14-päevane tagastusõigus

Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Kaup24.ee e-poest tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale üle antud.
Ostes Kaup24.ee e-poest, nõustub tarbija tagastusõiguse kasutamiseks järgmiste tingimustega:

1.      Tagastatav kaup peab olema KASUTAMATA ja originaalpakendis.
Tarbija peab toote originaalpakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata. Kui pakend ei ole avatav, siis ei pea tagastatav toode olema originaalpakendis. 

2.      Kaup, mis saabub tellijani pakendis osadeks võetuna (trenažöörid, jalgrattad, mööbel jne) peab tagastamisel olema samuti osadeks võetud ning pakendatud samamoodi nagu kauba väljastamisel tellijale.

3.      Tagastamisõiguse kasutamiseks peab tarbija esitama avalduse kaup24.ee e-poe aadressil pood@kaup24.ee, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist

4.      Tarbija kohustub kandma kauba tagastuskulud, välja arvatud juhul kui tagastamisele kuuluv toode ei vastanud tarbija tellimusele või on tegemist garantiikorras vahetatava, remonditava tootega.

5.      Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.

6.      Kaup24.ee kohustub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale tagastatud toote jõudmist meieni, tagastama tarbijale tagastatud kauba eest tasutud summa.

7.      6. 14-päevane tagastusõigus ei kehti järgneva kauba puhul:

§  tooted, mis on valmistatud tellija isiklikke vajadusi arvestatud

§  audio- ja videosalvestised ning arvutitarkvara, mille ümbrise on tarbija avanud

§  suletud pakendiga asjadele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud (nt kõrvaklapid jms.)

Tooted, mis vajavad komplekteerimist (nt. Fitness trenažöörid) ning on kliendi juures komplekteeritud, saab tagastada juhul, kui seadme koostekvaliteet ei vasta nõuetele. Tagastatud tooted läbivad garantiikontrolli.
14-päevane tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega ning ei ole kaup24.ee e-poe eripära. Vajadusel saate alati küsida lisainfot meie klienditeenindusest pood@kaup24.eetel: 6150026

Pigu группа:
Интернет магазин Интернет магазин Kaledos.lt

© 2008-2019 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Публикация и копирование информации без разрешения DLB Trading OÜ запрещена.