Microsoft Office 365 Personal ENG

ОС:
Windows 7 ja uuemad, Mac OS X 10.10, iPad on vaja iOS 7.0 või uuem, iPhone iOS 6.0 või uuem, Android KitKat 4.4 või uuem versioon, mis on varustatud ARM tüüpi või Intel x86 protsessoriga
Выбрать:
Выбрать:
Товар распродан

Регистрируйтесь и присоединяйтесь и мы сообщим,
когда товар появится в продаже

Купившие этот товар также приобрели

Общая информация

ID товара: 448282
Категория: Программное обеспечение для офиса
Вес товара с упаковкой: 0.1000 kg
Производитель: Microsoft
ОС: Windows 7 ja uuemad, Mac OS X 10.10, iPad on vaja iOS 7.0 või uuem, iPhone iOS 6.0 või uuem, Android KitKat 4.4 või uuem versioon, mis on varustatud ARM tüüpi või Intel x86 protsessoriga
Версия: 365
Litsentsi kehtivus: 12 kuud
Количество пользователей: 1

Описание товара: Microsoft Office 365 Personal ENG

Microsoft Office 365 Personal ENG

Alati uusimad Office programmid igas sinu seadmes.

Office 365 Personal tarkvaraga pääsed juurde Office’i kõikidele programmidele arvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni kaudu. Saad salvestada oma dokumendid OneDrive’i pilveteenusesse ja pääseda vajalikele failidele juurde sõltumata sellest, kus parajasti viibid. Toote litsents kehtib üks aasta ühele PC või Mac arvutile, ühele tahvelarvutile ning nüüd on toode lihtsalt paigaldatav nutitelefonidele.

Täielikult installitud Office'i rakendused

Lae alla uusimad Microsoft Word 2016, Microsoft Excel 2016, Microsoft PowerPoint 2016, Microsoft OneNote 2016, Microsoft Outlook 2016, Microsoft Publisher 2016, Microsoft Access 2016 programmid. 

Paigaldamine erinevatesse seadmetesse.

Toote litsents kehtib üks aasta ühele PC või Mac arvutile, ühele tahvelarvutile ning nüüd on toode lihtsalt paigaldatav nutitelefonidele.

Võimalik juurdepääseda andmetele igast kohast

„OneDrive“ pilve abil saate kiire juurdepääsu oma dokumentidele, piltidele ja videotele. Redigeerige ja jagage neid võrgus igal ajal ja igas kohas.

Alati uuendatud

Uuendus toimub alati kui uus uuendus ilmub. Nii on alati teil värske programm!

Toote funktsioonid ja graafika võivad erineda olenevalt teie süsteemi konfiguratsioonist. Mõne funktsiooni puhul võib olla vaja täiendavat või täiustatud riistvara või serveriühendust. Täpsem info aadressilt:  www.office.com/information

Смотревшие этот товар также интересовались

Отзывы

У этого товара пока нет отзывов.
Вопросы о товарах можете задать оставив нам сообщение здесь. Коментарии оскорбительного или рекламного характера публиковаться не будут.
Pigu группа:
Интернет магазин Интернет магазин

© 2008-2017 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Публикация и копирование информации без разрешения DLB Trading OÜ запрещена.