Puhastusmass Cyber Clean, 145 g

Выбрать:
Выбрать:
Товар распродан

Регистрируйтесь и присоединяйтесь и мы сообщим,
когда товар появится в продаже

Купившие этот товар также приобрели

Описание товара: Puhastusmass Cyber Clean, 145 g

Puhastusmass Cyber Clean, 145 g

Fakt: Üldkasutatavaid tualette peetakse kõige räpastemaks kohtadeks, kuid uuringud on tõestanud, et rohkem kahjulikke pisikuid võib leida hoopis mobiiltelefonidelt ja klaviatuuridelt. Miks? Sest klahvide ning nuppude vahesid on väga raske puhastada ning sellised tühimikud on ideaalseks kohaks bakterite arenguks.

Cyber Clean-i puhastusmass on seega ainulaadne ning asendamatu lahendus nii kodus ja kontoris neile, kes tahavad puhastada ja desinfitseerida raskesti ligipääsevaid kohti. See on looduslik ning biolagunev Šveitsi toode. Uuringud on näidanud, et see hävitab rohkem kui 99% erinevatelt pindadelt leitud bakteritest. Cyber Clean-i puhastusmass suudab kahjulike mikroobidega võideldes säilitada puhta ning tervisliku keskkonna nii sinu kodus kui ka kontoris.

Puhastusmassi erinevused tavalisest puhastusvahendist:

 • Lihtne kasutada – lihtsalt suru mass puhastatavale pinnale ning seejärel eemalda see uuesti. Tolm ja mustus ongi kadunud.
 • Toodet ei ole vaja pesta - murra puhastusmass pooleks ja jätka kasutamist.
 • Väga paindlik, mis võimaldab sel ligipääsu ka kõige pisematesse vahedesse, kuhu muud puhastusvahendid nii naljalt ei pääse.
 • Uuringud tõestavad, et see hävitab 99.999% bakteritest.
 • See patenteeritud Šveitsi toode koosneb polümeeridest, mis neutraliseerivad mustuse ja igasugused tervisele kahjulikud mikroobid, jättes endast maha värskuse ning puhtuse.
 • Sobib erinevate seadmete ja pindade puhastamiseks.

Mitte kunagi ei ole olnud sul nii lihtne bakteritest vabaneda!

Kasulik teada:

 • Enne kasutamist sõtku puhastusmassi käes umbes 10 sekundit.
 • Aseta soovitud pinnale. Suru puhastusmassile. See tungib ka kõige pisematesse vahedesse ja pragudesse.
 • Eemalda mass ning korda seda, et kõik mustus ja bakterid jääksid kinni puhastusmassi membraanilisse koostisesse.
 • On korduvkasutatav – saab kasutada umbes 50 – 80 korda.
 • Pakendil olemas kasutusjuhend kuidas puhastusmassi õigesti kasutada.
 • Cyber Clean on keskkonnasõbralik, mittetoksiline ning biolagunev toode.

Tähelepanu:

 • Kasuta puhastusmassi vaid kuivade kätega.
 • Et vältida toote efektiivsust ning  mittekuivamist, peab massi hoidma suletud pakendis.
 • Hoia toodet kuivas, jahedas ning päikesevalguse eest kaitstud kohas.

Общая информация

ID товара: 108387
Категория: Чистящие средства
Вес товара с упаковкой: 0.1450 kg
Стиль: Универсальный
Марка: Cyber Cleаn
Торговая марка: Швейцария

Смотревшие этот товар также интересовались

Отзывы

У этого товара пока нет отзывов.
Вопросы о товарах можете задать оставив нам сообщение здесь. Коментарии оскорбительного или рекламного характера публиковаться не будут.

Продолжить покупки

Akna- ja klaasipuhastusvahend Cillit Bang 750 mlWC-seep Harpic 40 g, mändWC-seep Harpic 40 g, lavendelWC-seep Harpic Citrus, 40 gWC-poti puhastusgeel Boker, 0.75 LKanalisatsioonitorude puhastusvahend Boker, 500 gKlaas- ja peegelpindade puhastusvahend Boker, 0.5 LKeraamiliste pindade orgaaniline puhastusvahend Winnis, 750 mlAknapuhastusvahend CLIN Anti-Fog koos pihustiga 500 ml​WC-poti värskendaja BREF Blue Aktiv Chlorine 2x50gWC-poti kuubikud Bref Aktiv, 2x50 g​WC-poti värskendaja BREF DA Pine original, 50 mlWC puhastusvahend BREF Power Gel Ocean 750mlWC-poti värskendaja BREF Power Aktiv Pine​, 2x50 gAkna- ja klaasipuhastusvahend Clin Multi-Shine, 500 mlWC-poti värskendaja BREF Blue Aktiv Fresh Flowers​, 2x50 gWC-poti värskendaja BREF Blue Aktiv Eucalyptus​, 2x50 gWC-poti värskendaja BREF Blue Aktiv Fresh Flowers, 50 gWC-poti värskendaja BREF Power Aktiv Odor Stop, 2x50gWC-poti värskendaja BREF Power Aktiv Lavender, 2x50 gWC-poti värskendaja BREF Power Aktiv Ocean, 2x50 gWC-poti värskendaja BREF Power Aktiv Lemon, 2x50 gWC-poti värskendaja BREF Power Aktiv Odor Stop, 50 gWC-poti värskendaja BREF DA Pine, 2x50 mlWC-poti värskendaja BREF DA Lotus&Lavender, 2x50 mlWC-poti värskendaja BREF DA Lime&Mint, 2x50 mlWC-poti värskendaja BREF DA Lime 50 mlWC-poti puhastusvahend BREF Power Gel Citrus, 750 mlWC-poti puhastusvahend BREF 6xEffect Lime Scale, 750 mlWC-poti puhastusvahend BREF 6xEffect Total Protection, 750 mlAkna- ja klaasipuhastusvahend Clin Anti Fog, 500 ml​Akna- ja klaasipuhastusvahend Clin Citrus, 500 ml​Naturaalne puiduõli TRI-BIO 0,25 LKatlakivi eemaldaja FREKENBOC 25 gHallituse ja seene eemaldaja FREKENBOC 500 mlVannitoa puhastuslapid, 30 tkKüürimispulber Sonett, 0,450 gKüürimisvedelik Sonett, 0,5 LKlaasipuhastusvahend SONETT, täitepakk 1 LKlaasipuhastusvahend pihustiga SONETT, 0,5 LWC-puhastusvahend SONETT, 0,75 LLubja eemaldaja SONETT, 1 LVannitoa puhastusvahend SONETT, täitepakk 1 LVannitoa puhastusvahend spreiga SONETT, 0,5 LKonsentreeritud puhastuvahend SONETT, Orange Power 0,5 LKonsentreeritud puhastuvahend SONETT, Orange Power 0,12 LUniversaalne puhastusvahend SONETT, 1 LUniversaalne puhastusvahend SONETT, 0,5 LPuhastusvahendite komplekt XXL 5 BiotosRasvaeemaldaja EKO 750 ml
Pigu группа:
Интернет магазин Интернет магазин

© 2008-2017 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Публикация и копирование информации без разрешения DLB Trading OÜ запрещена.