Järelmaks

Tarbimislaen on klientidele soovitud toote eest makstav teenus. Tarbimislaenu lepingu allkirjastamisega saate kohe kauba kätte ja laenusumma tagastatakse lepingus sätestatud tingimustel.

Kui soovite sõlmida lepingu ja osta koheselt kaupa, valige kauba ostmine järelmaksuga ja oodake, kuni Teile tuleb SMS. Tarbimislaenuleping on mõeldud mitte ainult töötajatele, vaid ka pensionäridele, puuetega inimestele, ettevõtja sertifikaadiga töötavatele inimestele, samuti põllumajandusettevõtete ja üksikettevõtte omanikele. Seda teenust saavad kasutada ainult Eesti Vabariigi kodanikud.

* Pärast seda, kui olete vormistanud ostu järelmaksuga, saadetakse info Teile e-postile 1-2 tööpäeva jooksul.

KUIDAS OSTA TOOTEID JÄRELMAKSUGA?

Kauba ostmiseks järelmaksuga, täitke süsteemis taotlus, ülejäänu eest hoolitseme juba meie. Ühe tööpäeva jooksul võtame teiega ühendust ja teavitame Teid tarbimislaenulepingu sõlmimise võimalikusest.

 1. Valige toode.
 2. Valige makseviis "Järelmaksuga" ja pank, millega soovite liisingulepingu sõlmida. Seejärel  täitke tarbijalaenu saamiseks süsteemis veebipõhine avaldus.
 3. Teiega võetakse ühendust e-posti teel 1 (ühe) tööpäeva jooksul ja teavitab tarbimislaenulepingu sõlmimise võimalikkusest,  tingimustest ja e-posti (jarelmaks@kaup24.ee) teel saadetavatest vajalikest dokumentidest.
 4. Tellimuse saab vormistada ainult isik, kelle nimel taotletakse tarbimislaenu saamist. Samuti on kulleriga esitatud liisingulepingu allkirjastamine õigustatud ainult taotluse esitanud isikule.
 5. Kui ostate kauba järelmaksuga, ei pea Te esimest osamakset tasuma, kui pank seda ei nõua.
 6. Pärast liisingulepingus sätestatud tingimuste ja kohustuste täitmist muutuvad kaubad Teie varaks.
 7. Järelmaksu saab taotleda ainult täiskasvanud isik, kes esitab isikut tõendava dokumendi, juhiloa või passi ( Eesti või teise Euroopa Liidu kodanik) või ajutise elamisloaga isik.
 8. Järelmaksu saab taotleda alates 32 eurost (kogu ostukorv).
 9. Järelmaksu antakse perioodiks 6 kuni 36 kuud.
 10. Üle 24-kuulise tähtajaga laenu võib anda ainult juhul, kui ostetud kauba hind ületab 434,43 eurot.
 11. Kui ostate järelmaksuga kaupa veebipoes, ei pea Te esimest osamaksu tasuma, kui pank seda ei nõua.

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2018 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.