Reeglid (edaspidi – Reeglid) mängule (edaspidi – Mäng) „Jätke tagasiside soetatud LEGO® klotside kohta ja võitke üks viiest LEGO® Harry Potter™ Sigatüüka™ lossist!“

 1. Mäng

Jätke tagasiside soetatud LEGO® klotside kohta ja võitke üks viiest LEGO® Harry Potter™ Sigatüüka™ lossist!

2.       Mängu korraldaja:

Kommenteerimismängu Kaup24 e-poes organiseerib DLB Trading OÜ (edaspidi – Korraldaja).

3. Mängu toimumiskoht 

Mäng toimub Kaup24 interneti kaubanduskeskuses aadressil www.kaup24.ee (edaspidi – Kaup24 interneti kaubanduskeskus).

4. Kes saavad osaleda

Mängus võivad osaleda ja võita järgmised osalejad – kõik füüsilised isikud, kes on Kaup24.ee e-poes registreeritud kasutajad ning, on soetanud Kaup24.ee poolt müüdud LEGO® klotsid ja jätnud ostetud toote kohta tagasisidet (edaspidi – Tagasiside).

5. Kuidas mängus osaleda

Jättes Mängu kehtivusaja jooksul tagasisidet ostetud LEGO® klotside juurde, alustab Osaleja mängus osalemist ja annab nõusoleku Reeglitega nõustumises. Mängu Reeglid kehtivad ainult kaup24.ee e-poest soetatud LEGO®-klotsidele, mis on ostetud nii enne Mängu algust kui ka mängu kehtivusaja jooksul.

6. Mängu kehtivusaeg

Mäng kestab 2021. aasta 22. märtsist 2021. aasta 02. maini (kaasa arvatud).

7. Auhinnad

Mängus on võimalik võita 1 (üks) Auhind – 1 (üks) LEGO® Harry Potter™ Sigatüüka™ loss. 

8. Võitjad

8.1. Mängus valitakse 3 (kolm) Võitjat (5.–7. aprill 2021 – 1 Auhind, 19.–21. aprill 2021 – 1 Auhind, 3.–5. mai 2021 – 1 Auhind). Üks võitja saab ainult ühe auhinna, olenemata sellest, mitu arvustust on osaleja mängu jooksul jätnud.
8.2. Võitjaks osutub Osaleja, kes osaleb Mängus Reeglites sätestatud viisil.

9. Auhinna vahetamine / üleandmine

Auhinda ei saa vahetada raha ega muu kauba vastu. Võitja ei saa auhinda teisele isikule üle anda. Korraldaja annab auhinna välja ainult võitjale.

10. Kuidas võitja loositakse

10.1. Võitjad (kokku 3) valitakse juhuslikult kõigi mängu kehtivusajal tagasiside andnud Osalejate hulgast.
10.2. Võitjat teavitatakse võidust reeglite punktis 8.1 nimetatud ajavahemike jooksul isiklikult ühe kontakti teel (telefoni või e-posti aadressi kaudu), mis on sisestatud tema isiklikule Kaup24.ee e-poe kontole.

11. Kuidas auhinda kätte saada

11.1. Kui võitja ei võta korraldajaga ühendust 3 päeva jooksul pärast auhinnast teavitamist, loetakse, et võitja keeldus auhinna vastuvõtmisest. Sellisel juhul on Korraldajal õigus valida uus võitja.
11.2. Auhind saadetakse võitjale isiklikult, Kaup24 Interneti kaubanduskeskuse isiklikul kontol märgitud aadressile või pöördudes võitja poole tema poolt märgitud e-posti aadressil.
11.3. Kui Võitja ei ole oma Kaup24 Interneti kaubanduskeskuse isiklikule kontole jätnud kontakte (telefoninumber ja / või e-posti aadress) või temaga on võimatu ühendust võtta, loetakse, et Võitja keeldus auhinna vastuvõtmisest. Sellisel juhul on Kaup24-l õigus valida uus võitja.

12. Ebaaus osalemine ja tagajärjed

Kui tuvastatakse ebaausa mängu juhtum, siis osaleja tulemused tühistatakse.

13. Kes ei või mängus osaleda

Korraldaja ning selle ema- ja tütarettevõtete töötajad ja nende pereliikmed mängus osaleda ei saa.

14. Auhindade ja mängureeglite muudatused

Juhul, kui selleks on oluline põhjus, on Korraldal õigus muuta mängu auhindu, reegleid ja tingimusi, teatades sellest avalikult kaup24.ee e-poe lehel.

15.       Isikuandmete töötlemine

15.1.    Korraldajaga ühenduse võtmisel peab iga võitja lisama oma ees- ja perekonnanime ning e-posti aadressi. Neid andmeid kogutakse ja töödeldakse mängu ajal auhinna üleandmiseks ja sisehalduseks.
15.2.    Eespool nimetatud eesmärkidel võidakse võitja isikuandmeid edastada vastutavatele töötlejatele, kelle teenuseid Korraldaja kasutab, ja selline andmeedastus on eelnimetatud eesmärkidel vajalik.
15.3.    Mängu ajal edastatud isikuandmeid töödeldakse seni, kuni see on eespool nimetatud eesmärkide saavutamiseks vajalik. Korraldaja võib Osaleja nõusolekul töödelda tema isikuandmeid otseturunduse eesmärgil.
15.4.    Korraldaja võib anda Osalejatele teavet mängude kohta, milles osaleja osaleb. Sellist suhtlust ei ole ega saa pidada otseturunduskommunikatsiooniks.
15.5.    Lisateavet isikuandmete töötlemise kohta leiate kaup24.ee privaatsuseeskirjadest: https://kaup24.ee/et/t/privaatsuspoliitika

16.       Lõppsätted

Korraldaja ei vastuta vigade eest, mille kasutaja on isiklike ja kontaktandmete esitamisel  teinud. Korraldaja ei vastuta Interneti-ühenduse katkestuste eest. Mängu korraldamist takistavate tehniliste rikete korral peab Korraldaja tegema kõik endast oleneva, et need võimalikult kiiresti kõrvaldada.

Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.