• Оплата наличными при получении товара
  • Гарантированный возврат денег в течение 14 дней
  • ДОСТАВКА ПО ВСЕЙ ЭСТОНИИ
  • Только оригинальные товары


Bойдите здесь
Мой kaup24.ee
Мои желания (0)

Garmin nuviCam LM

Распродано.
Регистрируйтесь и присоединяйтесь и мы сообщим, когда этот товар появится на рынке.

Описание

Garmin nuviCam LM

nüviCam: Nõuanded. Hoiatused. Andmed

  • Kõik ühes 6-tolline premium-klassi navigatsiooniseade koos sisseehitatud videoregistraatori ning hoiatus süsteemiga.
  • Detailne Euroopa kaart koos eluaegsete tasuta uuendustega.
  • Sisseehitatud videoregistraator salvestab pidevalt infot ja salvestab automaatselt failid kokkupõrkel.
  • Kokkupõrke hoiatuse süsteem teavitab, kui sõidate liiga lähedale ees olevale autole.
  • Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatuse süsteem teavitab, kui te kaldute sõidurajalt kõrvale.
  • Garmin Real Vision™ kuvab kaamera vaadet, kui saab sihtkoha.

Sisseehitatud videoregistraator salvestab soovi korral pidevalt kogu teekonna. Lisafunktsioonidele, mis suurendavad juhi tähelepanu, näiteks hoiuatussüsteem, viib NüviCam navigeerimise uuele tasemele.

Moodne disain

Kõrge resolutsiooniga 6,0-tolline ekraan on kergesti reguleeritav. Toote disain sisaldab ka mugavat magnet kinnitust iminapp hoidiku ja nüvi vahel.

Detailsed kaardid eluaegsete uuendustega

nüviCam LM müüakse juba integreeritud Euroopa kaartidega ning tasuta eluaegsete uuendustega. Võite kindel olla, et teil on alati kõige uuemad kaardid, huvipunktid (POI) ja muu info kättesaadav.

Hoiatuse süsteemid juhile

nüviCam LM on üks esimesi navigatsiooniseadmeid, mis pakuvad luksusautode funktsioone. Näiteks esikokkupõrke hoiatus, kui te sõidate liiga lähedale ees olevale sõidukile. Või kui kaldute teelt välja või vastassuunavööndisse, näete ja kuulete sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatusi.

Integreeritud videoregistraator

nüviCam-il on integreeritud videoregistraator, mis salvestab kogu teie teekonna. Kui toimub kokkupõrge, tuvastab G-sensor selle koheselt ning salvestab ja lukustab automaatselt faili. GPS salvestab täpselt, kus, millal ning millisel kiirusel sündmused juhtusid. Seadme pööratav objektiiv võimaldab reguleerida kaamera nurka paremaks salvestamiseks vastavalt sellele, kas kinnitate nüviCam-i tuuleklaasile või armatuurlauale. Videoid saate taasesitada seadme 6-tollisel ekraanil. Kui soovite, võite isegi vaadata videoid hiljem arvutiekraanilt. Seadmel on ka foto funktsioon, mis võimaldab teil jäädvustada pilte - saate seadmega isegi pildistada kokkupõrke kahjusid. Videode ja piltide säilitamiseks on seade varustatud 4 GB microSD ™ kaardiga (soovitav class 4 või kiirem).

Saage selge ülevaade oma sihtkohast

Garmin Real Vision™ funktsioon muudab lihtsamaks leida lõppsihtkoha. Kui jõuate lõppsihtkohta, siis nüviCam LM lülitub kaamera vaatele ja näitab täpselt, kus peatuda.

Ühildub Bluetooth-iga

Lihtsalt ühendage oma Bluetooth toega nutitelefon Nüvi-ga ning rääkige käed-vabalt, keskendudes samal ajal teele. NüviCam-ile on sisseehitatud Bluetooth juhtmevaba tehnoloogia koos mikrofoni ja kõlaritega. 

Ühildub Smartphone Link

Smartphone Link teenus võimaldab siduda nutitelefoniga ning saada erinevat kasulikku teavet otse NüviCam ekraanilt, kasutamiseks iPhone® või Android ™ seadmetega. Samuti võimaldab kasutatada Garmin-ile pakutavaid teenuseid, nagu näiteks hetke ilm jne.

Lihtne ja selge navigatsioon

Sõiduridade abi juhatab teid õigele rajale enne lähenevat väljasõitu või pööret, tehes navigeerimise tundmatutel ristmikel lihtsaks. NüviCam näitab realistlikult tee tähiseid ja ristmike koos nooltega, mis osutavad õigele sõidurajale.

Foursquare lisab miljoneid uusi atraktsioone

nüviCam LM miljonite huvipunktidega (POI`d) hotellid, restoranid, tanlkad, pangaautomaadid, lennujaamad jne. Lihtsalt puudutage ekraani, et sisestada sihtkoht ja NüviCam viib teid kohale.

Rohkem informatsiooni koheselt

nüviCam LM te ei näe ainult kujutisi kaardil, vaid ka palju muud kasulikku infot. Täpsemaks infoks lihtsalt puudutage erkaani. Miljonid huvipunktid hotellid, restoranid, tanlkad, pangaautomaadid, lennujaamad jne. Lisaks kiirusepiirangud, hetke kiirus, tänava nimi millel sõidate, saabumise aeg sihtpunkti.

Kerge andmete uuendamine

Kasutage Garmin Express programmi, et uuendada tarkvara ja nüviCam kaarte. Garmin Express teeb lihtsaks kaartide uuendamise protsessi, uuendades seadme tarkvara kättesaadavaks koopia piksleid ja võimaldab teil installida mitmesuguseid muid andmeid, nagu täiendavad hääled või kursori pildid.

Lisaks juhtmevaba tagurduskaamera

Täielikuks navigatsiooni lahenduseks saab paigaldada ja siduda nüviCam täiendava BC™30 juhtmevaba tagurduskaameraga (ei ole kohustuslik, soovitatakse paigalduseks professionaalnidele). Pärast ühendamist näete ekraanil erinevaid takistusi tagurdamisel.

Информация

Общая информация
ID товара: 542071
Категория: GPS seadmed
Вес товара с упаковкой: 0.2000 kg кг
Производитель: Garmin
Тип GPS: Auto
Диагональ: 136 x 72
Установленная карта: City Navigator EU
Üldandmed
RDS-TMC Информация о движении: -
Ekraani resolutsioon (pikslid): 800 x 480
Размер: 183 x 94 x 15 mm
Kaal koos akuga: 319.2 г
Источник питания
Тип аккумулятора: Liitium-ioon
Время работы: 0.5 ч
Lisainformatsioon
Bluetooth peakomplekt: Да
Kirjelduse kontroll ekraanil: Да
В комплекте: Navigatsiooniseade, autohoidik, laadimiskaabel,

Корзина

Корзина пуста.

Посмотреть сохраненную корзину

Facebook