Rattalukud

(26)
-18%

%

Jalgrattalukk AXA Newton 10x1500 mm hind ja info | Rattalukud | kaup24.ee TASUTA TRANSPORT
€ 0,81 / kuud   € 12,99 4p. 7t
 
Lisa korvi
ÜLEHOMME KÄTTE

Jalgrattalukk AXA Newton 10x1500 mm

%

Jalgratta lukk Dunlop, 65 cm hind ja info | Rattalukud | kaup24.ee TASUTA TRANSPORT
  € 2,99 4p. 7t
 
Lisa korvi
5/5
ÜLEHOMME KÄTTE

Jalgratta lukk Dunlop, 65 cm

%

Jalgrattalukk Dresco 6/1500 mm hind ja info | Rattalukud | kaup24.ee TASUTA TRANSPORT
  € 2,99 4p. 7t
 
Lisa korvi
5/5
ÜLEHOMME KÄTTE

Jalgrattalukk Dresco 6/1500 mm

%

Jalgrattalukk Dunlop hind ja info | Rattalukud | kaup24.ee TASUTA TRANSPORT
  € 5,99 4p. 7t
 
Lisa korvi
5/5
ÜLEHOMME KÄTTE

Jalgrattalukk Dunlop

%

Jalgrattalukk Dresco 10/1500 mm hind ja info | Rattalukud | kaup24.ee TASUTA TRANSPORT
€ 0,94 / kuud   € 14,99 4p. 7t
 
Lisa korvi
ÜLEHOMME KÄTTE

Jalgrattalukk Dresco 10/1500 mm

%

Jalgratta lukk Dresco U-kujuline 175x260 mm, must hind ja info | Rattalukud | kaup24.ee TASUTA TRANSPORT
€ 0,94 / kuud   € 14,99 4p. 7t
 
Lisa korvi
ÜLEHOMME KÄTTE

Jalgratta lukk Dresco U-kujuline 175x260 mm, must

%

Jalgrattalukk STANLEY, S741-155 hind ja info | Rattalukud | kaup24.ee TASUTA TRANSPORT
€ 0,81 / kuud   € 12,99 4p. 7t
 
Lisa korvi
5/5

Jalgrattalukk STANLEY, S741-155

Rattalukk

Oled just soetanud uue ratta ning oled igati valmis seda kasutama ja ette võtma uusi matkasi  ja seiklusi? Kindlasti ära unusta muretseda ka jalgrattalukk - nii kaitsed oma ratast nii kodus, avalikes kohtades kui ka muudes kohtades. Kuigi võib tunduda, et varguseid on tänapäeval vähe ning on vähe tõenäoline, et just Sinu ratas ohvriks satub, siis pigem on targem variant karta kui kahetseda - soeta rattalukk ja Sinu ratas püsib turvaliselt seal, kus ta olema peaks.

Kuidas valida parim jalgrattalukk?

Rattalukud tulevad erinevates kujudes. Näiteks U-kujulised lukud on odavamad, kuid  seda võib olla ebamugav transportida ning osadele ratastele paigutada. Kaabel lukk on kõige levinum ja ka kõige lihtsam ja mugavam transportida ja kasutada. Olenevalt luku pikkusest on võimalik lukku paigutada erinevate objektide külge. Kokkuvolditav lukk on valmistatud erinevatest metallist osadest, mis muudab selle transportimise mugavaks ja turvalisuse tase suuremaks.

Valida võid erinevate lukkude vahel - võtmega või koodiga rattalukk. Koodiluku puhul on vaja sisestada mitmekohaline kood, mis ratta vabastab. Rattalukk koodiga on hea ja mugav, sest ei pea kaasas kandma võtit, mis võib iga hetk ära kaduda, kuid pärast pikka proovimist võib ka võõras koodist läbi murda. 

Seejärel on võimalik valida mitmete erinevate disainide vahel. Üldiselt on valmistatud tooted vastupidavast PVC, ABS-materjalidest, silikoonist, kummist või terasest. Lukud on erinevate läbimõõtude ja pikkustega - mida suurem pikkus ja laius, seda kergem on lukku erinevatele osadele paigutada ning suurem läbimõõt tagab ratta turvalisuse (peenikesi lukke on kerge katki lõigata).  Kirevad värvid ja lõbusad disainid muudavad Sinu ratta omapäraseks vastavalt Sinu maitsele. Näiteks roosa lipsuga või kassi kujuga lukk sobib ideaalselt ka lapse rattale. 

Valikut pakuvad rataste valdkonnas aastaid tuntust ja kogemust kogunud brändid nagu Atom, Bicycle Gear, CUBE, Dunlop, Foldylock, Merida, Prophete, RFR, Stanley ja teised. Enne ostu sooritamist kindlasti loe üle tootekirjeldus, et veenduda toote sobivuses.

Osta jalgrattalukud Kaup24 e-poest

Rattalukk tagab Sinu ratta turvalisuse! Soeta jalgratta varuosad ja muud tarvikud Kaup24 e-poest, sest meilt leiad soodsad hinnad ja kvaliteetse valiku. Lisaks ära unusta osa võtta sageli toimuvatest sooduskampaaniatest ja tutvu meie ostutingimustega, mis tagavad veelgi parema hinna ja turvalise ostlemise.

Tutvu valikuga ja osta juba täna!