküsimused esita tootekirjeldusse või võta ühendust meie klienditeenindusega sõnumite või telefoni teel.

Soeta kalastusriided soodsalt Kaup24 e-poest!

Kaup24 pakub suures valikus kalastusriideid ja kalastustarbeid. Meie garanteerime parima hinna - lillaga märgistatud toodete puhul oleme nõus isegi hinnavahe Sulle tagasi maksma, kui peaksid mõnest teisest veebipoest sama toote odavamalt leidma. Lisaks kehtib igale ostule kahe nädalane ostugarantii ehk kui ostetud toode mingil põhjusel ei sobi, on Sul õigus see ümber vahetada või tagastada.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!