Leidsite identse toote soodsama hinnaga?

Saatke meile link ning ühe tööpäeva jooksul saate Kaup24 meeskonna poolt koostatud eripakkumise.

Millistele toodetele “Leidsin soodsama” laieneb? “Leidsin soodsama” kampaania laieneb kõikidele spetsiaalse märgistusega toodetele.

Kuidas linke saata?

Linke on võimalik saata klikkides Kaup24 lehel oleva toote hinna kõrval olevale nupule “Leidsin soodsama”. Antud nupule vajutades avaneb vorm, kuhu on võimalik sisestada identsete parameetritega toote link, mille hind on soodsam kui Kaup24 e-poes (enne kasutamist palume Teil kontrollida, kas kõik parameetrid on tõepoolest identsed).

“Leidsin soodsama” vorm peab sisaldama Teie e-posti aadressi ja telefoninumbrit, millele on võimalik saata Kaup24-poolne eripakkumine juhul, kui viidatud toode vastab järgmistele eeskirjas sätestatud nõuetele.

Millal on võimalik eripakkumise koostamisest keelduda?

Juhul, kui tooted ei ole identsed – toodete kõik parameetrid peavad olema võrreldava tootega identsed.

Kui saadetud lingis olev toode ei ole hetkel saadaval, ei ole müügiks või on välja müüdud.

Kui Kaup24 tarnimisaeg on võrreldava tootega võrreldes vähemalt 5 päeva lühem

Kui võrreldav toode ei ole uus. Näiteks kui toode on kasutatud, defektiga, uuendatud, muudetud või omanikku vahetanud.

Kui soodne hind tuleneb spetsiaalse kliendikaardi kasutamisest või võrreldava toote pakkuja poolsetest lisatingimustest.

Kui toode on müügil vaid limiteeritud koguses.

Kas toode võib olla ükskõik millises e-poes?

Kaup24-l on õigus keelduda parema pakkumise tegemisest kui toode asub e-poes, mis ei kuulu Eesti tuhande (1000) populaarseima veebilehekülje hulka. Või ka juhul, kui toode ei ole leitav ühestki Eestis asuvast e-poest. Populaarseimad veebileheküljed leiate siit: https://www.alexa.com/topsites/countries/EE.

Mis on eripakkumine?

Antud tingimusi arvesse võttes koostab Kaup24 Teile eripakkumise ning saadab selle Teie poolt sisestatud kontaktandmetele. Eripakkumine on koostatud Teie vajadusi ja soove arvesse võttes ning iga pakkumine on individuaalne. Eripakkumised võivad sisaldada tasuta tarnet, atraktiivset hinnapakkumist või alternatiivsete toodete sooduspakkumisi ning palju teisi soovitusi ja ettepanekuid. Konkreetne pakkumine sõltub Teie vajadustest ja võimalustest. Eripakkumine kehtib kaks (2) päeva selle esitamisest.

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2018 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.