Kuumad hinnad kuni -45%*!    Pakkumised, mida ei tasu maha magada! 

Suurenenud mahtusid trotsides annab e-pood jõulude eel tarnegarantii

Kuigi jõuluostud on detsembris kasvatanud Kaup24 e-poest tellimuste arvu enam kui 40 protsenti ning Omniva andmetel on pakiautomaatidesse saadetud pakkide arv võrreldes eelmise aasta sama perioodiga kasvanud samuti 40 protsendi võrra, annab Kaup24 alates tänasest klientidele julge lubaduse – kui tellimus jõululaupäevaks kohale ei jõua, kingib e-pood kliendile 20 eurot ettemaksuks.

Kaup24 juhatuse liikme Maris Kivi sõnul valmistus e-pood jõulueelseks tarnelubaduseks pikalt – koostöös Omnivaga planeeriti ja broneeriti logistilise võimekuse mahtusid nii, et kõik Kaup24 tellimused jõuaksid jõuluks kindlasti kohale.

“Nüüd saavad kliendid testida meie lubaduset. Kui selle nädala jooksul meie Vilniuses asuvast 8000-ruutmeetrisest laost tellitud kaubad jõuluks kohale ei jõua, saab tellija meilt tarnegarantiina kingituseks 20 eurot osturaha, mida järgmise tellimuse puhul kasutada,” lubas Kaup24 esindaja.

“Senini on jõulukuul e-ostukorvides domineerinud parfümeeria ja kosmeetika ning ka erinevad kodukaubad, millest tõenäoliselt suurem enamus jõuavad päkapikkude kingikotti,” tõi Kivi esile populaarsemaid kingikategooriaid. Ta lisas, et järjest enam jõuavad ostukorvi ka laste- ja spordikaubad ning varasemast enam ka tõenäoliselt meestele mõeldud autotarvikud.

Kivi sõnul pole suurenenud tellimuste arvuga senini tarneraskusi kaasnenud. “Tellimuste kadumisi juhtub meil väga harva. Mõningaid tarne hilinemisi on kahjuks siiski olnud, kuid nende hulk kogu tellimuste mahust jääb vaid 1-2 protsendi vahele, mis on e-kaubanduses kõvasti alla keskmise hilinemise näitaja,” rõhutas Kivi.

Ta lisas, et koostöös Omnivaga pingutatakse, et jõulude eel kasvavate tarnemahtudega edukalt toime tulla ja enda antud lubadusi maksimaalselt täita.

Kaup24 tarnegarantii kehtib kõigile laos olevatele kaupade kinnitatud tellimustele perioodil 14-20.12, kus igale tootele kehtib märge “Toome jõuluks kohale”. Tarnegarantii tingimused:  https://kaup24.ee/et/t/tarnegarantii