Fototapeet piraatide seiklused

Выбрать:
Выбрать:
Товар распродан

Регистрируйтесь и присоединяйтесь и мы сообщим,
когда товар появится в продаже

Купившие этот товар также приобрели

Описание товара: Fototapeet piraatide seiklused

Fototapeet piraatide seiklused

Fototapeedi suurus (8-osaline) 243,84 cm kõrgusele x laius 202,90.

Walltastic tapeet liimiga:

Walltastic see on fototapeet, mis on 8-osaline. Tapeedi tagune on sinist värvi ja tehtud spetsiaalsest materjalist, et ei paistaks eelmine tapeet või seinavärv välja. Enne töö alustamist on soovitatav liimida kõik lehed õiges järjekorras , et saada terviklik pilt. Kontrollige, kas kõik sobiks ja puuduste korral võtke ühendust edasimüüjaga enne kui olete selle seinale paigaldanud.

Enne kui hakkate liimimine esimest lehte, siis tehke omale pliiatsiga seinale täpselt ette, kus jooksevad selle mustri kontuurid. Võite tõmmata vertikaalsed jooned, et oleks lihtsam tapeet paigaldada. Liimi on mugav kasutada ja ei jäta koledaid jälgesid. 

Liimimise protsess:

Järgige tootja juhiseid pakendi tagaküljel!

Võtke esimene leht ja pintseldage liimi. Liimimisel kasutada tavalist tapeedi liimi. Kandke hoolikalt harjaga kogu lehe ulatuses, ärge jätke kuivi kohtasid. Kui liim on määritud, oodake umbes 2 minutit ja pange tapeet seina. Lükake keskelt külgedeni käega või rulliga - nii saate tapeedi siledaks, et ei jääks õhumulle. Märkus - seda toimingut ei saa teostada väga tugevalt, sest siis on võimalik kahjustada tapeeti, kraapides värvi. Tehke nii kõigi osadega. Oluline on, et te ei paneks tapeedi lehti üksteise peale, nii ei saa pilti kokku.Tapeedi lehed peavad olema paigutatud üksteise kõrvale. Soovitav on kohesel kõik osad kokku panna vastavalt mustrile, muidu võib jääda heledamaid kohtasid.

Märkus: Niiske tapeet on tavaliselt veidi kõrgem kui kuiv tapeet. (Umbes 1,25 cm).

Korduma kippuvad küsimused:

Miks on tapeedil õhumullid?

Enamasti on põhjustatud õhumullid vale seina panekuga. Kuna tapeeti seina pannes on oluline, et tuleb lükata keskelt äärtesse kas käsna või rulliga õhumullid välja, neid ei saa hiljem eemaldada. Kui näed, et õhumullid hakkavad uuesti tekkima siis tõsta korraks äärest ja proovi uuesti keskelt äärteni rulliga lükata. Samuti kui märkate tapeedi kuivamisel tekkinud õhumulle siis saate terava esemega nagu nõel, purustada need ja lasta õhk välja. 

Muudel juhtudel võib ka õhumullid tekkida liiga vähesest liimist. 

Miks on valged jooned tapeedi ääres?

Peamine põhjus on see, et tapeet pannakse kohe seina ja liim vajub äärtest välja ja kuivab ära, ning seda ei märgata kohe.  Tuleks jälgida seina panemisel ja olla ettevaatlik liimiga.

Общая информация

ID товара: 188088
Категория: Детские фотообои
Вес товара с упаковкой: 0.9200 kg
Технология: Бумага
Длина: 202,90
Высота: 243,84

Смотревшие этот товар также интересовались

Отзывы

У этого товара пока нет отзывов.
Вопросы о товарах можете задать оставив нам сообщение здесь. Коментарии оскорбительного или рекламного характера публиковаться не будут.

Продолжить покупки

Fototapeet Kassi meloodiaFototapeet Kassi meloodia IIFototapeet Kassi meloodia IIIFototapeet Loomade perekondFototapeet DinosaurusFototapeet Naljakad loomadFototapeet Kaheksajalad ja haiFototapeet Loomad (lapselik)Fototapeet Õpime mängides (loomad)Fototapeet Vikerkaare linnFototapeet KiikhobusedFototapeet Elevandid (lapselik)Fototapeet Loomad metsasFototapeet Džungel - ahvidFototapeet AllveelaevFototapeet LossFototapeet Draakon ja ratsuFototapeet Linn pilvedesFototapeet Maagiline teeFototapeet KosmoselaevadПревосходные обои-плакат для комнаты Вашего ребенка!Превосходные обои-плакат для комнаты Вашего ребенка!Превосходные обои-плакат для комнаты Вашего ребенка!Превосходные обои-плакат для комнаты Вашего ребенка!Превосходные обои-плакат для комнаты Вашего ребенка!Превосходные фото-обои.Превосходные фото-обои.Превосходные фото-обои.Превосходные обои-плакат для комнаты Вашего ребенка!Barbie Pink PalaceFototapeet BenFototapeet GraffitiFototapeet Tatty TeddyLaste fototapeet rong ThomasFototapeet Studio PetsFototapeet Disney Monsters UniversityFototapeet Iron ManFototapeet Ben 10 OmniverseFototapeet Peppa PigLaste fototapeet TsirkusОбои РусалочкаFototapeet Hello KittyОбои \Мир\""Обои Dinosaur landОбои \Лошади и пони\""Fototapeet FootballFototapeet Disney FairiesFototapeet Disney PrincessОбои Mickey MouseОбои Star wars
Pigu группа:
Интернет магазин Интернет магазин

© 2008-2017 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Публикация и копирование информации без разрешения DLB Trading OÜ запрещена.