Privaatsuspoliitika

Version valid from: 15.09.2021

Rules that were valid until 15.09.2021 can be found  here .

This privacy policy together with the rules for using the Kaup24.ee website https://kaup24.ee/et/en/t/kasutusingimused  regulates the use of your DLB Trading OÜ website and / or mobile application.

This Privacy Policy does not apply to any third party program, service or website, even if you use / access them through the means provided by Kaup24.ee. This privacy policy does not apply to information provided or collected by third parties. If this Privacy Policy does not apply, you should review the Privacy Policy and related terms posted on the relevant website or program you use or apply to other services you use before submitting your personal information.

This Privacy Policy provides information about how we collect, use, store and process your personal information, so please read this Privacy Policy carefully before using the Kaup24.ee services. By registering on the DLB Trading OÜ website or mobile application or otherwise using it, you must confirm that you have read and understood this privacy policy. If you do not agree to this privacy policy, we recommend that you do not use the DLB Trading OÜ website and / or mobile application.

The chief processor of your personal data is Dlb Trading OÜ, a company with registry code 11791329, address Mustamäe tee 46, Tallinn, Harjumaa, 10621, contact phone +372 6468107, e-mail address: datasaitse@kaup24.ee (hereinafter - Kaup24.ee or us).

Teie isikuandmete turvalisuse eest hoolitseb ka meie sõltumatu andmekaitseametnik, telefoninumber +372 6468107, e-posti aadress: andmekaitse@kaup24.ee.

 1. 1. MIS EESMÄRKIDEKS JA MILLISEID ISIKUANDMEID KOGUME?

Kogume ja töötleme teie isikuandmeid ainult siis, kui need on piisavad ja vajalikud nende eesmärkide saavutamiseks, milleks neid töödeldakse.

Võttes arvesse meie Kaup24.ee teenuseid, funktsioone ja muid teile pakutavaid suhtlusi, võime töödelda järgmisi teie isikuandmeid:

Andmete kategooria

Isikuandmed, mida kogutakse ja töödeldakse

Kust andmed pärinevad

Teie isikut tõendav dokument, küsimustik ja kontaktandmed

Identifitseerimise andmed: Teie nimi, perekonnanimi;

Kontaktinfo: e-posti aadress, telefoninumber, elukoha aadress.

Muud küsimustikud, mille te meile omal soovil esitate: sünniaeg, sugu, keele valik, ettevõtte nimi ja üksikasjad, kui suhtlete meiega ettevõtte nimel, muu teave, mille te meile enda kohta esitate.

Saadud teilt, kui esitate Kaup24.ee kaudu tellimuse ja selle täitmiseks vajalikud andmed, loote isikliku Kaup24.ee konto ja esitate selles oma andmed, võtate meiega ühendust päringuga, järelepärimisega, kaebusega jne.

Registreerimine, sisselogimine ja konto tehnilised / haldusandmed

Registreerimise ja sisselogimise andmed: e-posti aadress ja parool, mida hoiame turvaliselt krüptituna ja mida pole võimalik näha, Facebooki ID, kui loote ühenduse oma Facebooki konto kaudu.

Tehnilised / haldusandmed, mis on vajalikud konto toimimiseks ja turvalisuseks: kasutajatunnus, konto olek (aktiivne, blokeeritud jne), IP-aadress, konto sisselogimised ja konto tegevus.

Muu info: märge selle kohta, et olete tutvunud Kaup24.ee kasutustingimustega ja / või privaatsuse eeskirjadega, tutvumise kuupäeva ja kellaajaga

Saadud teilt, kui registreerute Kaup24.ee’s ja loote oma konto

Luuakse või salvestatakse automaatselt (sealhulgas küpsiste ja sarnaste tehnoloogiate abil), kui registreerute, logite sisse või kasutate kontot (nt tehnilised andmed).

Ostuandmed

Teie tellimuse üksikasjad: tellitud kaubad, nende kogus, hinnad, antud allahindlused, kasutatud ja / või kogunenud Kaup24-eurod, kasutatud kupongid, tellimuse esitamise kuupäev ja kellaaeg;

Arveldusteave: makseviis, kuupäev ja kellaaeg, makse üksikasjad (sealhulgas, kuid mitte ainult, pangakonto number);

Tarneteave: tarneviis ja / või tarneaadress, kaubasaaja põhiandmed, kui olete kaubasaajaks märkinud kolmanda isiku;

Teave tellimuse oleku ja tellimuse käigu kohta: kas tellimus on valmis, lähetatud, tarnitud, teave kauba ja raha tagastamise kohta jne.

Sideandmed: teave suhtluse ja teiega suhtlemise kohta tellimuse ja selle täitmisega seotud küsimustes, teie tagasiside ja hinnangud, muu suhtluse sisu.

Muu info: märge selle kohta, et olete tutvunud ostu-müügi reeglitega ja / või privaatsuse eeskirjadega, tutvumise kuupäeva ja kellaajaga

Kui sooritate ostu registreeritud kliendina, on ostuandmed seotud muude teie isiklikule kontole salvestatud andmetega.

Saadud teilt, kui esitate Kaup24.ee kaudu tellimuse, sooritate tellimuse makse, võtate meiega ühendust (või võtame teiega ühendust) tellimuse ja selle täitmisega seotud küsimustega, kui taotlete kauba tagastamist jne.

See on loodud tellimuse täitmise käigus või saadud müüjatelt, kelle kaupu te ostate, ja / või partneritelt, kes aitavad meid tellimuste täitmisel (nt teave selle kohta, et tellimus on tasutud, lähetatud, tarnitud jne).

Kogume küpsiseid ja sarnaseid tehnoloogiaid siis kui selline teave on vajalik müügilepingu sõlmimiseks, tellimuse vastuvõtmiseks ja selle töötlemiseks (näiteks küpsiseid kasutatakse selle registreerimiseks, et olete müügireegleid ja / või privaatsuseeskirju lugenud) .

Teie nõusolekud, kommunikatsiooni ja / või teenuse haldamise valikud

Nõusolekud ja suhtlusvõimalused: Teie nõusolek turundus- ja / või muude teadete, teabe tellimise ja / või teadetest loobumise kohta;

Teenuse valikud: teave Kaup24.ee teenuste kohta, mida te kasutate (nt osalemine "Kaup24 klubis", sisu isikupärastamise teenus, linna valik jne), nende tellimise ja / või tühistamise kohta.

Teie valikud küpsiste kohta.

Teilt saaduna (ja salvestatud automatiseeritud viisil, sealhulgas küpsised ja sarnased tehnoloogiad), mägite oma vastavad nõusolekud ja / või valikud, tellite või keeldute asjakohastest teadetest ja / või teenustest.

Andmed teie sirvimise kohta Kaup24.ee veebilehel ja / või mobiilirakenduses.

Andmete sirvimine: vaadatud lehed, vaadatud kaubad, vaadatud kuupäev ja kellaaeg, sirvimisaeg, ostukorvi lisatud tooted ja / või soovide loend, üleslaadimise kuupäev ja kellaaeg, bänneriklõpsud, muud klikid ja huvi sisu vastu, teave, millest kasutajad lehele pääsevad, sealhulgas ( kuid mitte ainult) sidusettevõtete reklaamide (ang. Affiliate) statistika.

Tehnilised andmed: IP-aadress, seansi ID, kasutatud brauser, seadme tüüp, eraldusvõime.

Kogutud küpsiste ja sarnaste tehnoloogiate abil Kaup24.ee veebilehte ja / või mobiilirakendust sirvides.

Loodud teie sirvimisandmetest (nt sirvimise statistika).

Muud andmed, mis tekivad, kui kasutate asjakohaseid Kaup24.ee teenuseid

Andmed, mis tekivad teatud Kaup24.ee teenuste või funktsioonide kasutamisel: näiteks kui salvestate kaupu soovide nimekirja, valite ja salvestate linna (lähimate väljastuspunktide nägemiseks), salvestate veebilehe või mobiilirakenduse keele valiku, kinnitate oma täiskasvanuks saamise enne kaup24 18+ poodi sisenemist jne.

Kui teete neid toiminguid registreeritud kliendina, on andmed seotud teie muude andmetega kui registreeritud klient.

Teilt saadud (ja salvestatud automaatsete vahenditega, sealhulgas küpsiste ja sarnaste tehnoloogiate kasutamine), kui kasutate asjakohast Kaup24.ee teenust või funktsiooni.

Infoleht ja muud sõnumite ülevaatuse andmed

Teave selle kohta, et sõnum on edukalt edastatud, teave sõnumi avamise ning avamise kuupäeva ja kellaaja kohta, klõpsamine sõnumis toodud linkidel, teave e-kirja kohta. kirja edastamine (ilma adressaati fikseerimata), teave sõnumite tagasilükkamise kohta (nende vastav tüüp).

Kogutud küpsiste ja sarnaste tehnoloogiate abil, kui saate uudiskirju ja muid e-kirja sõnumeid.

Sisu, mida jagate Kaup24.ee kaudu

Teie Kaup24.ee veebileht ja / või mobiilirakendus pakub avalikult kättesaadavat tagasisidet, hinnanguid, küsimusi kaupade ja muu sisu kohta, mille esitate avalikult ja / või jagate Kaup24.ee-ga.

Pidage meeles, et avaldate sisu ise, seega vastutate ainult ise jagatud sisu eest.

Saadud teilt, kui postitate Kaup24.ee kaudu asjakohast sisu.

Teiega suhtlemise üksikasjad

Kui võtate meiega ühendust abi saamiseks, esitate meile küsimusi, annate meile tagasisidet, kaebusi jms, me töötleme meiega suhtlemise dokumente ja koopiaid, teie esitatud dokumente ja andmeid, samuti meie kogutud andmeid, olenevalt millal ja millises ulatuses on need teie taotluse läbivaatamiseks ja vastuse andmiseks vajalikud.

Saadud teilt, kui pöördute meie poole taotluse, tagasiside, kaebuse või muu järelepärimisega.

Kogume oma andmeid teie kohta, mis meil on juba seaduslikult kättesaadavad, ja / või hangime need kolmandatelt osapooltelt (nt müüjad, riigiasutused jms), kui see on vajalik teie taotluse läbivaatamiseks ja vastuse andmiseks.

 1. 2. ISIKUANDMETE TÖÖTLEMISE EESMÄRGID

2.1. Kauba ostmine ja tellimuste täitmine.

Kogume teie isikuandmeid teie kaupade tellimuste vastuvõtmiseks, haldamiseks ja täitmiseks, sealhulgas (kuid mitte ainult) maksete töötlemiseks, kauba kohaletoimetamiseks, tagastuste vastuvõtmiseks, arvete väljastamiseks, teiega suhtlemiseks tellimuse ja selle täitmisega seotud küsimustes, nende töötlemises ja lahendamises jne.

Töödeldavate isikuandmete kategooriad

Õiguslik alus

Kui kaua me andmeid säilitame

Teie identifitseerimis- ja kontaktandmed;

Teie ostu üksikasjad;

Suhtluse üksikasjad, millal ja mil määral need on seotud konkreetse tellimusega

Teie ja Kaup24.ee või mõne muu asjakohase müüja vahel sõlmitud ostu-müügilepingu sõlmimiseks ja täitmiseks

Konkreetset tellimust ning sellega seotud andmeid ja dokumente säilitatakse 10 aastat pärast tellimuse täitmist.

Teie andmeid, mille salvestate isiklikule Kaup24.ee kontole järgnevate tellimuste jaoks (nt nimi, perekonnanimi, telefoninumber, kohaletoimetamise aadressid, maksekaardi andmed), säilitatakse seni, kuni teie konto kehtib või kuni te selle kontolt ise kustutate.

2.2. Kaup24.ee Teenuse pakkumine

Kogume ja töötleme teie isikuandmeid, et pakkuda teile teenuseid ja funktsioone vastavalt Kaup24.ee kasutustingimustele ja / või teie valikutele.

2.2.1.Teie isikliku Kaup24.ee konto registreerimine, haldamine ja kontoga seotud teenuste pakkumine

Registreerides ja luues isikliku Kaup24.ee konto, saate palju kiiremini ja mugavamalt sisseoste teha, vaadata oma ostuajalugu, hallata oma andmeid ja valikuid ning kasutada ainult registreeritud klientidele pakutavaid Kaup24.ee teenuseid.

Teie Kaup24.ee konto nõuetekohaseks toimimiseks, selle turvalisuse tagamiseks ja kontoga seotud teenuste pakkumiseks töötleme teie käest järgmisi andmeid:

Töödeldavate isikuandmete kategooriad

Õiguslik alus

Kui kaua me andmeid töötleme

Registreerimise, sisselogimise ning konto tehnilised ja haldusandmed;

Muud teie Kaup24.ee kontole salvestatud ja / või sellega seotud andmed:

- Isikutuvastus, kontakt, küsimustik ja muud andmed, mille sisestate ja salvestate oma kontole (tarneaadressid, maksekaardi andmed jne);

- Teie ostude ajalugu ja ostuandmed;

- Teie nõusolekud, kommunikatsiooni ja / või teenuse haldamise valikud.

Kaup24.ee veebilehe ja mobiilirakenduse kasutamise reeglid, nt. Teie ja Kaup24.ee vahel on sõlmitud Kaup24.ee teenuste kasutamise leping

Salvestame registreerimis-, sisselogimis- ja muid konto andmeid seni, kuni teie Kaup24.ee konto kehtib, s.t. kuni selle kustutate.

Kui olete oma konto kustutanud, hävitatakse teie identifitseerimis-, kontakt- ja muud andmed pöördumatult või isikustatakse, nii et teid ei saa tuvastada. Ostuandmed on lahti ühendatud teie kontolt määratud aja jooksul (10 aastat).

2.2.2.Sisu isikupärastamine ja soovitused

Selleks, et sirvimine ja ostlemine oleks teile veelgi mugavam ja kiirem ning esitatav sisu vastaks teie vajadustele, soovitame tooteid, teenuseid, funktsioone ja pakume sisu, mis võib teile asjakohane olla Kaup24.ee veebilehel ja / või mobiilirakendus.

Selleks, et saaksime teid võimalikult hästi tundma õppida ja pakkuda teile tõeliselt asjakohast sisu, töötleme teie kohta järgmisi andmeid.

Töödeldavate isikuandmete kategooriad

Õiguslik alus

Kui kaua me andmeid töötleme

Registreeritud kliendiandmed:

- Teie Kaup24.ee konto sisaldab identifitseerimis- ja küsimustikuandmeid ning kasutajatunnust;

- Teie ostu üksikasjad;

- Andmed teie sirvimise kohta Kaup24.ee veebilehel ja / või mobiilirakenduses;

- Muud andmed, mis tekivad, kui kasutate asjakohaseid Kaup24.ee teenuseid;

- Teie nõusolekud, kommunikatsiooni ja / või teenuse haldamise valikud.

Kaup24.ee veebilehe ja mobiilirakenduse kasutamise reeglid, nt. Teie ja Kaup24.ee vahel on sõlmitud Kaup24.ee teenuste kasutamise leping

Niikaua kui olete registreeritud klient ja / või kasutate sisu isikupärastamise ja suunamise teenust.

Kui sisu isikupärastamine ja soovitused pole teie jaoks asjakohased, saate sellest teenusest igal ajal loobuda, määrates oma kontol Teenuste iseteeninduses vastavad valikud.

Kui loobute sisu isikupärastamise ja suunamise teenusest, siis teie andmeid enam sellel eesmärgil ei koguta ega töödelda.

Registreerimata klientide andmed:

- Seansi ID;

- Seansi ajal salvestati teie Kaup24.ee veebilehe ja / või mobiilirakenduses sirvimise andmed.

Oluline on märkida, et kõik registreerimata kliendi sirvimisandmed kogutakse ja töödeldakse ainult isikupärastamiseks, see ei võimalda konkreetset isikut tuvastada.

Teatud juhtudel võib Kaup24.ee süsteem tunnustada teid kui tagasipöörduvat kasutajat ja siduda eelmise(te) sirvimisseansi ajal kogutud andmed uue sirvimisseansi andmetega. Kuid ka sel juhul ei saa me teid konkreetse isikuna tuvastada, kuna sirvimisandmed pole seotud muude isikuandmete ja identifikaatoritega.

Teie nõusolek küpsiste valikute kinnitamiseks

Kuni teie nõusolek kehtib, kuid mitte kauem kui kaks aastat.

Oma nõusolekut saate igal ajal hallata ja tagasi võtta, muutes oma küpsise eelistusi, nagu on kirjeldatud „Küpsiste eeskirjades“.

2.2.3.Kuulumine "Kaup24 klubisse" ja klubi eelised

Et teile veelgi rohkem eeliseid pakkuda, oleme loonud “Kaup24” klubi.

Pärast liitumist "Kaup24 klubiga", te saate meili, SMS-i, telefoni, veebipõhiste reklaamikanalite kaudu (veebilehed, sotsiaalsed võrgustikud, Interneti-otsingumootorid, mobiilirakendused jne) pakkumisi ja / või muul viisil pakutakse teie ostu- ja sirvimisajaloo põhjal koostatud Kaup24.ee, teiste müüjate ja Kaup24.ee partnerite erilisi personaalseid ja üldisi pakkumisi ning selleks töötleme teie järgmisi andmeid:

Töödeldavate isikuandmete kategooriad

Õiguslik alus

Kui kaua me andmeid töötleme

- Teie Kaup24.ee konto sisaldab identifitseerimis-, küsimustiku- ja kontaktandmeid;

- Teie liikmestaatus - liige või VIP liige, staatuse omandamise kuupäev ja kehtivus (kehtib ainult VIP liikmelisuse kohta);

- Teie ostu üksikasjad;

- Andmed teie sirvimise kohta Kaup24.ee veebilehel ja / või mobiilirakenduses;

- Teie nõusolekud, kommunikatsiooni ja / või teenuse haldamise valikud.

Teie nõusolek, mille annate liitumisel "Kaup24 klubiga" ja Kaup24.ee püsikliendiprogrammi "Kaup24 klubi" reeglid

Niikaua kui olete “Kaup24 klubi” liige.

“Kaup24 klubi” tellimuse saate igal ajal tühistada, tehes asjakohased valikud oma kontol, teenuste iseteeninduses.

Kui tühistate "Kaup24 klubi" liikmelisuse, ei saadeta teile enam "Kaup24 klubi" pakkumisi ja ega muid "Kaup24 klubi" eeliseid.

2.2.4.Muude Kaup24.ee teenuste ja funktsioonide pakkumine

Pakume oma klientidele laias valikus kasulikke teenuseid ja funktsioone, mille pakkumine nõuab teatud teie andmete töötlemist. Lisateavet üksikute teenuste ja nende sisu kohta leiate Kaup24.ee veebilehe ja mobiilirakenduse kasutamise reeglitest.

Näiteks kui kasutate “Sooviloendi” teenust, salvestame teie “Sooviloendisse” üles laaditud kaubad. Sel juhul haldame nii teie “Sooviloendis” olevate toodete loendit kui ka teavet, millal toode laaditi. Kui sirvite registreeritud kliendina, hoiame teie ostukorvi lisatud kaupu kuni 90 päeva ja salvestame ka teavet selle kohta, millal toode on laaditud. Kui valite Kaup24.ee veebilehel või mobiilirakenduses linna, et näha lähimaid järeletulemispunkte, salvestame selle valiku ja jätkame selle töötlemist.

Kui kasutate Kaup24.ee teenuseid ja funktsioone registreeritud kasutajana, salvestame ja lingime tavaliselt teie valikud ja andmed, kui neid on, teie isikliku konto ja muude teie töödeldavate andmetega.

Teatud teenuste lahutamatu osa on elektrooniliste või muude sõnumite saatmine (nt teated ostukorvist lahkumise kohta, teated "Sooviloendisse" salvestatud kaupade hinna languse kohta, teated Kaup24-euro aegumise kohta jne). Selliste teenusesõnumite saatmisel kasutame ka teie kontaktandmeid, nt. e-posti aadressi. Enamasti anname teile võimaluse teenuse märguannetest loobuda, tehes oma kontol asjakohased valikud ja / või klõpsates e-kirjas loobumislingil, kui vastate sõnumile, salvestame teie sõnumivalikute üksikasjad.

Isikuandmete töötlemise õiguslik alus selles punktis nimetatud eesmärkidel on Kaup24.ee veebilehe ja mobiilirakenduse kasutamise reeglid (st teie ja Kaup24.ee vahel sõlmitud Kaup24.ee teenuste kasutamise leping) või üksikjuhtudel teie nõusolek, mille annate kaudsete toimingutega, kasutades vastavat teenust või funktsiooni.

Me säilitame isikuandmeid selles jaotises nimetatud eesmärkidel seni, kuni need on vajalikud vastava teenuse või funktsiooni pakkumiseks ja / või seni, kuni te seda teenust või funktsiooni kasutate.

2.3. OTSETURUNDUS JA MUU TURUNDUSTEGEVUS

2.3.1. Üldised ja isikupärastatud otseturunduse sõnumid

Kaup24.ee kaudu võite tellida uudiskirju, saada teavet Kaup24.ee ja / või teiste müüjate uudiste, kampaaniate, sooduskoodide ja looside kohta, samuti saada pakkumisi, mis on spetsiaalselt teie jaoks kohandatud vastavalt teie ostu- ja sirvimisajaloole. Selliste ettepanekute ja teabe edastamiseks töötleme teie kohta järgmisi andmeid:

Töödeldavate isikuandmete kategooriad

Õiguslik alus

Kui kaua me andmeid töötleme

Teie kontaktandmed;

Teie ostude ajalugu ja Kaup24.ee sirvimine, kui olete otsustanud saada spetsiaalselt teile kohandatud pakkumisi;

Infoleht ja muud sõnumite ülevaatuse andmed.

Teie nõusolek, mille annate tellides Kaup24.ee uudiskirja, üldised ja / või spetsiaalselt kohandatud teated ja pakkumised.

Töötleme ülevaatuse infolehti ja muid teateid lähtuvalt meie õigustatud huvidest. Selliste andmete kogumine ja analüüs võimaldab meil hinnata otseturunduskampaaniate asjakohasust ja tõhusust, nii et sõnumid oleksid teile huvitavad ja asjakohased ning meie otseturundus oleks tõhus.

Kuni teie nõusolek kehtib.

Võite igal ajal oma nõusoleku infolehtede, üld- ja / või kohandatud sõnumite ja pakkumiste saamiseks tühistada, määrates oma Kaup24.ee kontol sobivad sõnumivalikud või klõpsates e-kirjas tellimusest loobumise linki või pöördudes meie poole aadressil andmekaitse@kaup24.ee, +372 6468107.

2.3.2.Muu veebiturunduse tegevus

Kaup24.ee veebilehel ja / või mobiilirakenduses saame kasutada Google'i, Adformi ja teiste veebireklaamide pakkujate teenuseid. Tavaliselt koguvad reklaamipakkujad sõltumatute andmetöötlejatena küpsiste ja sarnaste tehnoloogiate abil teie andmeid Kaup24.ee veebilehel ja / või mobiilirakenduses sirvimisel, selleks, et pakkuda teile asjakohast Interneti-reklaami Kaup24.ee lehel, muudel veebilehtedel ja / või muudel veebipõhistel reklaamikanalitel (sotsiaalvõrgustikud, mobiilirakendused, Interneti-otsingumootorid jne).

Teie sirvimisandmeid Kaup24.ee veebilehel ja / või mobiilirakenduses reklaamimise eesmärgil kogutakse ja töödeldakse teie nõusoleku alusel, mille saate esitada või tühistada, nõustudes või lükates tagasi sihitud (kaubanduslikud) küpsised. Leiate lisateavet Kaup24.ee reklaamipartnerite ja nende kasutatavate küpsiste kohta ja saate hallata sihitud (kaubanduslikud) küpsiste seadeid Kaup24.ee küpsiste eeskirjades.

2.4. TEIE TAOTLUSTE JA TEISTE TAOTLUSTE LÄBIVAATAMINE

Kui pöördute meie poole abi saamiseks, esitate meile küsimusi, esitate meile taotlusi, tagasisidet, kaebusi jne, edastate tavaliselt meile oma isiklikke andmeid.

Kasutame teie andmeid selleks, et teie taotlust või muud taotlust korralikult ja objektiivselt uurida, anda teile vajalikku teavet, vastata teie küsimustele, lahendada teie taotlusi või nõudeid. Samuti võime teie taotluste, nõuete ja muude päringute andmeid kasutada teie õiguste ja õigustatud huvide kaitsmiseks, kui teie taotlus, nõue või muu päring tekitaks kohtuvaidluse või sellise vaidluse tekkimise tõenäosuse.

Töödeldavate isikuandmete kategooriad

Õiguslik alus

Kui kaua me andmeid töötleme

Teie identifitseerimis- ja kontaktandmed;

Teiega suhtlemise andmed;

Muud teie taotluse või päringu töötlemiseks vajalikud andmed.

- Juriidilise kohustuse täitmine Kliendi taotlustele ja päringutele vastamiseks;

- Lepingu täitmine, kui teie taotlus või päring on seotud lepingu ja / või selle täitmisega;

- Meie õigustatud huvi on kaitsta teie õigusi ja huve, kui esitate meile kaebuse või nõude, kui algatatakse või tõenäoliselt tekib õigusvaidlus.

Teie taotluse või muu taotluse töötlemise ajal anname vastuse ja hoiame veel kaks aastat pärast taotluse lahendamist.

Kui teie taotluse, nõude või muu päringu tulemusena algatatakse või võib tekkida kohtuvaidlus, võime teie andmeid säilitada kauem kuni kaebuse või hagi esitamise aegumistähtaeg lõpeb ja / või jõustub lõplik otsus.

2.5. ANALÜÜSI JA STATISTILISE TEGEVUSE ANALÜÜS, ARENDAMINE JA PARANDAMINE

Soovime kasutada Kaup24.ee veebilehte ja/või mobiilirakendust võimalikult lihtsalt ja mugavalt, meie teenused klientidele on asjakohased ja kasulikud ning kliendikogemus on võimalikust parim. Seetõttu analüüsime oma tegevuse arendamiseks ja täiustamiseks pidevalt, kuidas kliendid kasutavad Kaup24.ee veebilehte, mobiilirakendust ja Kaup24.ee teenuseid ning haldavad järgmisi andmeid.

Oluline on mainida, et analüüsi ja statistika tegemisel töötlemeisikupärastamata koondandmeid ega töötle teie kontakti ega muud teavet, mis teid isikupärastaks. See tähendab, et analüütilised ja statistilised andmed ei võimalda konkreetset kasutajat tuvastada, ei ole seotud tuvastatud kasutaja muude andmetega ega ole koondatud konkreetse kasutaja andmetekogudesse.

Töödeldavate isikuandmete kategooriad

Õiguslik alus

Kui kaua me andmeid töötleme

Kaup24.ee veebilehe ja / või mobiilirakenduse sirvimise kokkuvõtlikud andmed;

Kliendi ostuandmete koondandmed;

Infolehtede ja muude aruannete kokkuvõtlikud ülevaateandmed;

Suhtluse kokkuvõte kliendi andmetega.

Teostame analüüsi ja statistikat ning kogume ja töötleme selleks andmeid õigustatud huvi alusel.

Hoiustame vajalikul määral eesmärkide jaoks.

Kaup24.ee veebilehel ja/või mobiilirakenduses saame kasutada Google Analytics’i ja/või muude veebilehtede analüüsiteenuste pakkujate vahendeid. Google Analytics ja muud analüüsivahendid koguvad sirvimisandmeid küpsiste ja sarnaste tehnoloogiate abil. Kuid tavaliselt kasutab Kaup24.ee esimese osapoolena Google Analytics’i küpsiseid ja/või muid analüütikavahendeid, st. meie enda kontrollitud küpsised.

Kogume ja kasutame oma õigustatud huvi alusel analüütilisi ja statistilisi andmeid Kaup24.ee veebilehe ja/või mobiilirakenduse külastamise ja kasutamise kohta, et hinnata meie teenuste ja/või turunduskampaaniate toimivust ettevõtluse arendamise ja täiustamise otsustega, näiteks Kaup24.ee tootevaliku moodustamine, teenuste arendamine, veebilehe ja mobiilirakenduse täiustamine, klienditeeninduse parendamine jne. Sellest lähtuvalt peame analüüsi- ja statistika küpsiseid vajalikuks, kuna vastasel juhul ei oleks meil võimalik ülaltoodud eesmärke saavutada ja oma õigustatud huvi kaitsta. Kui aga olete analüütiliste küpsiste installimise vastu, võite need oma veebibrauseris tagasi lükata, nagu on täpsustatud Kaup24.ee küpsiste eeskirjades.

2.6. PROFILEERIMINE JA AUTOMAATNE OTSUSTAMINE

Teile isikupärastatud sisu ja soovituste pakkumiseks (privaatsuspoliitika punkt 2.2.2) pakutakse teile kohandatud turunduspakkumisi (privaatsuseeskirjade jaotis 2.3.1) ja/või pakume teile “Kaup24 klubi” eeliseid (privaatsuspoliitika punkt 2.2.3), kasutame andmete automatiseeritud analüüsi ja otsuste langetamist, sealhulgas profileerimist. See tähendab, et kasutame teie asjakohaseks otstarbeks töödeldud andmete rühmitamiseks ja analüüsimiseks automatiseeritud vahendeid ning omame teadmisi ja teeme ennustusi selle kohta, milline sisu ja/või sõnumid võivad teile asjakohased olla. Selleks, et oma kliente veelgi paremini tundma õppida, teada nende vajadusi ja hobisid, saame ka kliendid kategoriseerida vastavalt erinevatele omadustele (näiteks vanus, asukoht, sirvimis- ja / või ostuharjumused jne).

Selline automatiseeritud analüüs, profiilide koostamine ja otsuste tegemine võimaldab meil tõhusalt töödelda meie klientide kohta käivat teavet ja saavutada eespool nimetatud konkreetseid eesmärke, s.t. kohandada sisu, soovitusi ja/või ettepanekuid vastavalt teie vajadustele ja hobidele. Need toimingud ei ole mõeldud ainult andmete töötlemiseks, need ei avalda teile olulist mõju ega oma teie jaoks mingeid juriidilisi tagajärgi.

 1. 3. KAS MA SAAN MITTE NÕUSTUDA MINU ISIKUANDMETE TÖÖTLEMISEGA NING KAUP24.EE VEEBILEHEL JA MOBIILIRAKENDUSES KASUTAMISEGA?

Teil on igal ajal õigus esitada vastuväiteid oma isikuandmete töötlemise suhtes, mille töötlemine põhineb teie nõusolekul. Näiteks võite olla eriarvamusel, et teie andmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil, loobudes sellisest turundussuhtlusest igal ajal.

Kui aga isikuandmeid töödeldakse lepingu (nt teie ostutellimus) sõlmimiseks või täitmiseks ja/või teile soovitud Kaup24.ee teenuse pakkumiseks (nt "Kaup24 klubi" eeliste pakkumiseks), ning te ei annaks ega lubaks asjakohaseid isikuandmeid töödelda, ei saaks te ostutellimust esitada ega asjakohast teenust kasutada.

 1. 4. KELLE TEIE ISIKUANDMED EDASTATAKSE?

Teie pakutavate kaupade ja teenuste pakkumiseks võime teie isikuandmeid edastada kolmandatele isikutele. Edastame teie isikuandmeid ainult siis, kui need on mõeldud teie ostutellimuse nõuetekohaseks täitmiseks ja/või vastava teenuse osutamiseks.

Edastame teie isikuandmed müüjatele, kellelt te kaupa ostate. Teie isikuandmeid edastatakse müüjatele ulatuses, mis on vajalik teie tellimuse nõuetekohaseks täitmiseks. Müüja töötleb teie isikuandmeid vastavalt tema kui iseseisva vastutava töötleja kehtestatud korrale, seetõttu soovitame enne kauba ostmist ja müüjaga müügilepingu sõlmimist hoolikalt tutvuda müüja isikuandmete töötlemise poliitikaga.

Teie isikuandmeid edastatakse teenusepakkujatele. Teie isikuandmeid edastatakse teenusepakkujatele, näiteks kättetoimetamise ettevõtetele, kõnekeskustele ja teistele müüjale või Kaup24.ee teenuseid pakkuvatele ettevõtetele. Need isikud tegutsevad Kaup24.ee andmetöötlejatena, on hoolikalt valitud ja peavad isikuandmete töötlemisel järgima Kaup24.ee andmetöötluslepingut või muul viisil antud juhiseid ja nõudeid.

Kohtumenetluses ja muudel seaduses sätestatud juhtudel võib teie isikuandmeid edastada riigiasutustele Eesti Vabariigi õigusaktidega kehtestatud korras.

Teie isikuandmeid võidakse edastada väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda (EMP). Teie isikuandmeid edastatakse väljaspool EMP-d, kui on täidetud järgmised tingimused:

- andmeid edastatakse ainult meie usaldusväärsetele partneritele, kes tagavad teile meie teenuste pakkumise ja

- koos selliste partneritega on vastavalt Euroopa Komisjoni kinnitatud andmetöötluse tüüptingimustele allkirjastatud andmetöötluslepingud, mis tagavad teie isikuandmete turvalisuse vastavalt seaduse nõuetele või

- on Euroopa Komisjon teinud otsuse meie partneri asukohariigi sobivuse kohta, s.t. tagatud on piisav turvalisuse tase.

 1. 5. KAUA ME PERSONAALSEID ANDMEID SÄILITAME?

Teie isikuandmeid säilitatakse seni, kuni see on vajalik konkreetsetel eesmärkidel, milleks andmeid kogutakse.

Andmete säilitamise perioodid individuaalseks andmetöötluseks on üksikasjalikult kirjeldatud käesoleva privaatsuspoliitika 2. osas.

Isikuandmeid võidakse privaatsuspoliitikas sätestatust kauem säilitada vaid juhul, kui:

- on alust kahtlustada, et ebaseaduslik tegu on uurimise all;

- Teie andmed on vajalikud vaidluse või kaebuse nõuetekohaseks lahendamiseks;

- kui andmed on vajalikud Kaup24.ee veebilehe ja/või mobiilirakenduse turvalisuse tagamiseks, nt. külastaja või kliendi kahtlaste tegevuste märkamine;

- muude õigusaktides sätestatud eriliste põhjuste, tingimuste või juhtumite korral.

 1. 6. KUIDAS SAAN KAUP24.EE KORRALDATUD JUURDEPÄÄSU ISIKUANDMETELE?

Teil on õigus tutvuda oma töödeldud isikuandmetega. Isikuandmetele pääsete juurde järgmistel viisidel.

- saates meile päringu e-posti teel: andmekaitse@kaup24.ee;

- võttes meiega ühendust telefoni teel +372 6468107.

 1. 7. KUIDAS SAAN MUUTA / PARANDADA ISIKUANDMEID?

Kui märkate, et teie isikuandmed on ebatäpsed või puudulikud ning soovite neid muuta või parandada, saate seda teha järgmistel viisidel:

- oma isiklikul kontol „Muuda profiili”;

- võttes meiega ühendust e-posti teel andmekaitse@kaup24.ee;

- võttes meiega ühendust telefoni teel +372 6468107.

 1. 8. KAS SAAN PALUDA, ET KUSTUTAKSITE MINU ISIKLIKUD ANDMED?

Teil on õigus taotleda, et me enam teie isikuandmeid ei töötleks ja kustutaksime need vähemalt ühel järgmistest asjaoludest:

- isikuandmed pole enam vajalikud eesmärkidel, milleks neid koguti või muul viisil töödeldi;

- Tühistate töötlemise aluseks olnud nõusoleku ja töötlemiseks pole muud õiguslikku alust;

- Teie isikuandmeid töödeldakse ebaseaduslikult;

- Olete esitanud vastuväiteid isikuandmete töötlemise vastu meie õigustatud huvi alusel ja konkreetsel juhul on teie huvid ülekaalus.

Vabandame, kuid teie isikuandmeid meie andmebaasist ei kustutata, kui leiame, et:

- Teie isikuandmed on vajalikud eesmärkide saavutamiseks, milleks neid koguti või töödeldi;

- Te ei ole tühistanud oma nõusolekut oma isikuandmete töötlemiseks, kui andmeid töödeldakse teie nõusoleku alusel;

- Andmete töötlemine on vajalik meie õigustatud huvide jaoks ja teie huvid ei ole ülekaalus;

- Teie andmeid tuleb töödelda juriidiliste nõuete esitamiseks, täitmiseks või kaitsmiseks;

- Oleme kohustatud töötlema teie isikuandmeid kooskõlas kehtivate Euroopa Liidu ja siseriiklike õigusaktidega.

Võite taotleda oma isikuandmete kustutamist järgmistel viisidel:

- võttes meiega ühendust e-posti teel andmekaitse@kaup24.ee;

- võttes meiega ühendust telefoni teel +372 6468107;

Kui soovite oma isikliku Kaup24.ee konto kustutada, saate seda ise teha oma kontolt "Muuda profiili" - "Konto eemaldamine".

 1. 9. KAS SAAN PIIRATA ÕIGUST MINU ISIKUANDMETE TÖÖTLEMISEKS?

Teil on õigus piirata meie võimalusi teie isikuandmete töötlemiseks. Kui piirate oma isikuandmete töötlemist, ei võta me teie isikuandmete suhtes enam muid toiminguid kui isikuandmete säilitamine. Võite piirata isikuandmete töötlemist vähemalt ühel järgmistest asjaoludest:

- Teie isikuandmed on ebatäpsed (sel juhul piirdub isikuandmete töötlemine andmete õigsuse kontrollimisega);

- Teie isikuandmeid töödeldakse ebaseaduslikult, kuid te ei nõustu oma andmete kustutamisega;

- Kaup24.ee ei vaja teie isikuandmeid enam kindlaksmääratud eesmärkidel, kuid see on teile vajalik juriidiliste nõuete esitamiseks, jõustamiseks või kaitsmiseks;

- Teie isikuandmeid töödeldakse, kui olete selle vastu (andmetöötlus on sellel alusel piiratud, kuni on kontrollitud, et teie isikuandmete töötlemise põhjused on teie omast tähtsamad).

Isikuandmete töötlemist saate piirata järgmistel viisidel:

- võttes meiega ühendust e-posti teel andmekaitse@kaup24.ee;

- võttes meiega ühendust telefoni teel +372 6468107.

 1. 10. MIS ON ÕIGUS ANDMETE TEISALDATAVUSELE? KUIDAS SAAN SEDA KASUTADA?

Õigus andmete teisaldatavusele tähendab seda, et teil on lubatud struktureeritud, üldkasutatavas, arvutis loetavas ja koostalitlusvõimelises vormingus saada teie esitatud isikuandmeid, mida töötleme automatiseeritud viisil. Kui see on tehniliselt võimalik ja teie palvel, võidakse teie andmed edastada otse teisele teie määratud isikule.

Struktureeritud vormingus saate esitada isikuandmete esitamise või edastamise taotluse järgmistel viisidel:

- võttes meiega ühendust e-posti teel andmekaitse@kaup24.ee;

- võttes meiega ühendust telefoni teel +372 6468107;

 1. 11. KUIDAS SAAN TAOTLEDA OMA ÕIGUSTE RAKENDAMIST?

Isikuandmete taotlusi saate esitada järgmistel viisidel:

- võttes meiega ühendust e-posti teel andmekaitse@kaup24.ee;

- võttes meiega ühendust telefoni teel +372 6468107.

Meie süsteemis tuvastame teid teie e-posti aadressi järgi. Meile taotluse esitamisel esitage alati oma e-posti aadress, mille kohta teave on esitatud, ühel järgmistest viisidest. Kui te ei esita e-posti aadressi või kui see ei ühti seda taotleva isiku e-posti aadressiga, ei saa me teid õigesti tuvastada ega edastada teie taotletud teavet ega teie taotlust täita.

Mugavuse huvides, leiate taotlusvormid, logides profiili redigeerimise keskkonnas oma isiklikule kontole sisse.

If you think your rights have been violated, you can turn to the National Data Protection Inspectorate to protect your rights.

 1. 12. COOKIES.

We use cookies and similar technologies on our website and mobile application, e.g. Pixel Tags, Web Beacons, clear GIFs, and more (collectively, "Cookies"). Cookies do not harm your computer or device. They help us to ensure the operation and functionality of our website and / or mobile application, to provide you with Kaup24.ee services, to collect analytical and statistical information on the website and / or to browse the mobile application, perform advertising and marketing.

You can find more information about cookies and their use in the cookie policy: https://kaup24.ee/et/en/t/cookie-policy-v1 .