Nutikell Pulsikell Polar M200 M/L, must

5 (1)
Täpsustused:
Aku eluiga: 6 h
Veekindlus: Jah
GPS: Jah
Kauba ID: 904602

Müüdud

Anname Sulle teada, kui toode on taas saadaval

Sarnased tooted

Toote kirjeldus: Pulsikell Polar M200 M/L, must

Nutikad kalorid
OwnCal on täpseim saadaolev kaloriloendur. See arvutab treeninguseansi ajal kulutatud kalorite hulka sinu kaalu, pikkuse, vanuse, soo, sinu individuaalse maksimaalse südame löögisageduse (HRmax) ning sinu treeningu raskuse põhjal.

Aktiivsuslogi
Aktiivsuslogi näitab sulle, kui aktiivne sa päeva jooksul oled olnud. Saad praktilisi näpunäiteid igapäevaste aktiivsuseesmärkide saavutamiseks. Juhistega nagu näiteks Jaluta 50 minutit või sörgi 20 minutit on sul võimalik valida, kuidas oma igapäevast eesmärki täita. Saavuta oma eesmärgid kiiremini intensiivsemate tegevustega või kergelt mõõdukama kiirusega.

Aktiivsuse kasu
Saad tagasisidet kogu päeva, nädala ja kuu aktiivsuse kohta ning näed, kuidas aktiivsus aitab sul tervena püsida. Sinu seadme aktiivsuse riba edeneb päeva jooksul vastavalt sellele, milline on sinu aktiivsuse kestus ja intensiivsus. Sa võid olla aktiivne mõõdukamas tempos kogu päeva vältel, või jõuda oma eesmärgini intensiivsema tegevuse kaudu kiiremini. Sinu seade aitab sul jõuda oma päevase aktiivsuse eesmärgini, andes praktilist nõu nagu „jaluta 50 minutit või sörgi 20 minutit”. Lisanippe aktiivsuse eesmärgi saavutamiseks leiad Polar Flow mobiilirakendusest ja veebiteenusest. 

Kasu treeningust
Kohe pärast harjutust esitatav motiveeriv tagasiside on kasulik teadmine meile kõigile. Nii et kui soovid infot erinevate treeninguseansside mõju kohta, ütleb see funktsioon sulle täpselt seda, mida sa teadma pead. Saad pärast iga seanssi kiire ülevaate ning võid üksikasjalikuma tagasiside saamiseks kas kontrollida oma treeningufaili või saada sügavama analüüsi veebikeskkonnas flow.polar.com / polarpersonaltrainer.com.

Jooksuindeks
Kui soovid jälgida oma jooksmisvõimekust, on see funktsioon suureks abiks. Jooksmisindeks annab teavet jooksja aeroobse võimekuse ja jooksu ökonoomsuse kohta. Sinu jooksmisindeks arvutatakse sinu südame löögisageduse ja GPS- või jooksuandurilt kogutud kiirusandmete alusel automaatselt pärast iga jooksu. Kõrgem näit tähistab seda, et sa suudad joosta kiiremini väiksema pingutusega.

Jooksuprogramm
Eelseisvateks jooksuüritusteks saad treenida Polar Flow isiklike ja kohandatavate treeninguplaanide abil. Vali üks neljast distantsist – 5 km, 10 km, poolmaraton või maraton – ning sulle pakutakse põhjalik treeninguplaan, mis vastab just sinu soovidele ja eesmärkidele.

Ööpäevaringne aktiivsuse jälgimine
Jälgib sinu igapäevast aktiivsust viiel intensiivsustasemel 24 tundi päevas, seitse päeva nädalas ning annab täieliku pildi sinu kogu aktiivsusest. See peab arvet sinu aktiivse aja, päeva jooksul põletatud kalorite, sammudes mõõdetud teepikkuse ning une kohta. See põhineb sinu liikumise sageduse, intensiivsuse ja regulaarsuse analüüsimisel koos sinu kehalise teabega. Lisaks saad näha, kuidas erinevate tegevuste intensiivsused kogunevad päevaseks aktiivsuseks: mida kõrgem intensiivsuse tase, seda kiiremini jõuad eesmärgile. Lisateavet vähese, keskmise ja suure intensiivsustasemega aktiivsuse kohta leiad Polar Flow mobiilirakendusest ja veebiteenusest.

Sammud ja läbitud teepikkus
Seade loeb sinu päeva jooksul tehtud samme ning arvestab nende põhjal läbitud teepikkuse. Samme hinnatakse randmeliigutuste sageduse, intensiivsuse ja regulaarsuse põhjal.

Passiivsushoiatus
Meenutab sulle, et pead püsti tõusma ning vältima istumist ja paigalpüsimist liiga pika aja jooksul – isegi neil päevadel, kui oled päeval piisavalt aktiivne olnud. Passiivne olek mõjutab negatiivselt su vereringet, ainevahetust ja energiakulu. Passiivses olekus saad iga 55 minuti järel passiivsushoiatuse, millega tuletatakse sulle meelde, et lisaksid oma päevarutiini aktiivseid pause. Kui oled jätkuvalt passiivne rohkem kui ühe tunni jooksul, lisatakse sinu päevase aktiivsuse andmetele passiivsustempel. Öisel ajal passiivsushoiatusi ei anta.

Une kestus ja kvaliteet
Sinu treeningkompuuter jälgib automaatselt une kestust ja näitab Polar Flow mobiilirakenduses ja veebiteenuses kui rahulikult sa magasid.

CE-vastavusmärgis on toote tootja kinnitus selle kohta, et toode vastab selle suhtes kohaldatavate Euroopa Komisjoni direktiivide nõuetele.

Polar

Polar on Soome erinevate elektroonikaseadmete tootja. Seda tuntakse kõige paremini kui sportlike nutikellade ja käevõrude (fitness trackers) ning muude aktiivseks vaba aja veetmiseks ja terviseks mõeldud seadmete kaubamärki.
Ettevõte asutati juba 1977. aastal ja sai kuulsaks uuenduslike pulsikellade tootmisega. Polaril on uskumatu kogemus treeningute ja spordivarustuse valdkonnas. Kombineerides need teadmised kaasaegse elustiili ja psühholoogia nõudmistega, püüab Polar alati pakkuda turule kõrgeima kvaliteediga tooteid, mis on tehnoloogiliselt veatud ja vastavad klientide ootustele. Ettevõtte valikust leiate väga laia tootevaliku tegevusalade kaupa: Polar Ignite ja Ugnite liinid sobivad eriti hästi inimestele, kellele meeldivad fitnessitreeningud ning Vantage tootesari sobib rohkem jooksmiseks. Samuti on saadaval tootesarjad jalgratturitele ja neile, kes otsivad universaalseid tarvikuid.
Polari nutikad käevõrud ja kellad on loodud teie uueks treeningpartneriks. Need on täis läbimõeldud funktsioone ja pakutav kasutajasõbralik rakendus aitab teil treeningutel maksimaalseid tulemusi saavutada. 

Pulsikell Polar M200 M/L, must Polar

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Niiskuskindlus

Nende mudelite uusi ja kvaliteetseid seadmeid iseloomustab kõrge vastupidavus niiskusele ja veepritsmetele. Hoiatame teid, et nende mudelite kasutamise ja loomuliku kulumise tõttu võivad need seadmed olla vähem vastupidavamad niiskuse , pritsmete ja kahjustuste suhtes.

Samuti juhime tähelepanu, et niiskuskindlus määrati puhtas ja voolavas vees. Muudel juhtudel võivad isegi nende mudelite uued seadmed olla niiskuse ja pritsmete suhtes vähem vastupidavad, kui niiskusallikas (voolav või pritsmed) on määrdunud.

Palume kodus mitte mingil viisil katsetada nende mudelite vastupidavust niiskusele ja pritsmetele. Kuigi need seadmed on loodud niiskuskindlaks ei tähenda see sugugi, et nende mudelite seadmed oleksid 100% veekindlad. Pange tähele, et vedelike põhjustatud kahjustuste tõttu ei kuulu nende seadmete mudelid garantiiteenuse alla.

Pulsikell – vere hapnikusisalduse ja pulsisageduse sagedusmõõtur. 1977. aastal leiutas Soome professor Sepp Säynäjäkang Oulu ülikoolist esimese patareiga töötava sõrmeotsaga pulsikella. Tegemist on kompaktse, funktsionaalse ja töökindla mitteinvasiivse füsioloogilise jälgimisseadmega koduseks kasutamiseks, vältimaks arsti vastuvõttu. Kahe erineva pikkusega valguslaine põhimõttel on see ideaalne tervise jälgimiseks kõigile, kes treenivad regulaarselt ja püüavad oma koormust kontrollida või põevad erinevaid kopsu- ja veresoonkonnahaigusi. Kõige populaarsemaid mõõteseadmeid on lihtne kasutada ja neil on sõrmeklamber. Pandeemia ajal on need seadmed muutunud eriti vajalikuks, kuna aitavad diagnoosida, millal koronaviiruse patsient vajab hädaabi. Kui hapnikutase langeb alla 93%, pöörduge viivitamatult arsti poole. Üha enam nutikellade tootjaid varustavad oma seadmeid pulsikella funktsioonidega. Mõned mudelid on ka veekindlad, arvutavad põletatud kaloreid ja samme ning sisaldavad stopperit, kella, kalendrit ja palju muud. Sellest kompaktsest arvestist on saanud tänapäevase elu lahutamatu osa, tagades tasakaalu tervise ja õnne vahel.

Enamikul tänapäevastel nutikelladel on sisseehitatud GPS. Mis täpselt on GPS nutikellas? Sisseehitatud GPS-iga nutikellad saavad teie asukoha määramiseks ja jälgimiseks kasutada globaalset positsioneerimissüsteemi. See sarnaneb teie nutitelefoni GPS-iga, kuid asukohaandmed ja tulemused võivad olenevalt kella satelliidisüsteemist erineda. Eelkõige kasutab globaalne positsioneerimissüsteem satelliite, mis tiirlevad umbes 12 000 miili kõrgusel Maa pinnast. Iga satelliit tiirleb kaks korda päevas etteantud teekonnal ümber Maa ja saadab mikrolainesignaale teie nutikella GPS-vastuvõtjatesse. Teie nutikell kogub signaaliandmeid ja kasutab teie asukoha määramiseks triangulatsiooni. GPS-vastuvõtja peab tuvastama vähemalt kolm satelliiti laius- ja pikkuskraadi määramiseks ning neli satelliiti kõrguse mõõtmiseks. Samuti arvutab see välja, millal signaal satelliidilt saadeti ja millal seade selle vastu võttis. See meetod võimaldab teil määrata, kui kaugel on satelliit teie asukohast.

Nutikas käekell on arvutipõhine kantav nutifunktsioonidega seade. Lisaks kellaaja kuvamisele on paljudel nutikelladel võimalus luua ühendus Bluetoothi ​​kaudu. Kella saab Bluetoothi ​​kaudu telefoniga siduda, et helistada ja vastata kõnedele, lugeda e-kirju ja tekstisõnumeid, n'ha ilmateadet, kuulata muusikat, dikteerida e-kirju ja tekstisõnumeid ning esitada digiassistendile küsimusi. .Nutikellad töötavad ka eraldiseisvate seadmetena. Näiteks koguvad mõned nutikellad andmeid kandja tervise kohta, näiteks jälgivad pulssi. Teised pakuvad globaalse positsioneerimissüsteemi (GPS) andmeid, andes kasutajale teavet kõndimise või sõidu ja praeguse asukoha kohta. Nutikad kellad on tavaliselt seotud kasutaja nutitelefoniga. Paljud telefonis leiduvad funktsioonid ja rakendused on saadaval ka teie kellas ja neid saab sellega sünkroonida.

Loe lähemalt

Üldine tooteinfo: Pulsikell Polar M200 M/L, must

Kauba ID: 904602
Kategooria: Nutikellad (smartwatch)
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,095 x 0,095 x 0,075 m, 0,25 kg
Tüüp: Nutikellad meestele, Nutikellad naistele
Vaade: Polar, nutikellad meestele, Polar, nutikellad naistele
Kaubamärk: Polar
Ekraani suurus (tollid): -
Värv: Must
Ekraani tüüp: Pole täpsustatud
Ekraani resolutsioon: Pole täpsustatud
Rihma materjal: Silikoon
Bluetooth: Jah
NFC: Ei
Wi-Fi: Pole täpsustatud
SIM-kaardi pesa: Ei
Ühilduvus: iOS, Android
Aku maht: 180 mAh
Lisafunktsioonid: Arvutab läbitud vahemaa, Füüsiline aktiivsus ja une rütmi seire, Kiirendusmõõtur, Südame löögisageduse sensor, Kõnede ja SMS märguanded, Ilm, Põletatud kalorite arvutamine
Pulsomeeter(HR): Jah
Aku eluiga: 6 h
Veekindlus: Jah
GPS: Jah
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik POLAR tooted

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega. Kui teil on küsimusi, ootame alati teie kõnet +372 615 0026 või e-kirja aadressil pood@kaup24.ee.

Hinnangud ja arvustused (1)

Pulsikell Polar M200 M/L, must
5

(1 ostja hinnang)

5 tähte
(1)
4 tähte
(0)
3 tähte
(0)
2 tähte
(0)
1 täht
(0)

100%

seda toodet soovitavad ostjatest

Jäta toote kohta arvustus

Info ja reeglid

Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Kaup24.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.

Hinda toodet
Jolita Č.
08.12.2020

Müüja: Kaup24.ee

Mehele meeldis.

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki