• Оплата наличными при получении товара
 • Гарантированный возврат денег в течение 14 дней
 • ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЭСТОНИИ
 • Только оригинальные товары


Bойдите здесь
Мой kaup24.ee
Мои желания (0)

Blender Blendtec Designer 725

Общая мощность:1560 Вт
Более подробная информация

Распродано.
Регистрируйтесь и присоединяйтесь и мы сообщим, когда этот товар появится на рынке.

Информация

 • ID товара: 541252
 • Категория: Blenderid
 • Вес товара с упаковкой: 4.4000 kg кг
 • Производитель: Blendtec
 • Общая мощность: 1560 Вт
 • Скорости: 100
 • Кнопка "Turbo": Нет

Описание

Blender Blendtec Designer 725

Blendtec blenderid on toodetud Ameerikas. See on üks tugevamaid kaubamärke turul, populaarsed  globaalsete toidu võrgustikkes ja ka Leedu äriklientide sead. Peamine põhjus - pikk eluiga ja veatu kvaliteediga.

Tänu võimsale mootorile ja patenteeritud omadustega kannule, saate segamise varda, uhmeri, purusti ja kannu pesta mõne sekundiga. Eksklusiivsete tehnoloogiliste omadustega nagu impulsi süsteemiga ruudukujuline kann, kümme korda paksema kaardus teraga ja vastupidava titaan teraga, toimub protsess kiiremini, et saavutada hea tulemus purustamisel, jahvatamisel või maapähklivõi valmistamisel.

See blender purustab isegi puuviljade seemned. Smart-Touch tehnoloogiaga blender. Blendtec kann on unikaalse disaini ja erilise kujuga labadega ning valmistab toodetest väikseima võimaliku tekstuuriga kokteile jne.

Seadme puhastamine toimub mõne sekundiga, elegantne disaini ja integreeritud lameekraan - ei ole keerulisi käepidemeid ja nuppe. Kannu puhastamine on samuti lihtne ja arusaadav - lihtsalt lisage sooja vett, pesuaine kriipsuni ja vajuta "clean" paariks sekundiks. Loputage ja kann on valmis järgmise retsepti jaoks. Terasest tera.

Valgustatud puutetundlikud nupud

Kiiruse reguleerimine, programmeeritud profiilid (puuvilja kokteilid, jäätise kokteilid, mahlad, kuumad supid, kastmed) ja automaatse väljalülitumise funktsiooniga, kasutades seda blenderit on tõeline rõõm.

„DIRECT-DRIVE“ võimsus

Titanium liides - Blenderi alusdetail, kruvi tera ja tõhusa energia ülekandega hakkija mootori võimsus. Kaks omavahel ühendatud terasest pinda järgmivad otsest (direct -drive ) tehnoloogiat.

Sobivad laagrid

Enamik tootjaid väldivad kuullaagrite kasutamist, sest nendel on kõrgem hind. Blendtecil on kasutuses spetsiaalselt projekteeritud suletud süsinik terasest laagrid. See tehnoloogia vähendab hõõrdumist, müratase ja pikendab mootori eluiga.

Jahutusega toetav

Teie Blendtec blenderil on korralik jahutusvedeliku tase. Kuigi see on ebatõenäoline  et mootor soojeneb liigselt, kuid sel juhul lülitub seade automaatselt välja. Sel viisil on ohutu kasutada, usaldusväärne ja valmis järgmiseks kulinaarseks meistriteoseks!

Automaatne reguleerimiskiirus

Mõnede toiduainete purustamiseks on vaja väiksemat kiirust. Blendtec blenderiga saate valida sobiliku kiiruse.

Roostevaba teras - Professionaalne

Ülitugevad külmsepistatud Blendtec roostevabast terasest terad sobivad intensiivseks kasutamiseks. See annab ekstra tugevuse ja hoiab ära korrosiooni tekke.

Üks tera, mitu eelist

Patenteeritud Blendtec vertikaalne tiiva tüüpi tera ja eriti terava servaga on mõeldud maksimaalseks efektiivsuseks. Seetõttu on teie koostisained on väga lihtsalt purustatavad, tänu sellele eksklusiivsele noatera disainile.

Võimsus, kohandatav

Kõige võimsam mootor, mida kasutatakse tööstuses, kuid piisav ka kodus smuutide valmistamiseks, on kõige tähtsam osa teie Blendtec seadmest. Rohkem võimsust tähendab kergemat purustamist raskemate toiduainetega.

Turvalisus - tähtis!

Blendtec on ​​sertifitseeritud vastavalt ETC-le, mis tähendab, et see vastab ohutusnõuete.

Räägib teiega

Digitaalne ekraan ütleb teile, millal purustamine on lõppenud. Samuti jälgib ja loeb oma samme. Kui kasutate purustajat 99 ... 999 ... 999 korda, siis on kindel, et ostsite õige toote!

Ühedki detailid pole väiksed

Isegi kõige väiksemad osad, Blendtec tooted ja meie inseneride töö  on äratanud suurt tähelepanu.

Parem õhuvool pikemaks elueaks

Blender keha loob kõige tõhusama õhuvoolu. Külm õhuvool läbib esimesena elektroonika ja seejärel läbi mootori jahutussüsteemi temperatuuri ja pikendab eluiga.

Vastupidavus

Unikaalne kummist plaat stabiliseerib blenderi soovitud pinnale. See tagab ka, et väljuv soe õhk ei segune sissetuleva külma õhu vooluga, vähendades töötemperatuuri ja pikendab eluiga.

Hoiab paigal

Iga Blendtec kannul on ruudukujuline alus, sobivad ideaalselt ja kindlalt ruudu platvormile. See loob stabiilsuse kannu pööramisel või muul viisil liikumisel. Pakendis FourSide kann 1,8 ltr. Ja lisaks saab osta Wildside 2,4 liitrit ja Twister 0,5 liitrit  kannu. Twister on mõeldud purustamiseks väga väikestes kogustes ja eriti pehmeid toite - maapähklivõi, imikutoit, kastmed.

Kõik Blendtec kannud ideaalselt sobivad igasugustele Blendtec blenderitele. Ja saate sobitada vastavalt oma soovile!

Kontrollige vastavalt vajadusele

Skaleeritav puutetundlik funktsioon võimaldab purustada vastavalt kõikidele oma vajadustele. Üks puudutus põhjustab mootori töö soovitud kiirusega.

Omadused:

 • Kaubanduslik kvaliteet 1,560 W köögiblender, 3,8 hobujõudu mootoris.
 • 32000 p/min
 • Juhtpind valgustatud, kergesti arusaadav ja universaalsete ikoonidega, mis võimaldavad kiiresti valida soovitud funktsioonid.
 • Universaalsed funktsioonid: purustamine, hakkimine, jahvatamine jne.
 • Triton polüester kann (ingl. BPA -free) kaardus teraga külmsepistatud,raskete koormuste talumiseks.
 • Komplekt sisaldab Wild Side 2.4 ltr kann, turvaline ja usaldusväärne ventileeritav kaas, kasutusjuhend ning raamat rohkem kui 230 testitud retseptiga.
 • Automaatne väljalülitus
 • Programmeeritud profiilid (kokteilid, jäätis, värsked mahlad, soojad supid, impulss), automaatne väljalülitus, kaal 4,4 kg., mõõdud 39,6 x 17,8 x 23,4 cm.
 • 8 -aastane tehase garantii on füüsilistele isikutele. Juriidilise isiku puhul ja kaubanduslikuks kasutamiseks ainult 1 aastane garantii. Kaasas kann FuorSide 1,8 ltr, 2 aastane garantii.

Blendtec - ohjeldamatu võimsus!


Корзина

Корзина пуста.

Посмотреть сохраненную корзину

Facebook