Kampaania reeglid

Kampaania laieneb kõikidele spetsiaalse märgistusega Kaup24 toodetele, mis väljastatakse Ostjatele enne jõule.

Üldsätted

1.    Kampaania kehtib ainult Kaup24 e-poes müüdavatele toodetele, mis on märgistusega “Toode on laos” ja “Tarnitakse enne jõule” (edaspidi – tooted).
2.    Kampaania läbiviijaks on DLB Trading OÜ, registrikoodiga 11791329, juriidilise aadressiga Mustamäe tee 46, 10621. Edaspidi Korraldaja.
3.    Korraldaja jätab endale õiguse igal ajal eelneva etteteatamiseta reegleid muuta.

Tingimused

4.    Kampaania kehtib registreeritud ja registreerimata DLB Trading OÜ Ostjatele, kes sooritavad ostu Kaup24 e-poes.
5.    Kampaania kehtib ainult toodetele, mis on märgistusega “Laos olemas” ja “Tarnitakse enne jõule”.
6.    Korraldaja kohustused: Ostjatele, kes esitavad tellimuse Kaup24 e-poest toodetele, mis on märgistusega “Laos olemas” ja “Tarnitakse enne jõule”, kehtib garantii: “Garanteerime, et tarnime kauba enne jõule või kingime 20 € Kaup24 raha või sooduskoodi järgmise ostu sooritamiseks. Garantii tingimused:

a.    Valige toode, millel on märgistus “Laos olemas” ja “Tarnitakse enne jõule”.
b.    Kirjal / SMS-il olev tellimuse kinnitus näitab Teie tellimuse numbrit ja tellimuse rakendumise aega enne 24. detsembrit 2018.
c.    Garantii rakendub, kui tähtaeg muutub Ostjast mitte sõltuvatel põhjustel.
d.    Kui tarneviis on valitud, siis informeeritakse Ostjat e-kirja või sõnumi teel, et saadetis on valmis:

i.    valides tarnemeetodi “Lähen ise Tallinnasse asuvasse kauplusesse järele”
ii.    valides tarnemeetodiks “ Kaup koju”
iii.    “Tellin kauba Omnivasse”, kui kaup tarnitakse Omniva pakiautomaati
iv.    “Tellin kauba Eestis olevasse postkontorisse”: kui kaubad tarnitakse Tallinnassening kui kaubad on vastuvõtmiseks valmis. Tellimuse lõpule viimine jõustub hetkest, mil kaubad antakse Ostjale üle kulleri vahendusel või tarnitakse Ostjani. Garantii ei rakendu juhul, kui kullerteenus ei leidnud Ostja sisestatud aadressi, Ostja keeldub paki vastuvõtmisest või muudel juhtudel. Sel juhul arvestatakse, et garantii on läbiviidud korrektselt.

7.    Garantiikorra rakendamine Kaup24 raha / sooduskoodi näol:

a.    registreerinud kasutajatele: virtuaalraha – kantakse Ostjale 20 € Kaup24 raha Kaup24 registreeritud isiklikule kontole https://kaup24.ee/et/users/kaup24euro;
b.    registreerimata kasutajatele : sooduskood 20 € väärtuses. Kupongi kood saadetakse Ostja e-posti aadressile. Ostja aadress tehakse kindlaks tellimuse protsessi käigus. 20 € summat ei jagata osadesse ning kupongi on võimalik kasutada ainult ühekordselt.

8.    Sooduskood / Kaup24 raha kantakse Ostja kontole, kui kaubad ei jõua Ostjani enne jõule, 24. detsembrit nagu paragrahvis 6 mainitud.
9.    Sooduskood / Kaup24 raha ei kanta Ostja kontole, kui klient on valinud tarneviisiks “Kaup koju” ning kui klient on avaldanud soovi saada kaup alles pärast 24. detsembrit või hiljem.
10.    Virtuaalraha või kupongi koode ei muudeta.
11.    Vastavalt kehtestatud korras käesolevale määrusele kehtivad Kaup24 raha / sooduskood kolm (3) kuud alates nende Ostja poolsest vastuvõtmisest.
12.    Sooduskoodi / virtuaalse rahaga on võimalik tasuda kuni 20% kauba väärtusest. Sooduskoodi / virtuaaraha ei ole võimalik kasutada kaupadele, mis on märgistatud kui “Koostööpartner toode”.
13.    Kogu informatsioon DLB Trading OÜ virtuaalraha ja selle kasutamise kohta leiate Kaup24 lehelt “Reeglid ja tingimused”.

Muud sätted

DLB Trading OÜ jätab õiguse muuta kampaania tingimusi igal ajal, andes Ostjatele sellest teada samal moel nagu Reeglid ja tingimused on Kaup24 lehel avaldatud. Uued reeglid ja tingimused muutuvad kehtivaks nende postitamise ajast Kaup24 e-poe lehele www.kaup24.ee.

14.    DLB Trading OÜ ei ole vastutav kahjude eest, mis tulenevad kampaania tingimuste muutmistest.
15.    Kampaania kohta on võimalik rohkem teavet saada Kaup24 kliendideenindusest telefonil +372 615 0026 või e-postil pood@kaup24.ee

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2019 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.