• Оплата наличными при получении товара
  • Гарантированный возврат денег в течение 14 дней
  • ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЭСТОНИИ
  • Только оригинальные товары


Bойдите здесь
Мой kaup24.ee
Мои желания (0)

Mustvalge laserprinter Samsung SL - M2835DW

Максимальный размер печати:A4
Скорость черно-белой печати:29 ст./мин
Скорость цветной печати:- ст./мин
Более подробная информация

Распродано.
Регистрируйтесь и присоединяйтесь и мы сообщим, когда этот товар появится на рынке.

Информация

Общая информация
ID товара: 568573
Категория: Printerid
Вес товара с упаковкой: 9.0000 kg кг
Производитель: Sаmsung
Технология печати: Must-valge laserprinter
Максимальный размер печати: A4
Скорость черно-белой печати: 29 ст./мин
Скорость цветной печати: - ст./мин
Время печати первой страницы: 8.5 c
Разрешение печати: 4800 x 600 dpi
Кол-во в лотке (внутр.): 250 листов
Кол-во в лотке (внеш.): 150 листов
Сканер
Сканер: Нет
Ксерокс и факс
Ксерокс: Нет
Факс: Нет
дополнительная информация
Разъемы: USВ
ОС: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Mac OS X 10.5~10.9
Размер: 368 x 334.5 x 202 mm
Вес: 7.4 кг
WiFi: Есть, 802.11 b/g/n
Двухстронняя печать: Да
Флеш-память: -

Описание

Mustvalge laserprinter Samsung SL - M2835DW
Printer Samsung Xpress M2835DW
Professionaalne jõudlus. Soodne hind. Tehke rohkem ja tõhusamalt tänu kiiretele ja kasutajasõbralikele printeritele, mida iseloomustab suurepärane kvaliteedi ja hinna suhe.

Printer, mis muudab teie nutitelefoni veel nutikamaks

Samsungi Xpress M2835DW printeriga saab printida juhtmeteta ning jagada vaevata. Saate lihtsalt ühe puudutusega printida tänu NFC-tehnoloogiale, Wi-Fi Directile, Google'i pilvprintimisele. Lihtsalt puudutage oma mobiiliseadmega Samsungi Xpress M2835DW printerit ja printige praktiliselt kõike.

Lihtne registreerimine Google Cloud teenusega

Google Cloud Print võimaldab ühendada ja printida kõikjal. Lihtsalt puudutage oma nutitelefoniga printerit ja ühendage automaatselt pilvega – sisse logimine pole enam vajalik.

Enam pole vaja oodata hooldustehnikut, kes lahendaks printeriga seotud probleemi

Teil on probleeme printeriga? Enam ei pea te abi kutsuma, kui teil on NFC toega nutitelefon. Lihtsalt puudutage nutitelefoniga printerit ning ekraanile kuvatakse erinevad veaotsingujuhised ja videoklipid.

Printige kiirelt, ootamata

Ükskõik kui suured on teie nõudmised printimisele, Samsungi Xpress M2835DW printeriga saavutate kiirelt suurepärased tulemused. Säästke aega, printides isegi keerulisemaid dokumente kiirusega kuni 28 lehekülge minutis (lk/min). Selle muudab võimalikuks võimas 600 MHz protsessor ja 128 MB mälu. Tänu Cortex-A5 tuumale on see printer kiirem kui varasemad mudelid. See tähendab, et see printer tõstab teie töökiirust ning saate olla paindlikum ja produktiivsem.

Jätke hea mulje suurepärase prindikvaliteediga

Nüüd saab igaüks printida muljetavaldava professionaalse kvaliteediga väljaprinte. Samsungi Xpress M2835DW tagab teravad ja selged prindid, mis avaldavad kahtlemata suurt mõju. 4800 x 600 dpi eraldusvõime ja tehnoloogia Rendering Engine for Clean Page (ReCP) abil saate nautida paremat jõudlust ja kvaliteeti, ilma et peaksite muretsema endale suuri ja raskeid printereid. Kvaliteeti parandavad funktsioonid tagavad rohkem detaile, sujuvamaid pilte ja selgemat teksti. Kõrge eraldusvõimega printimine on võimalik tänu suure eraldusvõimega prindikvaliteedile (kuni 4800 x 600 dpi). Tänu ääreparandusele viimistletakse ja määratletakse ääri palju täpsemalt, saate nautida selgemat teksti ja elavamaid kujutisi.

Printige rohkematele paberitüüpidele mitmesugusteks kasutusotstarveteks
Samsungi Xpress M2835DW printeriga saab kõike printida, mida soovite. Väikese, aga võimsa printeriga on võimalik kasutada erinevaid prindikandjaid kaaluga kuni 220 grammi ruutmeetri kohta (g/m²), sh paberit, silte, kaarte, ümbrikuid ja lüümikuid. Saate valida universaalsalvest lihtsalt vajaliku paberitüübi, nii et see on üheaegselt mugav ja paindlik.
Parem eelarve
Ettevõtted saavad tooneri ja paberi kulusid lihtsalt vähendada – selleks ei ole vaja muud, kui vajutada säästunupule, mis aitab piirata trükitööde jaoks vajaminevat materjalide kogust. Ühepuutega säästunupp võimaldab kasutada N-up ja kahepoolset printimist mitmete lehekülgede printimiseks ühele lehele, jättes paberi säästmiseks tühjad leheküljed vahele. Tooneri säästurežiim aitab kasutada vähem toonerit ja kulutusi vähendada. Mitme lehekülje printimine ühele lehele Kaks või rohkem dokumendi lehekülge ühel paberilehel paberikulu vähendamiseks. Tooneri säästurežiim Kasutab printimisel vähem toonerit. Kahepoolne printimine Prindib paberi mõlemale poolele, et vähendada paberikasutust. **Saadaval ainult kahepoolset printimist toetavatel mudelitel. Tühjade lehtede vahelejätmine Paberikulu vältimiseks prindib ainult teksti või piltidega leheküljed.

Vähendage energia ja materjalide kulusid

Tarkvaraga Easy Eco Driver on võimalik teil saavutada kuni 20% toonerite ja paberite sääst ning vähendada energiakasutust. See aitab teil hoida kokku lehekülje kõige toonerikulukamatelt elementidelt, nagu pildid ja paksud fondid, või muuta teksti väiksema toonerikulu saavutamiseks heledamaks. Veendumaks, et tulemused vastavad nii tõhususe kui ka kvaliteedi poolest teie vajadustele, saate vaadata enne printimist dokumentide eelvaadet ja neid muuta. Ühtlasi kuvab funktsioon Eco Simulator teile hinnanguliselt, kui palju väheneb tekitatava süsinikdioksiidi kogus ning elektri- ja paberikulu protsentuaalselt, nii et näete erinevust ka ise.


Корзина

Корзина пуста.

Посмотреть сохраненную корзину

Facebook