Meie müügiplatvorm on Teie müügikanal Balti riikides
PHH Group Marketplace on suurim e- kauplemise platvorm Balti riikides. See tegutseb 3 riigis tuntud kohalike nimega: "Kaup24.ee" – Eestis, "220.lv" – Lätis, "Pigu.lt" – Leedus.

Liituge e-kaubanduse platvormiga ja jõudke kuni 6 miljoni potentsiaalse ostjani!
1. Kasvatage läbimüüke
On garanteeritud kliendivoog
On palju tasuta ja tasulisi reklaamivõimalusi
2. Koguge e-kaubanduse arendamiseks vajalik taristu
Müügimaksete tasuta kogumine
Kõik võimalikud Kaup24.ee klientidele tutvustamise viisid
Tasuta klienditeenindus 24/7
3. Abi ja toetus
Isiklik müügijuht ja professionaalsed nõuanded
Kasutusjuhendid ja õppematerjalid
Meie e-kauplemise platvorm on usaldusväärne viis jõuda Baltikumi ostjateni
6 mln
potentsiaalset ostjat
1,5 mln
aktiivset ostjat
12 mln
külastust kuus
1,1 mln
aasta jooksul täidetud tellimust

Lihtne alustada: ainult 4 sammu!

1. Registreeruge
Täitke registreerimisvorm ja võtame Teiega ühendust
2. Allkirjastage leping
Arutage läbi kõik tingimused ja allkirjastage koostööleping
3. Olge kauplemiseks valmis
Laadige tootekirjeldused, fotod ja hinnad Teie jaoks loodud kontole
4. Müüge ja teenige
Kasutage müügi suurendamiseks isikupärastatud turunduslahendusi
Mugav kasutamine placeholder
Kauba süsteemi sisestamine
Käsitsi ükshaaval
Piiramatu arvu kaupa kasutades Excel või Google Sheet
Kasutades XML, meie antud šablooni järgi
Tellimuste juhtimine
Tellimusi saate hallata Teile loodud kontol
Saate jälgida tellimuste staatuseid ja analüüsida müügitulemusi
Saate töödelda kauba tagastusi
Kohaletoimetamine
Saata hallata kaubatarnete tähtaegu
Saadetiste kleebised saate Kaup24.ee süsteemist
Ostjate tellimused tarnite Kaup24.ee kesklattu
Kaup24.ee tarnib saadetised klientidele
Makseviisid
Müüdud kauba eest kogume makseid ja arveldame järgmise korra järgi:
Jooksva kuu 1. – 15. päevadel täidetud tellimuste summa maksame Teile välja järgmise kuu 5. kuupäeval
Jooksva kuu 16. – 31. päevadel täidetud tellimuste summa maksame Teile välja järgmise kuu 20. kuupäeval
info
Tähtis teada
Teil on võimalik määrata iga riigi jaoks eraldi kauba hinnakujundus, kaubajäägid, allahindlused ja tarneajad.
Kaupade aktiveerimiseks on vajalikud EAN-tootekoodid (ei kehti käsitöö kategooria puhul).
Esimene foto peab olema valgel taustal ilma täiendavate atribuutideta. Igal kaubal peab olema vähemalt kaks JPG- või JPEG-vormingus fotot.

Integreerimisinfo kauplejatele

Kiiremaks ja lihtsamaks veebipõhiseks ostlemiseks pakume väljatöötatud integratsiooni kõige populaarsemate e-poodide platvormidega - „PrestaShop“, „OpenCart“ ja „WordPress“. See e-süsteemide liides võimaldab:

Luua XML-faile ja kasutada neid oma olemasolevate kaupade ja saldoandmete ülekandmiseks otse Kaup24-süsteemi
Lihtsamat ja kiiremat andmeedastust teie kauplus(t)e ja Kaup24 süsteemi vahel
Tagada andmete järjepidevust ja vähendada vigade tõenäosust

Allalaadimismoodulid leiate oma isiklikule Kaup24-kontole sisse logides.

Opencart
Opencart
Wordpress
Korduma kippuvad küsimused
Kas võib kaubelda mitte kõigis Balti riikides?
arrow

Te võite valida riigi, kus soovite kaubelda. Tähtis on pöörata tähelepanu sellele, et sortimendi, hinnakujunduse ning tarneaja võite kindlaks määrata iga riigi kohta eraldi.

Kas leping on tähtajaline?
arrow

Leping sõlmitakse piiramata ajaks. Teenuseid osutatakse kokkulepitud tingimustel seni, kuni lepingupooled (või üks pooltest) otsustab lepingu lõpetada. Kui otsustatakse koostöö lõpetada, siis kohustusi ei kohaldata.

Kas sortimendi kogused on piiratud? Kui palju erinevaid tooteid ma võin üles laadida?
arrow

Te võite üles laadida piiramatuid kaubakoguseid.

Kas ma võin kaupa reklaamida, kohaldada hinnaalandusi või muul viisil erineda müüjate üldisest sortimendist?
arrow

Logides sisse oma isiklikule kontole, võite iseseisvalt hallata kauba kampaaniaid ning kehtestada hinnaalandusi. Läbimüügi pideva kasvu tagamiseks aitab meie meeskond teil valida personaalseid hinnakujunduse lahendusi.

Kuidas ma saan esitatud tellimusi hallata?
arrow

Saadud tellimused saate kinnitada, kui logite sisse oma isiklikule kontole. Järgmised sammud: kauba pakendamine saatmiseks, kleebise, mille meie süsteem genereerib automaatselt, välja trükkimine ja saadetisele kleepimine.

Kui müüme samasugust kaupa, kas siis peavad minu kauba hinnad kattuma teise müüja kehtestatud hindadega?
arrow

Ainult teie ise haldate oma kauba hinnakujundust, st määrate ise kauba lõpliku müügihinna. Teie kauba hinnad ei pea kattuma teise müüja kauba hindadega.

Kuidas saadetis õigesti pakendada?
arrow

Kõige tähtsam on pakendada saadetised nii, et kaubad ei saaks transpordi ajal viga ega kaoks ära. Kui toote saadetised meie lattu, siis kasutage pakendamiseks karpe.

Kuidas toimub arvete väljastamise protsess?
arrow

Ostetud kauba eest kirjutate kliendile arve välja teie ise.

Müüjate arvustused

Uudised
 Soovite 40% müügikasvu?
Soovite 40% müügikasvu?
Kasutage teenust Fulfilment by Pigu! Fulfillment by Pigu abil toimetatakse Teie kaup kohale järgmisel päeval, isegi kui klient tellib kauba nädalavahetusel ning seda olenemata riigist, kus tellimus esitati. Kiire tarne on üks ostma motiveerivamaid tegureid, mis muudab Teie kauba veelgi nõutumaks. Oleme täheldanud, et Fulfilment by Pigu laos hoitavate kaupade müük kasvab ca 40%. Kasvatage ka oma kaupade müüki, pakkudes selleks klientidele järgmisel päeval järeletulemise võimalust!   Teenuse kirjeldus Fulfillment by Pigu (FBP) teenus – lao-, komplekteerimis-, pakkimis- ja tarneteenus, mis võimaldab klientide tellimusi kiiremini ja lihtsamalt täita. Kuidas see töötab? ● Valitud kaup tuleb toimetada Kaup24.ee Tallinna lattu. ● Ladustame teie kaupa ning tellimuse vastuvõtmisel paneme Teie kauba kliendi poole teele. ● Igakuiste teenuste eest väljastame arve. Nõudmised ● FBP teenust kasutada sooviv müüja peab olema Eestis käibemaksukohuslane. ● Kaup peab olema märgistatud triipkoodidega ja vastama tootekaardil märgitud triipkoodidele. ● Lattu toimetatavad saadetised peavad vastama kehtestatud pakendistandarditele. ● Toode ei tohi ületada 80 kg kaalupiirangut. Suuruse kategooriad Pakendatud kauba maksimaalsed mõõtmed ja kaal   Väike Keskmine I Keskmine II Suur Kaal Kuni 20 kg Kuni 20 kg Kuni 40 kg Kuni 80 kg Kõige pikem külg 50 cm 120 cm 200 cm 220 cm Maksimaalne servade kogupikkus 100 cm 150 cm 360 cm 360 cm   „Fulfilment by Pigu“ hinnad FBP tellimuste töötlemisel kehtivad järgmised tasud: Kauba vastuvõtmine Ladustamine Kaupade kogumine ja pakendamine Kliendi tagastuse töötlemise tasu (tagastamise korral)   Hinnad sõltuvad kauba mõõtmetest ja kaalust.   Lisateenused Kui Teie toodetel puuduvad ribakoodid või soovite kaupa meie laost tagastada, saame Teile pakkuda lisateenuseid: ● Toote vöötkoodide kleebiste liimimine. ● Kauba väljavedu laost. ● Kauba transportimine Teie poolt määratud aadressile.   Soovite rohkem infot? Vaadake lähemalt Learning Fridays seminarist. Soovite tellida teenust? Võtke ühendust oma juhiga.
Loe
Pigu ja Hobby Hall Grupp jätkavad liitumist ühise ärinime all
Pigu ja Hobby Hall Grupp jätkavad liitumist ühise ärinime all
Pigu ja Hobby Hall grupp nimetati ühinemise järel ümber PHH Grupiks. Pigu grupi alla kuulub Eestis Kaup24 ja Hobby Hall grupi alla Hansapost. “Jätkame Pigu ja Hobby Hall Grupi ühendamist ühise nime all tegutsedes. Gruppide hallatavate kohalike veebiplatvormide ja e-poodide kaubamärkides muudatusi ei ole plaanis teha,” ütles uue nimega PHH Grupi juht Dainius Liulys.  Kliendile tähendab ettevõtete ühinemine kohalikel veebiplatvormidel suuremat tootevalikut, sest Soomes müüdavad kaubad jõuavad nüüd ka Balti turule ning vastupidi. Momendil on Eesti kliendile märgatavaim muutus kaupade liikumine veebipoodide Hansaposti ja Kaup24, Läti omale aga 220.lv ja xnet.lv vahel. “Teeme tööd selle nimel, et Hansaposti kaubavalik oleks kättesaadav ka Kaup24 veebipoe külastajatele ja vastupidi,” ütles Liulys. “Grupid ei jaga ainult kaupu, vaid ka kogemusi – parimaid praktikaid ja protsesse, mis muudavad nii kaupade müümise kui ka ostmise võimalikult mugavaks ja meeldivaks kogemuseks,” rääkis Liulys. PHH Grupp teeb praegu ettevalmistusi, et avada Eesti, Läti ja Leedu kauplejatele ka Soome e-kaubanduse turg. “Kontserni veebiplatvormid ja e-poed olnud juba teist aastat e-kaubanduse väravaks ja suunanäitajaks nii suurematele kui väiksematele kauplejatele. Soome turu avamine, mis on kolm korda suurem kui Eesti, Läti ja Leedu turg kokku, võib olla tugevaks tõukeks müüjatele, kelle eesmärk on kasvatada oma e-äri,” ütles Liulyus. PHH Grupi peamine eesmärk on tugevdada klientide jaoks kolme komponenti: pakkuda kõige laiemat kaubavalikut, kiireimat kohaletoimetamist ja parimaid hindu. Grupp koondab oma platvormidel enam kui 4000 poodi, üle 2 miljoni kauba ja üle 150 miljoni külastuse aastas. Plaanide kohaselt ulatub PHH Grupi hallatavate e-kaubanduskeskuste müüjate arv umbes 10 000-ni. Kesk-Euroopa juhtiv investeerimisfond Mid Europa Partners liitis tänavu juunis nelja riigi kõige populaarsemad e-kaubanduse ettevõtted: Eestis Hansaposti ja Kaup24, Lätis 220.lv ja xnet.lv, Leedus pigu.lt ning Soomes HobbyHall, mille ühinemisel moodustus piirkonna suurim e-kaubandusäri.
Loe
Üritused
24
Augustist
Kaup24 süsteemi koolitus ja toodete lisamine

Uue süsteemi kasutuselevõtuga võib tekkida rida küsimusi. Et meie süsteemi kasutamine võimalikult kiiresti ja edukalt omandada, kutsume Teid osalema meie poolt läbiviidaval webinaril. Näitame teile detailselt ja samm sammult, kuidas meie süsteem töötab ning samuti on see hea võimalus saada tekkinud küsimustele kiired vastused. Vaadake süsteemi lähemalt - registreeruge online koolitusele! Kutse koolitusele saate hiljemalt sama päeva hommikul meili peale. 

Loe
31
Augustist
Kaup24 süsteemi koolitus ja toodete lisamine

Uue süsteemi kasutuselevõtuga võib tekkida rida küsimusi. Et meie süsteemi kasutamine võimalikult kiiresti ja edukalt omandada, kutsume Teid osalema meie poolt läbiviidaval webinaril. Näitame teile detailselt ja samm sammult, kuidas meie süsteem töötab ning samuti on see hea võimalus saada tekkinud küsimustele kiired vastused. Vaadake süsteemi lähemalt - registreeruge online koolitusele! Kutse koolitusele saate hiljemalt sama päeva hommikul meili peale. 

Loe

Hakka partneriks!

Tuhanded e-poed müüvad meie marketplace platvormi kaudu. Ja see arv kasvab pidevalt. Kõik müüjad vajavad kvaliteetseid tootefotosid, kirjeldusi, IT-teenuseid ja muid teenuseid. Seega otsime pikaajaliseks koostööks usaldusväärseid partnereid.

Praegu vajavad meie platvormil kauplevad müüjad järgmisi teenuseid:

Fotograafiateenus

Ostjate ligimeelitamiseks vajavad kauplejad kvaliteetseid tootefotosid ja fotode viimistlusteenuseid. Seetõttu otsime partnereid, kes pakuvad vastavaid teenuseid. Täitke sooviavaldus

Tõlketeenus

Kas oskate leedu, vene, poola, läti, eesti või soome keelt? Meie kauplejad vajavad korrektselt tõlgitud tootekirjeldusi. Seetõttu otsime partnereid, kes pakuvad tõlketeenuseid. Täitke sooviavaldus

XML-i ettevalmistamise teenus

Meie platvormi kaupu laaditakse üles XML-i abil. Seetõttu otsime partnereid, kes on spetsialiseerunud XML-i programmeerimisele / arendamisele / parandamisele. Täitke sooviavaldus