Turvatool Lionelo Sander, 0-36 kg, Beige Sand

Täpsustused:
Kaalukategooria: 0/1/2/3 (0-36 kg)
Autosse kinnitamine: ISO-FIX, Turvavööd
Autosse paigaldamine: Nägu sõidusuunas, Seljaga sõidusuunas
Kauba ID: 9241138

Müüdud

Anname Sulle teada, kui toode on taas saadaval

Sarnased tooted

Toote kirjeldus: Turvatool Lionelo Sander, 0-36 kg, Beige Sand

Turvatool Lionelo Sander omadused: 

  • See turvatool sobib lastele alates sünnist kuni 36 kg. (0/I/II/III grupp).
  • Tool võimaldab lapsel sõita nii näoga kui ka seljaga sõidusuunas.
  • Kinnitatakse ISOFIX süsteem, ISOFIX tagab lapse maksimaalse kaitse reisi ajal
  • Lisavöö TOP TETHER.
  • Vastsündinu ohutuse ja mugavuse tagamiseks on istmel täiendav redutseeriv vooder. 
  • 3 kalde taset - istumisest lamavasse asendisse (une funktsiooniga). See tagab erakordse mugavuse ja lapse õige asendi. 
  • Lihtne paigaldada - asetage turvatool autosse õigesse kohta ja kinnitage see kolmepunkti turvavööga. 

Lionelo

Öelge Lionelo kaubamärgile "Tere!". See on bränd, kes on sündinud soovist aidata ja hoolitseda meie planeedi väikeste elanike eest. Lionelo loob tooteid vastsündinutele ja lastele ning nende tooteid müüakse kogu Euroopas.

Nagu asutajad ise räägivad, valitakse nende toodete kujundus ja materjalid ülima hoolikusega, seda teevad ainult parimad spetsialistid, kes tunnevad oma tööd. "Valime tooraineid vastutustundlikult ja teadlikult ning teeme kõik endast oleneva, et meid ümbritsevaid inimesi rõõmustada," teatas ettevõte. Kõik Lionelo poolt välja töötatud ja turule toodud tooted on toodetud kasutades kaasaegset tehnoloogiat - ning mis kõige tähtsam - järgitakse maksimaalseid ohutusstandardeid.

Lionelo pöörab erilist tähelepanu oma klientidele ja nende arvamustele. "Kõik, kes kasvatavad lapsi, on meie toodete peegliks ja meie eesmärk on olla võimeline looma tooteid, mis annavad kõikidele kasutajatele lisandväärtust, oleksid funktsionaalsed, kasulikud ning loomulikult ohutud ja mugavad," ütlevad asutajad. Lionelo tooted on loodud igapäevaseks kasutamiseks, et hoida lapsi ja nende vanemaid õnnelikena ning et nad sooviksid jääda Lionelo truudeks klientideks.

Turvatool Lionelo Sander, 0-36 kg, Beige Sand Lionelo

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

0/1/2/3 (0-36 kg)

Pole saladus, et kui olete lapseootel, siis on õigete beebitoodete üle otsustamisel tohutult palju väljakutseid. Üks väljakutseid on turvahäll. Sõltuvalt teie rahalistest võimalustest, tulevikuplaanidest, elustiilist ja muudest teguritest peate valima õige tooli, mis tagab teie lapse turvalisuse ja reisimismugavuse. Teil on vaja turvatooli ka siis, kui te muidu autoga ei sõida, kuid plaanite lapse sünnitusmajast koju viia. Vastsündinud laps ei saa reisida ilma spetsiaalselt tema kehakaalu jaoks mõeldud istmeta. Turvatoolide jaotus rühmadesse on soovituslik, kuna kaal kasvab igal beebil individuaalse kiirusega. Siiski on rühmi, mis aitavad teil turvatooli valimise lihtsamaks teha. Siin on 0/1/2/3 (0-36 kg) turvatoolide rühm lastele alates sünnist kuni 36 kilogrammini (9/12 aastat). Seda tüüpi turvatool võimaldab lapsel vaadata sõidusuunas või olla seljaga sõidusuunas. Enamasti on selle rühma istmel 3 kaldenurka: istumisasend (2 varianti) ja lamamisasend (unerežiim). See tagab nii lastele kui ka vanematele äärmiselt kõrge mugavuse ja mis kõige tähtsam - lapse õige positsiooni vastavalt tema kehakaalule ja vanusele.

Turvatoolide rühm Sobib vastsündinutele Vanus Sõidusuund
0 (0-13 kg) Jah Kuni ~ 18 kuud Tagaistmele, sõidusuunas
0+ rühm (kuni 13 kg) Jah Kuni ~ 18 kuud Sõidusuuna vastu
0/1 (0-18 kg) Jah Kuni 3/4 aastat Sõidusuuna vastu
0/1/2 (0-25 kg) Jah Kuni 6/7 aastat Kuni 9 kg – sõidusuuna vastu, alates 9 kg - sõidusuunas
0/1/2/3 (0-36 kg) Jah Kuni 9/12 aastat Kuni 9 kg – sõidusuuna vastu, alates 9 kg - sõidusuunas
1 (9-18 kg) Ei 1 kuni 4 aastat Sõidusuunas või vastu sõidusuunda
1/2 (9-25 kg) Ei 1–7 aastat Sõidusuunas või vastu sõidusuunda
1/2/3 (9-36 kg) Ei 1 aastast kuni 9/12 aastani Sõidusuunas või vastu sõidusuunda
2/3 (15-36 kg) Ei 3/4 kuni 9/12 aastat Sõidusuunas

Istme reguleerimine

Turvahälli valik on väljakutse, millega peate silmitsi seisma juba enne lapse sündi. Nagu iga lapsevanem, soovite ka teie lapsele loomulikult ideaalset hälli reisimiseks ja turvalisuse tagamiseks. Seetõttu pole kahtlust, et olete juba saanud küsida soovitusi sõpradelt ning võib-olla Internetis mõnda analüüsi teha. Tõenäoliselt olete juba teada saanud, et turvatoolid on rühmitatud ning neil on igaühel oma eripära ja funktsionaalsus. Turvahälli üks olulisemaid omadusi on aga võimalus kohandada istet beebi kehakujuga. Kuna lapsed kasvavad tõeliselt kiiresti, muutuvad nende pikkus, kaal ning käte ja jalgade pikkus kiiresti ning ka istme kohandamine on vajalik maksimaalse turvalisuse tagamiseks reisimisel. Kõige tavalisemad on reguleeritavad turvatoolid ja peatoed. Siin on uus spetsiaalselt Pallas M-fix turvapadi (mõnel Cybexi turvatoolil), mida saab reguleerida ette- ja tahapoole, andes lapsele suurema liikumisvabaduse ja sobiva istumiskõrguse vastavalt lapse proportsioonidele. Sellist tüüpi iste - palju ohutum ja kokkupõrke korral paremini kohandatav, neelab löögijõu. Kui näete turvatooli valimisel istme reguleerimise võimalust, pidage meeles, et see on aspekt, mis võib teie lapse turvalisust suurendada.

Kui lapsed kasvavad üles seljaga sõidusuunas istmelt, on kõige kindlam kasutada 1. grupi turvatooli, mis on sisemiste turvavöödega. Selliseid istmeid kasutavad lapsed saavad õnnetuses palju väiksema tõenäosusega vigastada kui need, kes ise kinnitavad turvavööd või, mis veelgi hullem, on täiesti kinnitamata. Näoga sõidusuunas olevad lasteistmed pakuvad löögikaitset ja neil on integreeritud viiepunkti- (või kolmepunkti-) turvavööd või lapse turvakilp. Väga oluline on anda enne sõitu piisavalt aega, et laps saaks oma vööd mugavalt kinnitada ja veenduda, et rihmad on õigesti reguleeritud. Need peavad olema piisavalt pingul, et lapse rinna ja rihmade vahele mahuks ainult üks või kaks sõrme. Turvavöö pannal ei tohi olla lapse kõhu kohal. Riietus võib mõjutada rihma pinget, seega kontrollige seda iga kord, kui reisite. Lapse näoga sõidu suunas olevaid lasteistmeid saab kasutada autos ees või taga, kuid tagaistumisel on need turvalisemad, eriti kui on olemas kõrvalistuja turvapadi. Seda tüüpi istmetel on kõige kindlam hoida lapsi seni, kuni nad neist välja kasvavad.

ISO-FIX

Turvatoolide ohutus on seotud paljude tehniliste probleemidega, millest üks on ISO-FIX kinnituse tüüp. Valides ISO-FIX turvatooli, valite kindlasti ühe turvalisema viisi, kuidas teie laps täna autos turvaliselt reisib. Mis on aga ISO-FIX ja miks seda nii kõrgelt hinnatakse?
ISO-FIX on rahvusvaheliselt tunnustatud ja standardiseeritud turvatoolide kinnitussüsteem. See lukustab turvatooli automaatselt ISO-FIX kinnituspunktide külge. See süsteem suunab löögijõu allapoole, turvatoolile ja seejärel ettepoole, vähendades seeläbi lapse pea ja kaela vigastuste ohtu.
ISO-FIX-iga on oht, et iste on valesti kinnitatud, palju väiksem kui auto turvavöö puhul. Olenevalt suurusest saab seda süsteemi kasutada imikute, väikelaste ja vanemate laste kinnitamiseks, olenevalt nende vanusest ja kaalust.

Kaasaegsed turvatoolid kinnitatakse tavaliselt kahel viisil – ISO-FIX süsteemiga või turvavöödega. Ilmselt levinuim meetod on turvavöö kinnitamine, kui auto turvavöö tõmmatakse läbi istmekinnituste välja ja lukustatakse turvavöö pandlasse, nagu oleks turvavöö tavapäraselt kinnitatud. Nii saab turvahälli kinnitada kahel viisil – sõidusuunas või sõidusuunale vastupidises suunas. Oleneb täpselt, kuidas need on kinnitatud: kui esirihm tõmmatakse läbi siniste tüüblite, kui allosas läbi punaste.
Turvavööde üks peamisi eeliseid on nende liikuvus. Kui iste on autos juba turvavöödega kinnitatud, on seda eriti lihtne ühest autost teise teisaldada või lihtsalt turvavööga lahti ühendada ja tuppa viia. Lisaks on seda tüüpi kinnitus paljudel juhtudel kergem kui ISO-FIX süsteem. Oluline on rõhutada, et auto turvavööd saab kasutada kõikide turvatoolirühmade jaoks, muutes selle meetodi eriti mitmekülgseks.

Loe lähemalt

Üldine tooteinfo: Turvatool Lionelo Sander, 0-36 kg, Beige Sand

Kauba ID: 9241138
Kategooria: Turvatoolid
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,65 x 0,4 x 0,45 m, 5 kg
Kaubamärk: Lionelo
Reguleerimise võimalus: Peatoed, Istmeosa
Kaitse külglöögi eest: Jah
Värv: Beež
Kaalukategooria: 0/1/2/3 (0-36 kg)
Vaade: Lionelo, 0/1/2/3 (0-36 kg) turvatoolid
Autosse kinnitamine: ISO-FIX, Turvavööd
Autosse paigaldamine: Nägu sõidusuunas, Seljaga sõidusuunas
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Lionelo tooted

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega. Kui teil on küsimusi, ootame alati teie kõnet +372 615 0026 või e-kirja aadressil pood@kaup24.ee.

Hinnangud ja arvustused (1)

Turvatool Lionelo Sander, 0-36 kg, Beige Sand
5

(1 ostja hinnang)

5 tähte
(1)
4 tähte
(0)
3 tähte
(0)
2 tähte
(0)
1 täht
(0)

100%

seda toodet soovitavad ostjatest

Jäta toote kohta arvustus

Info ja reeglid

Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Kaup24.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.

Hinda toodet
Anastassia N.
28.02.2023

Müüja: Kaup24.ee

Супер кресло , удобное

Küsimused ja vastused (2)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki
Яна Н. 02.10.2022
Крепится только с системой Isofix? Isofix не идёт в комплекте?
Vastus peab sisaldama vähemalt 1 tähemärki
Kaup24.ee vastus 05.10.2022

Здравствуйте! Да, крепится с системой Isofix. Isofix не идёт в комплекте. С уважением, Кауп24.