Performance seeria
„Performance“ seeria
Tahad selle koju kaasa võtta
OLED
OLED
Nii näeb välja reaalsus
Ambilight
Ambilight
Vabastage draama
Smart TV
„Smart TV“ televiisorid
Kogu sisu teie käsutuses
Kõlarid
Kõlarid
Iga põneva hetke jaoks
Lisatarvikud
Lisatarvikud
Avasta rohkem

Philips tooted

Meile kõigile tuttav Philips on Hollandist alguse saanud ettevõte, mis on tegutsenud edukalt juba üle 100 aasta. Ettevõte on aja jooksul oma toodetevalikut laiendanud ning saanud juhtivaks elektroonikatooteid tootvaks ettevõteks üle maailma. Philips sai alguse lambipirnide tootmisest, kuid on nüüdseks kasvanud võimsaks äriks, mis müüb erinevaid elektroonikaseadmeid, mis aitaksid Sinu elu muuta mugavaks ning säästa aega. 

Milliseid seadmeid Philips pakub?

Järgnevalt mainitud seadmed on meie tänapäevastes kodudes asendamatud, mida kaunistab Philipsi logo. Näiteks leiad paljudes kodudes Philips televiisori koos SMART funktsioonide, suurepärase heli ning detailset pilti lubav ekraan. Nii kodu kui ka kontori köökides ei jää märkamata Philips kohvimasinad, mis pakuvad kõrge kvaliteediga kohvielamust igaks hommikuks. Kindlasti on köögis abiks ka multifunktsionaalne pott, köögikombain, kokteilimeister, veekeetja ning muudki. Seda kõike koos kõrge kvaliteedi ning soodsa hinnaga.

Samas aitab isikliku hügieeni ja välimuse eest hoolt kanda näiteks Philips hambaharjad, mis on terve suuhügieeni aluseks, puhastades ka kõige raskemini ligipääsetavad kohad. Kui soovid juuksuris käimise eest raha kokku hoida, tasub valida Philips pardel või juukselõikur, mida täiendavad veelgi erinevad lisatarvikud. Naistele võid leida valiust ka fotoepilaatorid, mis koostöös dermatoloogidega aitab eemaldada karvad ka kõige tundlikumates piirkondadest.

Rääkides kodumasinatest võid leida valikust ka tehnoloogia poole pealt uudse aurutriikraua, mis aitab kangast eemaldada kiiresti ja mugavalt ka kõige suuremad kortsud. Philips tolmuimeja on vaidlemata üks mugavaid abivahendeid majapidamise korras hoidmiseks. Erinevad sanitaartehnika tooted, autokaubad, aiakauad, mööbel ja sisustus aitavad kujundada oma kodu ning autot just nii nagu ise soovid. Kindlasti tulevad igapäevases elus abiks ka vastupidavad ning mugavad Philips telefonid ja fotokaamerad oluliste hetkede jäädvustamiseks.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 pakub suures valikus Philips Eesti tooteid, mille seast leida sobivad ülimalt soodsate hindadega. Lisaks aitavad sageli toimuvad sooduskampaaniad säästa veelgi. Toote ostus kahtlema ei pea - kui pole kindel, siis võta teadmiseks, et toode on võimalik 2 nädala jooksul tagastada või ümber vahetada.

Tutvu laia Philips toodete valikuga ning osta juba täna!