Mäng ‘‘HAPPY HOUR‘‘

Mäng  ‘‘HAPPY HOUR‘‘ toimub ajavahemikul 02.02.2021 14:00-17:00​​.  Mängu ajal pannakse välja 10 toodet, mille saate osta KÕIGEST 1€ eest! 
Tooted on eraldi märgitud kampaania tähisega. Osale mängus ‘‘HAPPY HOUR‘‘ ja ole esimene, kes saab toote KÕIGEST 1€ eest!

NB! Kõige operatiivsemat informatsiooni võitjate kohta saab meie Facebooki lehelt: https://www.facebook.com/kaup24.eKaubamaja

Kampaania toode on märgitud eraldi ‘‘HAPPY‘‘ toote‘‘ tähisega meie kodulehel.  Reklaambänneril olevad tooted võivad olla illustratiivsed.


 

’’HAPPY HOUR’’ mängureeglid

1. „HAPPY HOUR“ mäng toimub ajavahemikul 02.02.2021 14:00-17:00

2. Täpsemat informatsiooni ’’HAPPY HOUR’’i mängu toimumise kohta leiate Kaup24 uudiskirjas, Kaup24 kodulehel ning Kaup24 Facebooki leheküljel.

3. Mängu toimumise ajal saate KÕIGEST 1€ eest osta ühe kümnest tootest, mis on eraldi markeeritud kampaania tähisega! Selle hinna eest saate osta kampaania toote (edaspidi „HAPPY“ toode; markeeritud kampaania tähisega) ainult siis, kui olete esimene inimene, kes leidis markeeritud toote.

4. Antud mängu eripakkumised kehtivad ainult 1 päev (ajavahemikus 02.02.2021 14:00-17:00) ja ainult mainitud "HAPPY HOUR" kellaajal.

5. “HAPPY HOUR” mängus saavad osaleda vaid registreeritud kasutajad, kes on varem ostnud ja lõpule viinud tellimuse kaup24.ee-s. See tellimus ei saa olla Happy Hour auhinnale (erihinnaga esemele). Kui tellimus ei vasta reegilitele, siis see tellimus tühistatakse.

6. Üks registreeritud kasutaja saab 12 kuu jooksul tellida ainult ühe ’’HAPPY’’ toote. 12 kuud arvestatakse kasutaja viimase “HAPPY HOUR” toote võitmise (erihinnaga toote ostmise) kuupäevast. Kui tellimus ei vasta reegilitele, siis see tellimus tühistatakse.

7. „HAPPY“ toodet saab tellida ainult Kaup24.ee koduleheküljelt. ’’HAPPY’’ toodet ei saa tellida telefoni teel ega osta koha pealt.

8. Ühe konto pealt saab tellida 12 kuu jooksul ainult ühe ’’HAPPY’’ toote. Kui külastaja teeb rohkem kui ühe tellimuse ’’HAPPY’’ tootele, siis see tühistatakse.

9. Ühe IP aadressi pealt saab 12 kuu jooksul tellida ainult ühe ’’HAPPY’’ toote. Kui külastaja teeb ühe IP pealt rohkem kui ühe tellimuse ’’HAPPY’’ tootele, siis see tühistatakse. Kui tellimuse tegija nimi kordub 12 kuu jooksul võitjate hulgas, siis see tellimus tühistatakse.

10. Kui „HAPPY“ toode on ostukorvis mitmel ostjal samal ajal, siis toode läheb sellele ostjale, kes jõuab esimesena tellimuse kinnitada.

11. Osaleja nõustub ’’HAPPY’’ toote ostmisel, et tema ees- ja perekonnanimi avaldatakse korraldaja poolt Kaup24.ee kodulehel ja Kaup24.ee sotsiaalmeedia lehtedel.

12. Pärast tellimuse kinnitamist, ei ole ostjal võimalik vahetada tarneviisi ega saaja nime.

13. ’’HAPPY’’ toodet on toote kohta ainult 1 tükk. Kui mängija ei jõua esimesena ’’HAPPY’’ toodet tellida, ilmub talle ekraanile informeeriv tekst, mis ütleb, et toode on juba ostetud ning seda rohkem tellida ei saa. Kui mängija soovib siiski sama toodet täishinnaga osta, tuleb tal teha uus tellimus.

14. Kui toote tellimisel lisandub arvele teenustasu 2 eurot, siis see kantakse teile arvele tagasi 3 tööpäeva jooksul. Lisaks lisandub summale transporditasu. Kauba saate kätte teenus- ja transporditasuta siis, kui tulete ise järgi.

15. ’’HAPPY HOUR’’ kampaaniast on keelatud osa võtta nii Kaup24.ee töötajatel kui ka nende perekonnaliikmetel.

16. Kampaania reklaamides kasutatud tooted ei pruugi ühtida toodetega, mida kasutatakse ’’HAPPY HOUR’’ mängus. Kampaanias võidakse kasutada ükskõik milliseid tooteid Kaup24.ee kaubavalikust.

17."HAPPY" tooteid saab tellida ainult kaup24.ee interneti kaubanduskeskusest Eestis. Mäng ei kehti tellimustele, mis tehakse Pigu grupile kuuluvates e-poodides - 220.lv Lätis ja pigu.lt Leedus; samuti ei kehti mäng telefoni teel või UAB "Pigu" kaubaväljastuspunktides tehtud tellimustele.

18. "HAPPY HOUR" tooteid hoiustatakse kliendile kuni 2 nädalat (14 päeva), kui selle aja jooksul ei ole klient toodetele järgi tulnud, siis tellimus tühistatakse ning raha tagastatakse kliendile. 

KKK

Küsimus: Kas kõik ’’HAPPY’’ tooted ilmuvad leheküljele samal ajal?

Vastus: ’’HAPPY’’ tooted ei ilmu samal ajal leheküljele vaid laekuvad Happy Hour kampaania perioodi jooksul.

Küsimus: Kas tuleb kindlasti avada tooteleht, et näha, kas tegu on 1 eurose ’’HAPPY‘‘ tootega?

Vastus: Tootelehte eraldi avama ei pea. ’’HAPPY‘‘ toodet ning 1€-st hinda näeb ka üldisel tootenimekirja lehel.

Küsimus: Ma pidevalt värskendan tootelehte, aga toote algne hind ei asendu 1€-ga. Kuigi Facebookis ma näen, et teine mängija on selle ’’HAPPY‘‘ toote juba 1€ eest ära tellinud.

Vastus: ’’HAPPY‘‘ toode on lisatud eraldi uue tootena. Tavalised tooted ning nende hinnad jäävad samaks.


Ostes ''HAPPY'' toote, näete tellimuse kinnitamisel järgnevat teksti:

Kui teil ei õnnestu "HAPPY" toodet osta, siis näete järgnevat teksti:

Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.