• Оплата наличными при получении товара
  • Гарантированный возврат денег в течение 14 дней
  • ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЭСТОНИИ
  • Только оригинальные товары


Bойдите здесь
Мой kaup24.ee
Мои желания (0)

välk 14-17

Muusikakeskus Philips BM60B

Распродано.
Регистрируйтесь и присоединяйтесь и мы сообщим, когда этот товар появится на рынке.

Информация

Общая информация
ID товара: 585514
Категория: Muusikakeskused
Вес товара с упаковкой: 6.0000 kg кг
Производитель: Philips
Мощность звука (RMS): 130
Низкочастотная колонка: Да
Разъемы: 3.5 мм, USВ, Bluetoоth
LCD дисплей: -
CD проигрыватель
Чтение дисков: CD, MP3-CD, USB, CD-R/RW
Воспроизводимые форматы:
Kasseti võimalus: -
Програvмирование CD: Да
Радио
RDS: -
дополнительная информация
Размеры: Pakendi mõõdud (L x S x K): 486 x 281 x 337 mm Juhtkõlari mõõdud: (W x D): 140 x 215 mm
Вес: 7.88 кг
USB вход: Да
3.5 mm audio pistik: Да
DVD tugi: Да

Описание

Muusikakeskus Philips BM60B

„izzylink™“ – kasutab juhtmevaba tehnoloogia IEEE 802.11n standardit, see võimaldab mitu kõlarit ühte juhtmevabasse võrku ühendada. Võrku saab ühendada kuni viis kõlarit, ilma ruuteri seadistamise, Wi-Fi parooli või ühegi nutiseadme rakenduse vajaduseta. Izzy kõlarite võrku lisamine on imelihtne, et saaksite üheaegselt mitmes ruumis muusikat kuulata. Iga kõlari puhul saab ühe puudutusega määrata, kas kasutate seda eraldiseisvana või osana mitmes ruumis hõlmavast võrgustikust.

Ühe puudutusega izzylink™-i seadistamine. Seadistamiseks ei ole vaja ruuterit, paroole või rakendusi. Vajutage pikalt kahe kõlari "GROUP"-nupule (grupeerimine), et saavutada esialgne seadistus. Korrake, et lisada kolmas, neljas või viies kõlar. Iga pikk grupinupu vajutus lisab ühe kõlari. Mitmes toas muusika kuulamine pole kunagi olnud nii lihtne. Kui olete lõpetanud, säilib izzylink™-i võrk ka siis, kui kõlari vooluvõrgust välja tõmbate.

Muusika mitmest allikast​. Edastab kõik teie muusikaallikad ja muusika- või raadiorakendustest nutitelefonist, tahvelarvutist või arvutist juhtmevabalt igasse tuppa.
Muusika esitamine ühes ruumis. „Philips izzy“ kõlarid võimaldavad teil voogedastada kogu oma lemmikmuusikat oma telefonist, tahvel- või tavaarvutist sõltumata sellest, millist muusika- või raadiorakendust kasutate.
Lihtsalt vahetatav juhtkõlar. Igas izzylink™ grupis saab ükskõik millist kõlarit juhtkõlariks, mis edastab muusikat. Kui aga soovite oma muusikat jagada, vajutage oma toas oleva kõlari Bluetooth nupule ja saate oma seadmes olevat muusikat koheselt jagada. Teised samas izzylink™-i rühmas olevad kõlarid mängivad sünkroniseeritult sama muusikat. Üksteisega muusika jagamine on täpselt nii lihtne.
Vahetage muusikat 2 seadme vahe. Siduge 2 nutiseadet korraga edastamaks muusikat soovitud seadmest, ilma neid vahepeal lahutamata ja uuesti sidumata. See sobib täiuslikult sõpradega muusika jagamiseks, pidudel mängimiseks või lihtsalt mitme seadme lugude mängimiseks. Laske sõpradel ja perel korraga seadmeid siduda, et saaksite muretult muusikat vahetada.

Корзина

Корзина пуста.

Посмотреть сохраненную корзину

Facebook