• Оплата наличными при получении товара
  • Гарантированный возврат денег в течение 14 дней
  • ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЭСТОНИИ
  • Только оригинальные товары


Bойдите здесь
Мой kaup24.ee
Мои желания (0)

Kõrvaklapid Beats By Dr. Dre urBeats, must/punane

Распродано.
Регистрируйтесь и присоединяйтесь и мы сообщим, когда этот товар появится на рынке.

Информация

  • ID товара: 625363
  • Категория: Kõrvaklapid, mikrofonid
  • Вес товара с упаковкой: 0.2000 kg кг
  • Цвета: Красный

Описание

Kõrvaklapid Beats By Dr. Dre urBeats, must/punane

Pidev kehvade kõrvaklappide vahetamine muutub kiiresti tüütuks. urBeats on loodud olema kvaliteetseks asenduseks meediapleierite ja nutitelefonide komplektis olevatele tihti tagasihoidliku kvaliteediga kõrvaklappidele. Konservatiivse, ajatu disainiga urBeats kõrvaklappide loomisel ei ole tehtud helikvaliteedis kompromisse.

Tugevdatud metallkorpus vähendab korpuse vibratsiooni ja välistab sellega kõrvaliste häirete tekkimise helis. Kasutatud kvaliteetne metall ja väga elastne kaabel taluvad ka karmi kohtlemist, ka koti põhja visatud kõrvaklappide pärast muretsemine jääb urBetsidega minevikku.

Omadused:

Segadusevaba kaabel

In-ear kõrvaklapid on uskumatult mugavad, samuti on kõrvaklappide kaabel probleemideta. Monster innovatiivne ja patenteeritud lamekaabel on väga paindlik ja segadusevana.

Võimas ja kvaliteetne heli​

Peakomplekti kõrgeima kvaliteediga kõlarid ja magnetiline tehnoloogia on projekteeritud nii, et isegi kui ta mängib muusikat maksimaalse heliga, ei esine moonutusi, nii saab muusikast kuulda iga nooti. Beats By Dr. Dre kõrvaklapid on mõeldud kuulatmiseks oma lemmikmuusikat.

Kuulake, mida pole ennem kuulnud

Väga kiire reaktsiooniaeg võimaldab kõrvaklapiidel esitada helisid äärmise täpsusega. Nende kõrvaklappidega kogete kõiki kaasaegse digitaalse audio tehnoloogiaid, avastate muusika täpsuse, hääle esituses loomulikkus ja subwooferi võimsus.

Väline heliisolatsioon​

Monster Beats kõrvaklapid uhke välise heliisolatsiooniga, mis omakorda vähendab müra sõltumata muusikast. Nende kõrvaklappidega kuulete kõike, hoolimata kui lärmakas maailm teie ümber on.

Ohutu ja mugav aktiivseks elustiiliks

Monster kõrvaklappidel erineva suurusega vahetatavate  pehmest silikoonist otsikute hulgast on võimlik valida just sobiv suurus. Õige suurusega otsik teeb kõrvaklappide kandmise mugavaks ja tagab parima võimaliku helikvaliteedi.


Корзина

Корзина пуста.

Посмотреть сохраненную корзину

Facebook