Kuumad hinnad kuni -45%*!    Pakkumised, mida ei tasu maha magada! 

PRESSITEADE

Kaup24.ee omanikud plaanivad teha 100 miljoni EUR käivet järgneva paari aasta jooksul!

Kaup24.ee kuulub Pigu gruppi koos Pigu.lt (Leedu) ja 220.lv-ga (Läti). Ettevõte on e-kaubanduse liider Leedu ja Läti turul, ning kiire kasv Eesti turul on viinud Kaup24.ee kolmandaks enimkülastatud e-poeks Eestis. 2014. aastal oli grupi konsolideeritud käive peaaegu 50 miljonit eurot ning registreerunud kasutajaid on umbes 1 miljon.

MCI Managementi omanduses oleva fondi MCI.TechVentures 1.0 investeeringud aitavad e-kaubanduse turuliidril, Pigu grupil, kahekordistada käivet ning jõuda planeeritud 100 miljoni eurose käibeni järgneva paari aasta jooksul.

Dainius Liulys, Pigu.lt tegevjuht, ütleb et investeeringud Kesk-Euroopast võimaldavad pakkuda rohkem tooteid parema hinnaga.

“Tugev e-kaubanduse ja digitaalturu kogemustega investor arenenud turgudelt, nagu Saksamaa, Tšehhi, Venemaa ja Poola, aitab meil pakkuda paremat teenust ja väga konkurentsivõimelisi hindasid meie klientidele ning seeläbi jõuda planeeritud käibe kasvuni lähimatel aastatel. Juulikuus kolis Pigu.lt oma kesklao suuremasse ja moodsasse hoonesse. Kesklao suurus on nüüd 8000 m2 ja võimaldab meil pakkuda veel rohkem tooteid, mida tarnitakse klientideni juba järgmisel päeval. Koos investoritega teeme otsuseid lähituleviku arengute jaoks”, - kommenteeris muudatusi Pigu.lt tegevjuht D. Liulys.

“Pigu Grupp on juba teinud investeeringuid kasvu ja teenuste parendamisse pakkumaks kiiret ja kvaliteetset teenust klientidele. Me plaanime laiendada paljude tootegruppide valikut ning pakkuda klientidele veel paremaid hindu, kui need on praegu,” kommenteeris Ardi Kristovald Kaup24.ee Eesti kontorist.

Sel nädalal vormistati 51% osaluse üleandmine ning nüüdsest kuulub enamusosalus MCI Managementi omanduses olevale fondile MCI.TechVentures 1.0.

MCI on erakapitalil põhinev investeeringute grupp, kes suunab investeeringuid Kesk- ja Ida-Euroopa regiooni kiirelt kasvavatesse ettevõtetesse. Suurim e-kaupleja Balti riikides – Pigu.lt - on grupi viimatine investeering.

Pigu Grupp aga ei ole MCI portfoolios esimene e-kaubanduse tegija. Nad on juba investeerinud Kesk- ja Ida-Euroopa suurimasse rõivabrände müüvasse interneti kauplusesse – answear.com, Poola juhtivasse IT ja koduelektroonika tooteid müüvasse e-poodi  - morele.net ning juhtivasse Saksamaa igapäevaste lastekaupade müüjasse  - windeln.de.