• Оплата наличными при получении товара
  • Гарантированный возврат денег в течение 14 дней
  • ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЭСТОНИИ
  • Только оригинальные товары


Bойдите здесь
Мой kaup24.ee
Мои желания (0)

Sony SmartBand 2 (SWR12), valge

Распродано.
Регистрируйтесь и присоединяйтесь и мы сообщим, когда этот товар появится на рынке.

Информация

Описание

Sony SmartBand 2 (SWR12), valge

SmartBand 2 aktiivsusmonitor jälgib südamerütmi, liikumist, uneaega ning isegi teie rahulikke ja ärevaid hetki.

Olge ise

Sony SmartBand 2 mõõdab teie pulssi ja stressitaset, mis aitab teil jälgida, millised tegevused hoiavad teid rahulikuna ning millised erutavad. Lisaks aitab see otsustada, millal oma tegevuse tempot tõsta või alandada.

Pulsi mõõtja

Integreeritud südame löögisageduse mõõtja jälgib pulssi nii liigutades kui ka laua taga istudes. Jälgige, milline tegevus tõstab või aeglustab teie südame löögisagedust.

Liikuge siis, kui soovite

SmartBand 2 salvestab teie liikumise nii kõndides kui ka joostes ning te näete, kui aktiivne olete olnud. Aktiivsusmonitor jälgib ja salvestab isegi öösel ning te saate vaadata, kui kaua ja rahulolevalt te magasite.

Teie elu ekraanil

SmartBand 2 saab ühendada Lifelog programmiga, millest saate vaadata oma aktiivsust nii viimase päeva, kuu või aasta jooksul. Aktiivsusmonitor salvestab teie liikumist, sündmusi, suhtlusi ja palju muud, mida saate rakendusest vaadata igal ajal.

Kõned ja sõnumid värinhoiatusega

Sony SmartBand 2 vibreerib õrnalt ja hoiatab teid valitud värvitooniga, mis toimub teie telefonis. LED valgus muutub vastavalt sellele, kas helistatakse või kirjutatakse, mis aitab teil otsustada, kas saate tegevusega jätkata või peate kiirustama telefoni juurde.

Stiilne disain

Valmistatud siledast silikoonist, mistõttu on SmartBand 2 käevõru mugav kanda terve päev. Kergesti vahetatavad värvilised rihmad aitavad sobitada aktiivsusmonitori iga riideeseme juurde.


Корзина

Корзина пуста.

Посмотреть сохраненную корзину

Facebook