• Оплата наличными при получении товара
  • Гарантированный возврат денег в течение 14 дней
  • ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЭСТОНИИ
  • Только оригинальные товары


Bойдите здесь
Мой kaup24.ee
Мои желания (0)

Aktiivsusmonitor Sony SmartBand 2 (SWR12), must

Распродано.
Регистрируйтесь и присоединяйтесь и мы сообщим, когда этот товар появится на рынке.

Информация

Описание

Aktiivsusmonitor Sony SmartBand 2 (SWR12), must

Parema homse nimel proovige juba täna

Innovaatiline nutivõru, mis hoiab kõigel silma peal: pulss, liikumine, uneaeg ning isegi rahulikud ja erutunud hetked. 

Olge ise

Sony SmartBand 2 mõõdab pulssi ja stressitaset, hoides teid alati kursis, kas on hea aeg rahulikult võtmiseks või endast maksimumi andmiseks ning annab teile teada, millised tegevused teid rahustavad ning millised erutavad.

Pulsi mõõtja

Integreeritud südame löögisageduse mõõtja jälgib pulssi nii liigutades kui  ka istudes laua taga. Vaadake milline tegevus kiirendab südame löögisagedust ja mis rahustab.

Liikuge kui soovite

SmartBand 2 salvestab kõik teie liigutused ja te näete, kuidas aktiivne olete olnud. Jälgib ja salvestab isegi une ajal, nii te teate, kui kaua ja kui hästi magate.

Teie elu ekraanil

Sony SmartBand 2-ga ühendub Lifelog rakendusega, mis talletab andmed automaatselt. See salvestab teie liikumist, sotsiaalset suhtlemist ning kõike muud. Igal ajahetkel saate vaadata rakendusest eelnevaid päevi, seada endale eesmärke ning hoida edul silma peal. 

Kõnede ja sõnumite värinahoiatusega

SmartBand 2 hakkab õrnalt vibreerima ja valitud värv hoiatab teid sellest, mis toimub telefonis. LED valgus muutub sõltuvalt sellest, kas helistatakse või kirjutatakse, siis võite tegeleda edasi oma tegevusega või kiirustada telefoni juurde.

Stiilne disain

Valmistatud siledast silikoonist, SmartBand 2 käevõru on mugav kanda kogu pika päeva, kuid kergesti vahetatavad värvilised rihmad sobivad iga riietusega.


Корзина

Корзина пуста.

Посмотреть сохраненную корзину

Facebook