Riidekapp Rio L, valge/tamm

Kauba ID: 1422542
5/5
HINNANGUT KLIENTIDELT
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
1 Kliendi hinnang | Küsimused ja vastused
Parim hind
Uksed:
Laius:
64 cm
€ 10800

Müüja:
Kaup24.ee
Kogus - +

Kauba kättesaamise viis

Kollektsioon Rio

Seinariiul Rio 2D, pruun/valge
Kätte homme
4.5/5
€ 54,99 21t 56min.
Tellin
Seinariiul Rio M, valge/tamm
Kätte homme
5/5
€ 28,99 21t 56min.
Tellin
€ 54,99 21t 56min.
Tellin
€ 114,00 21t 56min.
Tellin
Kummut Rio 2D4S, pruun/tamm
Kätte homme
5/5
€ 149,00 21t 56min.
Tellin
€ 27,99 21t 56min.
Tellin
Seinariiul Rio M, tamm
Kätte homme
5/5
€ 29,99 21t 56min.
Tellin
Kingakapp Rio, valge
Kätte homme
€ 63,99 21t 56min.
Tellin
€ 87,99 21t 56min.
Tellin
€ 97,99 21t 56min.
Tellin
€ 140,00 21t 56min.
Tellin
€ 110,00 21t 56min.
Tellin
€ 83,99 21t 56min.
Tellin

Vaata kõiki pakkumisi

Toote kirjeldus: Riidekapp Rio L, valge/tamm

​​​​​​​​​​​​​​1 uksega kapp.
Valmistatud lamineeritud puitlaastplaadist.
Kolmandal pildil on näidatud toote mõõdud ja sisu.
Mõõtmed: sügavus 38 cm, laius 64 cm, kõrgus 203 cm.
Värv: valge/tamm.
Ilma LED-valgustuseta.
Käepidemed PVC-materjalist.
Mati pinnaga.
Tarnitakse kokku panemata.
Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe.

Meblocross

Meblocross on dünaamiline ja edukas mööblitehas, kellel on mitmeaastane mööblitootmise kogemus. See on 1984. aastal asutatud pereettevõte. Ettevõtte esindajad positsioneerivad end Poola turul esimesteks, kes hakkasid tootma telerilaudu. Suur edu aitas kaasa tootevaliku laienemisele mitte ainult erinevate mudelite ja kollektsioonide sortimendis, vaid ka erinevate värvitoonide näol. Nüüd pakub ettevõte väga laias valikus mööblit kogu korteri sisustamiseks. Kogu selle aja jooksul on nende peamiseks eesmärgiks olnud pakkuda klientidele rõõmu ja kvaliteetseid tooteid. Kaasaegsete arvutisüsteemide poolt juhitavad tehnoloogiad on võimaldanud tooteid viia kõrgemale kvaliteedi- ja tõhususe tasemele. Meblocrossi bränd on saanud mitmeid auhindu toodete kvaliteedi, funktsionaalsuse või disaini eest. Igal aastal osaletakse erinevatel mööbli- ja sisustusnäitustel Saksamaal, Hispaanias, Itaalias, Poolas jt riikides, laiendades pidevalt oma klientide ringi rahvusvahelises sfääris.

Riidekapp Rio L, valge/tamm               Meblocross

Puitlaastplaat (MDP)

Neile, kes otsivad puidule usaldusväärset alternatiivi, peaks meeldima mööbel puitlaastplaadist (tuntud kui puitlaastplaat). Puitlaastplaat –  koosnevad puitosakestest ja puitpilbastest, millest saadakse pärast pressimist ja lihvimist puitlaastplaadid. Tavaliselt leidub neid mööblitööstuses. Selline viimistlus sarnaneb täispuidule, kuid on palju lihtsam ja ökonoomsem. Vaatamata kõrgele kvaliteedile on see materjal väga odav – sellest materjalist valmistatud mööbel on kättesaadav igaühele, kes otsib optimaalset hinna-kvaliteedi suhet.

Plaadid koosnevad kolmest kihist, mistõttu vähenevad tootmiskulud ning materjal ise on küllaltki kerge, kuid tugev . See tähendab, et puitlaastplaat peab vastu isegi suurele kaalule - see on väga oluline vastupidava ja kauakestva mööbli valmistamisel.

Plaadi pealmine kiht kaetakse tihtipeale spetsiaalse kilega, mis tagab mööbli tugevuse. Uusimate tootmistehnoloogiate abil võivad need plaadid olla niiskuskindlad, mistõttu erinevad need materjalid oma universaalsuse poolest ja sobivad igasse tuppa. Riidekapp Rio L, valge/tamm leiab kindlasti koha teie kodus!

Tugevuse saavutamiseks, lõigatakse puitlaastplaadid vaid sirgjooneliselt, mistõttu te ei märka sellel mööblil keerulisi mustreid. Materjal on kergesti töödeldav, seega te ei pea mööbli valimisel kindlasti pettuma. Erinevad puidu toonid sobivad teie kodusisustusega ja lasevad luua hubase ja rahuliku atmosfääri.

Riidekapp Rio L, valge/tamm               Puitlaastplaat (MDP)

Kaasaegne stiil

Veel tänaselgi päeval püüeldakse modernistliku interjööri poole – sellist interjööri valitakse eriti tihti mööblidisaini kujundamisel. See stiil võimaldab luua avarat, valgusküllast ja mugavat tuba, mis sobib tänapäeva rütmis elavatele inimestele.

Esimese asjana köida