Apple TV 64GB

Выбрать:
Выбрать:
Товар распродан

Регистрируйтесь и присоединяйтесь и мы сообщим,
когда товар появится в продаже

Купившие этот товар также приобрели

Общая информация

ID товара: 497647
Категория: Мультимедийные проигрыватели
Вес товара с упаковкой: 0.8100 kg
Производитель: Applе
Поддержка форматов: -
LCD дисплей: -
Android: -
Адаптер беспроводной сети (WLAN): Да
Поддержка 3D видео: -
Разъемы: USB‑C
В комплекте: Multimeedia mängija, hoidja, 2 tk AAA patareid, kasutusjuhend, Garantiileht
Nõela asendi positsioneerimine: -

Описание товара: Apple TV 64GB

Apple TV 64GB

Tuleviku TV on kohal.​

Televisioon mängib meie elus olulist osa. Koguneme hulgakesi suurte ekraanide ette, et üheskoos vaadata filme ja suursündmusi. Kuid millegipärast on televisiooni võimalused paigale seisma jäänud. Enam mitte. Kõik algab arusaamisest, et rakendused on televisiooni tulevik. Tulevane telekavaatamine seisneb suuresti just rakenduste kasutamises. Seetõttu ladusime oma visiooni jaoks täiesti uue vundamendi: tuliuue operatsioonisüsteemi, millele panime nimeks tvOS, koos uuenduslike võimalustega oma ekraaniga suhtlemiseks. See ongi uus Apple TV. Televisiooni homne päev.

Kõik algab rakendustest.​

Rakendused annavad juba praegu mobiilseadmetes ja arvutites juurdepääsu kõikvõimalikule meelelahutusele. Nüüd seab sammud samasse suunda ka elutoas trooniv teler. Rakendused on teleri kammitsaist vabastanud. Tänu rakendustele saad nüüd ise vabalt valida, mida sa vaadata soovid. Ja millal ning kus seda teha. Uus Apple TV ja tema võimas uus opsüsteem tvOS lubavad arendajatel luua võimalusi, mis muudavad seda, mida sa suurelt teleriekraanilt oodata oskad. Telerist saab personaalne kaaslane, just nagu iPhone või iPad.

Meelelahutust pilgeni täis.​

Apple TV on teie pilet kõige suurematele meelelahutusüritustele. Uusimad menufilmid iTunesist. Spordisündmuste otseülekanded. Põrutavad uudised. Haridussaated. Lõbusad tegevused lastele. Loetelu on pikk. Uusi lahedaid kanaleid lisatakse pidevalt juurde. Lausa raske uskuda, kui palju ägedat sisu mahub ühte pisikesse karpi.

Mängud ja rakendused teie telekas. Asi läheb põnevaks.​

App Store on peagi teie teleris. Suured, vapustavad mängud. Rakendused, mis muudavad teie elutoa klassiruumiks või trennisaaliks. Mitmekesi nauditavad elamused, mis muudavad pere mänguõhtuid. Me ei suuda ära oodata, millega rakenduste loojad järgmisena lagedale tulevad.

Televisioon ja tehnoloogia koos. Lõpuks ometi.​

iPhone'i ja iPadi ajastul on enamik tõeliselt suuri uuendusi ja innovatiivseid tehnoloogiaid keskendunud väikestele ekraanidele, mis mahuvad taskusse või mida kanname käes. Nüüd on kätte jõudnud aeg ka suurtel ekraanidel sellest tehnoloogiast osa saada. Uus Apple TV ja tvOS, uue kujunduse saanud kasutajaliides, Apple TV puutetundlik kaugjuhtimispult – teler olla pole kunagi varem olnud nii mõnus!

Ennenägematu telekogemus

Teie teleri ekraan on teisel pool tuba. Just seetõttu on Apple TV loodud selliselt, et teile tunduks, nagu suhtleksite te oma teleriga otse, mitte pole sellest eemal. Uus Apple TV on kujundatud nii, et sisu on alati esikohal. Samas on teil alati täpne ülevaade sellest, kus te asute. Tõeliselt kaasahaarav elamus ka kolme meetri kauguselt.

Hüvasti, lõputud nupud. Tere, tundlikum telekas.​

Puuteekraanid on telefonide kasutamist jäädavalt muutnud. Nüüd on kätte jõudnud kaugjuhtimispultide aeg. Uue Apple TV kaugjuhtimispuldi puutetundlikul pinnal pöidlaga libistades saad nii teleriekraani menüüdes liikuda kui ka ekraanil asju valida. Iga puutetundliku kaugjuhtimispuldi pinnal tehtud liigutus kajastub kohe teleri ekraanil. Videotes edasi või tagasi liikumine on täpsem kui kunagi varem. Libista lihtsalt sõrme ajaskaalal ja vali eelvaatekaadrite abil täpselt õige koht, kuhu soovid minna. Kõik on nii loomulik ja lihtne, et enam pole vaja pilku ekraanilt puldile pöörata ega tuld põlema panna, et õige nupp üles leida.

Uus Apple TV

Apple TV koos puutetundliku kaugjuhtimispuldi, rakenduste ja mängudega, mis pakub täiesti uut kasutuselamust.

Смотревшие этот товар также интересовались

Отзывы

У этого товара пока нет отзывов.
Вопросы о товарах можете задать оставив нам сообщение здесь. Коментарии оскорбительного или рекламного характера публиковаться не будут.

Продолжить покупки

Pigu группа:
Интернет магазин Интернет магазин

© 2008-2017 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Публикация и копирование информации без разрешения DLB Trading OÜ запрещена.