• Оплата наличными при получении товара
  • Гарантированный возврат денег в течение 14 дней
  • ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЭСТОНИИ
  • Только оригинальные товары


Bойдите здесь
Мой kaup24.ee
Мои желания (0)

Fototapeet Tatty Teddy

Выберите:
Выберите:
56,99 € 67,00 *
* Цена, действовавшая в Kaup24.ee в период с 03-05-2017 до 17-05-2017
Cэкономьте: € 10,01 Акция действительна до:
Lateko promo sign
Oплата, €
Ежемесячный платеж
0
Количество месяцев
Срок действия договора до месяцев. Интресс начиная с %. Плата за договор начиная с евро. Возможно разделить плату за договор на равные части оплаты. Конечная месячная плата зависит от кредитоспособности клиента и может отличаться от указанной в кредитном калькуляторе. Оформить рассрочку возможно, если сумма покупки превышает евро. Для получение точного персонального предложения, свяжитесь с нами!Интресс до месяцев %, после -го месяца расчитывается обычный интресс. Срок действия договора до месяцев. Плата за договор - евро или % от суммы договора. Возможно разделить плату за договор на равные части оплаты. Кампания действует при покупке более, чем на евро.Добавить в список желаний

Гарантируем:
*Только для зарегистрированных пользователей


Способ получения товара

Забери в Таллинне в пункте выдачи товаров 10 июня (€ 0,00)
Доставим на дом 10 июня (€ 3,99)
Забери в почтомате Omniva 10 июня (€ 1,99)
Забери в почтовом отделении Эстонии 10 июня (€ 5,99)
Забери в почтомате Omniva 13 июня (€ 1,99)
Доставим на дом 13 июня (€ 3,99)
Забери в почтовом отделении Эстонии 13 июня (€ 5,99)

Описание

Fototapeet Tatty Teddy​

Fototapeedi suurus (8-osaline) 243,84 cm kõrgusele x laius 202,90.

Walltastic tapeet liimiga:

Walltastic see on fototapeet, mis on 8-osaline. Tapeedi tagune on sinist värvi ja tehtud spetsiaalsest materjalist, et ei paistaks eelmine tapeet või seinavärv välja. Enne töö alustamist on soovitatav liimida kõik lehed õiges järjekorras , et saada terviklik pilt. Kontrollige, kas kõik sobiks ja puuduste korral võtke ühendust edasimüüjaga enne kui olete selle seinale paigaldanud.

Enne kui hakkate liimimine esimest lehte, siis tehke omale pliiatsiga seinale täpselt ette, kus jooksevad selle mustri kontuurid. Võite tõmmata vertikaalsed jooned, et oleks lihtsam tapeet paigaldada. Liimi on mugav kasutada ja ei jäta koledaid jälgesid. 

Liimimise protsess:

Järgige tootja juhiseid pakendi tagaküljel!

Võtke esimene leht ja pintseldage liimi. Liimimisel kasutada tavalist tapeedi liimi. Kandke hoolikalt harjaga kogu lehe ulatuses, ärge jätke kuivi kohtasid. Kui liim on määritud, oodake umbes 2 minutit ja pange tapeet seina. Lükake keskelt külgedeni käega või rulliga - nii saate tapeedi siledaks, et ei jääks õhumulle. Märkus - seda toimingut ei saa teostada väga tugevalt, sest siis on võimalik kahjustada tapeeti, kraapides värvi. Tehke nii kõigi osadega. Oluline on, et te ei paneks tapeedi lehti üksteise peale, nii ei saa pilti kokku.Tapeedi lehed peavad olema paigutatud üksteise kõrvale. Soovitav on kohesel kõik osad kokku panna vastavalt mustrile, muidu võib jääda heledamaid kohtasid.

Märkus: Niiske tapeet on tavaliselt veidi kõrgem kui kuiv tapeet. (Umbes 1,25 cm).

Korduma kippuvad küsimused:

Miks on tapeedil õhumullid?

Enamasti on põhjustatud õhumullid vale seina panekuga. Kuna tapeeti seina pannes on oluline, et tuleb lükata keskelt äärtesse kas käsna või rulliga õhumullid välja, neid ei saa hiljem eemaldada. Kui näed, et õhumullid hakkavad uuesti tekkima siis tõsta korraks äärest ja proovi uuesti keskelt äärteni rulliga lükata. Samuti kui märkate tapeedi kuivamisel tekkinud õhumulle siis saate terava esemega nagu nõel, purustada need ja lasta õhk välja. 

Muudel juhtudel võib ka õhumullid tekkida liiga vähesest liimist. 

Miks on valged jooned tapeedi ääres?

Peamine põhjus on see, et tapeet pannakse kohe seina ja liim vajub äärtest välja ja kuivab ära, ning seda ei märgata kohe.  Tuleks jälgida seina panemisel ja olla ettevaatlik liimiga.

Информация


Корзина

Корзина пуста.

Посмотреть сохраненную корзину

  • У вас возникли вопросы? Звоните
    615 0026,
    или
Facebook