Wireless veebikaamera D-LINK DCS-931L, WiFi

Выбрать:
Выбрать:
Товар распродан

Регистрируйтесь и присоединяйтесь и мы сообщим,
когда товар появится в продаже

Купившие этот товар также приобрели

Общая информация

ID товара: 295558
Категория: Веб-камеры
Вес товара с упаковкой: 0.3000 kg
Производитель: D-Link
Разрешение: 640 x 480 dpi
Встроенный микрофон: Да
В комплекте: Veebikaamerama, ühenduskaabel, kasutusjuhend

Описание товара: Wireless veebikaamera D-LINK DCS-931L, WiFi

Wireless veebikaamera D-LINK DCS-931L, WiFi​

Järelvalve kaamera

D-Link IP veebikaamera saad ühendada võrku või kasutada juhtmevaba WiFi ühendusega. DCS-931L veebikaamera omab integreeritud protsessorit ja veebiserverit, mis võimaldab turvaliselt edastada kvaliteetset videot. Lisaks veel kaugjuhtimise ja liikumistuvastuse funktsioonid ning traadita N tehnoloogia, mis võimaldab internetti edastada kõrge kvaliteediga videostriimi.

Pidev seire

DCS-931L on isetoimiv kaamera, see ei vaja lisa riistvara või tarkvara, töötab iseseisvalt, ilma arvutita. Kaameraga saab kasutada  internetiühendust, mis võimaldab saata e-mail teel kaadreid ja videolõike, kui on liikumine või heli tuvastamine. Te saate seada liikumise tuvastamise oma valitud valdkonnas (näiteks sissepääs hoonesse) ja müratase, kaamera püüab automaatselt pildile.

Seiresüsteem

Koos kaameraga on tarkvara,kus D-ViewCam aitab laiendada funktsionaalsust . D-ViewCamiga saab tsentraalselt hallata võrgu kaamerad (kuni 32 kaamerat kuni 64 kasutajat), salvestada pilti samal ajal. Pildi saab salvestama panna käivitumise korral anduritega või käsitsi.

Kaugjuurdepääsu video

Te saate ligi kaamerale kontoris või kodus ning jälgida sündmusi, olenemata nende asukohast. Juurdepääs teenusele käib Web kasutajaliidese kaudu, tänu millele tuleb seadistada erinevaid täiendavaid rakendusi, mille tagajärel saab teenust kasutada. Mydlink rakenduse kaudu saavad kasutajad  Wi-Fi, 3G või 4G ühendus lihtsalt ja kiiresti saab vaadata kaamera pilti.

Kiire andmeedastus, ulatuslik traadita võrgu tööraadius

Kaamera toetab 802.11b / g / n standardeid, Ethernet / Fast Ethernet ühendust, mille abil on lihtne integreeruda olemasolevasse võrku. Repeater režiim võimaldab teil laiendada traadita võrgu raadiust ning seeläbi vähendada nõrka signaali, mille tulemuseks on võrku ühendada traadita seadmeteid väga lihtne.

Смотревшие этот товар также интересовались

Отзывы

У этого товара пока нет отзывов.
Вопросы о товарах можете задать оставив нам сообщение здесь. Коментарии оскорбительного или рекламного характера публиковаться не будут.
Pigu группа:
Интернет магазин Интернет магазин

© 2008-2017 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Публикация и копирование информации без разрешения DLB Trading OÜ запрещена.