Teler Samsung UE65JS8502

Технология:
LCD LED (Светодиод)
Разрешение:
Smart TV:
Да
Выбрать:
Выбрать:
Товар распродан

Регистрируйтесь и присоединяйтесь и мы сообщим,
когда товар появится в продаже

Купившие этот товар также приобрели

Общая информация

Teler Samsung UE65JS8502
ID товара: 482308
Категория: Телевизоры
Вес товара с упаковкой: 40.0000 kg
Производитель: Sаmsung
Технология: LCD LED (Светодиод)
Разрешение: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Smart TV: Да
3D экран: Да
Изогнутый: Да
Диагональ: 65" (~165 cm)
Full HD: Да
Размеры без подставки: 159,7 x 94,3 x 21,0
Размеры c подставкой: 145,32 x 90,40 x 33,52 cм
Вес: 29

Характеристики экрана

Частота кадров: 1900 Hz
Соотношение изображения: 16:9, 4:3

Звук

Колонки: 40Вт

Разъемы

Соединительные разъемы: 4 x HDMI

Функции

Пульт: Да
Интернет-ТВ: Да
Функции Smart TV: Браузер
WiFi : Да

дополнительная информация

В комплекте: Teler, pult, 2 tk AAA tüüpi patareid, kasutusjuhend, garantii leht

Описание товара: Teler Samsung UE65JS8502

Teler Samsung UE65JS8502

Nanokristallvärv

Vaadake veel laiemat spektrit säravaid ja kirkaid värve, mis on nüüd nii tõetruud. Uudne nanokristalltehnoloogia kiirgab tagavalguspaneelist säravat valgust, mille tulemusena on värvid ülitäpsed ja intensiivsed. Kogege enneolematuid varjundeid, kõige sügavamaid musti ja kõige puhtavamaid valgeid toone, mis muutuvad tõetruuks kõige imelisemal moel. Valmistuge avastama Samsungi täiesti uut SUHD-telerit, mis on mõeldud erutama kõiki teie meeli.

Nanokristalų spalvos

„SUHD REMASTERING ENGINE“

Samsungi unikaalse ümbertöötlemise algoritmi abil analüüsitakse ja töödeldakse mitte-SUHD sisu videoallikat nii, et sisu on võimalik kuvada sisu looja kavatsuste lähedaselt.

„SUHD REMASTERING ENGINE“

„Peak Illuminator Pro“

Peak Illuminator Pro tehnoloogia muudab kujutised veel eredamaks, võimendades LED-taustavalgustust ekraani erksatel aladel. Tänu pildikvaliteedi indeksile, mis on 2 korda suurem kui Peak Illuminatoril, on tippheleduse tase veel kõrgem. Kui tumedatele aladele tekib valgus, näiteks linnasiluetti valgustavad tänavalaternad, muutub see hetk veel maagilisemaks.

„Peak Illuminator Pro“

„Precision Black“

Tehnoloogia Precision Black parandab kontrastsust, optimeerides valguse kiirgamist ning muutes kõik nähtava elavamaks ja põnevamaks. Tänu pildikvaliteedi indeksile, mis on 2 korda suurem kui tavapärastel Samsungi mudelitel, on tulemuseks suurema teravusega sügavamad musta ja puhtamad valge varjundid.

„Precision Black“

Ümar metallikdisain
JS8500 SUHD TV disain võimaldab keskenduda ainult pildile. Tänu kvaliteetsele metallikviimistlusega raamile ning siledale ja läikivale, ekraani õhku tõstvale Arc-T statiivile on JS8500 nagu kunstiteos, mis on kaunis iga nurga alt.

Apvalaus metalinio dizaino

Nautige täiusliku pilti

Samsungi uus Curved TV pakub kaasahaarava ja tõetruu vaatamiselamuse uut taset, viies teid otse tegevuse keskele. Ekraan on nõgus just sellise nurga all, et saaksite nautida oma elutoas optimaalset vaatamiskaugust. Kergelt nõgus ekraan tagab teile ka ühtlase ja tasakaalustatud vaatamiskogemuse ekraani kõigist piirkondadest. Nautige parimat pildikvaliteeti, sügavust ja täpsust, mida üks ekraan suudab pakkuda.

Mėgaukitės nepriekaištingu vaizdu

„Auto Depth Enhancer“ 

Samsungi automaatne sügavuseparandaja äratab kujutised ellu. Teie teler rakendab nutikalt kontrasti parandamise erinevaid tasemeid erinevatele aladele ja objektidele ekraanil, et tagada suurem sügavusetunnetus. Vaadake kogu meelelahutust realistlikumalt, kui kunagi varem.

„Auto Depth Enhancer“ (automatinis gylio stiprintuvas)

Neljakordne Full-HD-lahutusvõime
Ultrakõrglahutusega (UHD) pildi vaatamine tähendab, et näete igat peent detaili ekraanil selgemalt. Teie Samsung UHD TV pakub Full-HD-st neli korda suuremat lahutusvõimet ja tõeliselt realistlikke värve. Nautige pilti, mis on nüüd selgem ja detailsem kui kunagi varem.

4 kartus už „Full HD“ didesnė skiriamoji geba

Nutikam teler, mis viib teid hetkega vajaliku sisuni.
Teil on juurdepääs täiesti uuele, nutikamale telekogemusele kohe ekraani alumises servas, tänu millele on hetkel vaadatav meelelahutussisu alati käepärast. Mugavalt kasutatav Smart TV menüüriba tagab kiirema, sujuvama ja tõeliselt intuitiivse juurdepääsu kogu teie lemmiksisule. Enam ei ole vaja soovitud sisu pikalt otsida – teler salvestab teie tegevuse ajaloo ja paneb kõige sagedamini kasutatud teemad otse teie silme ette menüüribale, et lemmiksisu leidmine oleks lihtsam kui kunagi varem. Peale selle saate tutvuda ka põneva uue sisuga, sest Samsungi Smart TV soovitab pidevalt uut sisu, mis võiks teile huvi pakkuda. Avastage seni kõige sujuvama kasutuskogemusega Smart TV.

Išmanesnis televizorius, iš karto leidžiantis mėgautis turiniu

Nüüd saate oma Smart TV kogu sisu ja kõiki võimalusi hõlpsalt nautida
Unustage igavad kasutusjuhendid ning tervitage lihtsamat, intuitiivsemat Smart TV-d, mis võimaldab sukelduda otse sisusse. See on kiirem, võimsam, lõbusam ja eelkõige hõlpsasti kasutatav. Kogu teie lemmiksisu on nüüd lihsalt leitav, uskumatult lihtsustatud Smart Hub, mis on tänu Samsungi neljatuumalisele protsessorile ülikiire. See lülitub sisse hetkega, võimaldab kiirelt sisu vahetada ning ühtlasi peab meeles, mida te vaatasite, et seda vajadusel kiiresti taasesitada. Kogu see võimsus toetab sujuvat multitegumtööd ja võimaldab otsida sisu või infot, ilma et peaksite katkestama hetkel vaadatava sisu nautimist. Teie Smart TV vaatamiskogemus on nüüd veel täiuslikum.

Dabar galite lengvai mėgautis visomis išmaniojo televizorius funkcijomis ir turiniu

Teie teler ja mobiiliseadmed on ideaalses sünkroonis
Samsung Easy Sharing teeb sisu jagamise teleri ja mobiiliseadmete vahel väga lihtsaks Olenemata sellest, kas on tegemist lõbusa videoklipiga nutitelefonis, mida soovite perega jagada või telesaatega, mida vaatasite teel koju ja mida soovite suurelt ekraanilt mugavalt hiljem uuesti vaadata. Samsungi nutiteler püüab kinni signaali, kui teie seade on läheduses ja esitab ladusalt sisu optimaalse lahutusvõimega suurel ekraanil. See toimib ka vastupidi – võite teleri juurest ära minna ja majas vabalt ringi liikuda ning samal ajal mobiiliseadmest oma lemmiksisu vaadata. Täiesti sujuv ja ideaalses sünkroonis

Jūsų televizorius ir mobilieji prietaisai puikiai dera tarpusavyje

Laske oma teleril ennast igal hommikul toimuvaga kurssi viia
Kas haarate igal hommikul oma nutitelefoni järele, et vaadata kellaaega ja päevaplaani ning seejärel lülitate sisse teleri, et vaadata ilmateadet ja uudiseid? Nüüd saate alustada päeva kohandatud kokkuvõttega Samsungi telerist, mis kuvab kõik vajaliku suurele ekraanile. Töötades sünkroonis teie nutitelefoni teavitustega, lülitub Samsungi teler automaatselt sisse ja kuvab ekraanile kogu info, mida vajate päeva edukaks alustamiseks. Koosolek? Vihmavari? Aastapäev? Kõik on olemas.

Televizorius gali pateikti trumpą informaciją kiekvieną rytą

Sisu, mis sobib teie elustiiliga
Samsungi Smart TV on loodud pakkuma teile seda, mida te tõepoolest soovite ja mis sobib teie elustiiliga, seda tänu nutikatele rakendustele, mis muudavad koduse elu lõbusamaks ja pakuvad suurepärasid elamusi. Kui kokkadele meeldib toidurakendus, siis spordihuvilised hindavad kindlasti uut dünaamilist spordirakendust. Peale selle on kehakultuurirakendus neile, kes soovivad vormis püsida, õpetlik kunstirakendus lastele ning mängurite meeleheaks on uuel tasemel ja suure mängudevalikuga mängurakendus, mida on lihtne paarida mobiilse või kantava seadmega, et kasutada seda juhtpuldina. See on vaid üks väike osa hämmastavast kohandatud sisust ja teenustest, mis on teie käsutuses.

Jūsų gyvenimo būdą atitinkantis turinys

„Smart Interaction“

Smart Interaction võimaldab juhtida telerit põnevate interaktiivsete funktsioonide abil. Kasutage häälkäsklusi ja žeste koos hääl- ja liikumisjuhtimise funktsioonidega ning sisseehitatud kaamera abil võite näotuvastuse abil isegi Smart Hub-i sisse logida. *Nutika koostoime tõhusus sõltub keelest, dialektist, hääldusest ning hääle, ümbritseva müra ja valgustuse tugevusest. **Mõne mudeli puhul on vajalik väline lisakaamera liikumisjuhtimise ja näotuvastuse kasutamiseks.

img

UHD-ülesskaleerimine parandab kõige selle kvaliteeti, mida vaatate​

Tänu Samsungi UHD-pildimootorile saate nautida mitmesugust sisu peaaegu UHD-tasemel pildikvaliteediga, isegi kui pilt ei tule UHD-allikast. Samsungi uuenduslik 4-astmeline Super Resolution Scaling tehnoloogia parandab telesaadete ja filmide, samuti videoteenuste jne kvaliteeti. See tähendab, et peale UHD-allikate töötlemise, et anda neile 4K-lahutusega teravus, tõstetakse ka madala lahutusega sisu peaaegu ülikõrglahutuse tasemele. 

Kokybės pagerinimo iki UHD funkcija leidžia mėgautis geresniu vaizdu Loob sügavamad mustad, puhtamad valged ning paremad värvid ja detailid igas kujutises.

Samsung tõstab lati veel kõrgemale spetsiaalse tehnoloogia abil, mille nimeks on UHD Dimming. Kõrgem UHD-lahutus tähendab ka seda, et pildi ülima detailsuse saavutamiseks on vaja seda rohkem töödelda. Selleks eraldab see hämmastav pilditehnoloogia ekraani sektsioonideks ja seejärel arvutab iga sektsiooni jaoks kõik täpsed kontrastsuse, värvi ja detailsuse tasemed, et saavutada terviklik täiuslik kujutis. Sellepärast ongi Samsungi UHD-hämardamistehnoloogia välja töötatud selleks, et tagada musta ja valge võimalikult optimaalne töötlus ning värvid, mis on palju erksamad.

Atkuria tamsesnius juodos spalvos atspalvius, šviesesnius baltos spalvos atspalvius ir paryškina kiekvieno vaizdo spalvas bei detales

Lülituge hetkega tagasi ja jätkake esitust just sealt, kus pooleli jäite​

Mis kasu on kõigist neist nutiteleri rakendustest ja omadustest, kui neid on raske kasutada? Samsungi Smart TV-ga on erinevate sisutüüpide vahetamine nüüd sama lihtne, kui telekanalite vahetamine. Võrgust videot vaadates saate kohe ja sujuvalt ümber lülitada televisiooni otseülekandele ja vastupidi. Ning kui naasete tagasi oma video juurde, mäletab Samsungi Smart TV teie tegevust ja jätkab video esitust just sealt, kus teil vaatamine pooleli jäi. On aeg nautida tõeliselt nutikat kodust meelelahutust. 

Greitai grįžkite prie žiūrėto vaizdo

Nautige Smart TV elu rikastavaid rakendusi

Sisu on kõik ning Samsungi Smart TV-l on teie jaoks kõik olemas. Nautige tonnideviisi vaimustavaid rakendusi ning surfake veebis teile südamelähedast sisu kõige sujuvamal ja intuitiivsemal moel. Lihtsalt pühkige vasakule või paremale, et vaadata kohandatud rakenduste soovitusi, uusi esiletõstetud rakendusi ja muud, seda kõike kohe ja ülevaatlikult. Sellel on isegi täiustatud veebilehitsejarakendus, mis tagab kiire juurdepääsu populaarsetele veebilehtedele teie regioonis vaid ühe nupuklõpsatusega, ilma et oleks vaja aadressi üles kirjutada.

Gyvenimą palengvinančios programėlės išmaniojo televizoriaus ekrane

Elavamate värvide abil paremad pildid​

Täiustatud pildiparandusalgoritmiga Samsungi värvihaarde parandaja Wide Color Enhancer Plus parandab oluliselt kõiki pilte ja toob välja varjulolnud detailid. Värvihaarde parandaja abil kuvatakse värvid just sellistena, nagu need peavad olema.​

Ryškesnės spalvos – geresniam vaizdui .

„Clear Motion Rate“ 

Tänu Samsungi täiustatud tehnoloogiale Clear Motion Rate (CMR) on isegi kiiresti liikuvad stseenid selged. Kõrgem CMR tähendab selgemat pilti ja väiksemat liikumise hägusust, nii et saate nautida märulifilme, sporti ja muud meelelahutust parimal tasemel. See tehnoloogia on võimalik tänu täiustatud paneelivärskendussagedusele, pildiprotsessori kiirusele ja taustvalgustehnoloogiale. See tähendab silmanähtavalt paremat pilti.„Clear Motion Rate“ sumažina vaizdo liejimąsi

Arvukalt erilisi mänge, mis hoiavad teid põnevil​

Samsungi nutiteler tõstab mängimise uuele tasemele, pakkudes palju suuremat valikut sensatsioonilisi, dünaamilisi mänge ja toetades kõiki seadmeid. Nüüd saate nautida igasuguseid mänge, alates peremängudest kuni võidusõidu- ja põnevate kõmmutamismängudeni. Suurel ekraanil mängimine on lõbusam, kui kunagi varem, tänu paljude seadmete toele, sh mängupuldid, mobiilsed rakendused ja isegi kantavad seadmed. Peale kõige muu võite uurida esiletõstetud mängusisu otse mängude teenuste menüüst. Mängige!

Daugybė puikių žaidimų prikaustys jūsų dėmesį

Kaasahaarav reaalsus tänu Samsungi täiskõrglahutusega 3D-tehnoloogiale

Olge valmis täiesti uutmoodi meelelahutuseks. Samsungi täiustatud täiskõrglahutusega 3D-tehnoloogia tähendab, et saate nautida ka 3D-filme ja telesaateid hämmastava täiskõrglahutusega. See parandab ka 3D-pildi kvaliteeti ning kõrvaldab varikujutised, pakkudes teile selgemat ja kaasahaaravamat vaatemängu. Te ei ole kunagi varem kogenud sellist kõrgtasemel 3D-reaalsust. ​

Nepaprastai tikroviškas vaizdas dėl „Samsung Full HD 3D“ technologijos

Täielik multimeediakogemus teie elutoas

Kõrglahutusega multimeediumliidese (HDMI) sisenditega Samsungi teler muudab teie elutoa meelelahutuslikuks multimeediakeskuseks. HDMI pakub võimalust edastada kõrglahutusega digiandmeid mitmest seadmest kiirelt otse telerisse.

Mėgaukitės visavertės daugialypės terpės potyriais savo svetainėje

Vaadake filme USB-seadmelt​

Ühendage ConnectShare'i Movie funktsiooni abil USB-mälukandja või kõvakettaajam lihtsalt telerisse ning nautige kohe filme, fotosid ja muusikat. Nüüd saate oma elutoas nautida telerist mitmesugust sisu.

Žiūrėkite filmus iš savo USB atmintuko

Juhtmevaba internetiühendus

Juhtmevaba sisseehitatud kohtvõrguseadme abil saate parandada oma teleri ühenduvust ilma täiendavaid seadmeid lisamata, säilitades seeläbi teleri pilkupüüdva disaini.​

Prisijunkite prie interneto be laidų

Смотревшие этот товар также интересовались

Отзывы

У этого товара пока нет отзывов.
Вопросы о товарах можете задать оставив нам сообщение здесь. Коментарии оскорбительного или рекламного характера публиковаться не будут.
Pigu группа:
Интернет магазин Интернет магазин

© 2008-2017 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Публикация и копирование информации без разрешения DLB Trading OÜ запрещена.