Universaalne käru VIVA LIFE 2/1, 1002068

Kauba ID: 4964854
pigueurai-icon
Registreeruge ja peale selle toote ostmist saate Kaup24-eurodes tagasi: 3,10
Registreeru
€ 61900

Müüja:
Kaup24.ee
Kogus - +
Kauba kättesaamise viis

Toote kirjeldus: Universaalne käru VIVA LIFE 2/1, 1002068

TUTIS VIVA LIFE

EKSKLUSIIVNE KAASLANE MUGAVAKS KOGEMUSEKS

Tutvuge erakordse lastekäruga, mis loob igale lapsele turvalise, eksklusiivse ja mugava keskkonna. Moodsast elustiilist inspireeritud uus VIVA Life jalutuskäru keskendub ülimale mugavusele ja tagab lõputu stiilse seikluse.

Erakordselt kerge kandekorv ja kolmanda põlvkonna manööverdatav šassii muudavad VIVA Life'i ideaalseks valikuks aktiivsetele peredele, kes armastavad õues viibida – olgu see siis linnas või metsas.

 

PÕHIOMADUSED

THERMO-COT™ kandekorv tulevikuks

THERMO-COT™ tehnoloogiaga loodud Viva Life kandekorv on teie beebi jaoks kõige turvalisem valik: tänu termoregulatsiooni reageerimisega keskkonnale reguleerib kandekorv mikrokliimat, kaitseb temperatuuri muutuste eest, hoiab ära niiskuse kogunemise ja hoiab madratsi kuivana.

Ülikerge ja mahukas termokandekorv võimaldab imikutel nautida mõlemat: ruumikust ja mugavust kõikidel teekondadel. THERMO-COT™ on spetsiaalne polüetüleenkombinatsioon, mis leiutati eksklusiivselt Tutis kandekorvide jaoks, et tagada erakordne kergus ja tugevus. Kõige uuenduslikum kerge kandekorv kaalub vaid 0,6 kg.

THERMO-COT™ materjal paistab silma erakordse tugevuse, elastsuse ja vastupidavuse poolest. Seda materjali kasutatakse tavaliselt võistlussõitjate kaitsekiivrite tootmisel.

Tänu oma erakordsetele THERMO-COT™ omadustele on Viva Life'il termiline kandekorv. Selle kandekorvi soojustakistus on isegi 65,6 korda suurem kui tavalisel plastikust kandekorvil, mis tagab lapsele mugavuse nii külma kui ka sooja ilmaga.

 

KOLMANDA PÕLVKONNA MANÖÖVERDATAV ŠASSII

Reisides ja liikudes, siseruumides või õues on väga oluline, et jalutuskäru oleks lihtsasti kokkupandav ja võtaks võimalikult vähe ruumi. Uus Tutis Viva Life kolmanda põlvkonna šassii pole mitte ainult eriti kompaktne ja kerge, vaid sellel on ka vastupidav raamisüsteem. Uuel šassiil on uuendatud löökidevastane süsteem, mis tagab ideaalse juhitavuse kõikidel maastikel. Tagumine amortisaatorite süsteem kohaneb lapse kehakaaluga ja tasandab teemuhkude mõju. Suuremate või väiksemate löökide pehmendamise saavutamiseks võib olenevalt teekattest sobivalt seadistada reguleeritavaid amortisaatoreid.

Täiendava amortisatsiooni tagab teise põlvkonna Real-gelTM ratas. Neid rattaid on lihtsam hooldada, pole vaja kontrollida nende rõhku, pole vaja karta ratta läbi torkamist.

Uue raami võib ka koos istmega kokku voltida, mis muudab vanemate elu  veelgi lihtsamaks. Tänu keerukale inseneritööle on istmeosa kompaktselt koos raamiga kokkuvolditav, et võtta 38% vähem ruumi kui standardlahendused. Kokkupandud jalutuskäru mahub kergesti teie pakiruumi või koju.

Vastavalt rangetele ohutusnõuetele ei ole üheski Tutis Viva Life Galaxy raami painutuspunktis õõnsust, välistamaks kõik võimalused sõrmede vahele jäämiseks.

EKSKLUSIIVNE DISAIN

VIVA LIFE kollektsioon hõlmab laia värvivalikut, nii et iga unikaalset stiili hindav pere leiab oma ootustele vastava toote. Kärul on pehme ja stiilne kuju, mis loob pehmuse ja hubasuse tunde. Elegantsed minimalistlikud disainilahendused, puhas šassii ja uue disainiga rattad annavad mudelile esteetilisuse ja modernsuse.

 Lastekäru detailid harmoneeruvad omavahel hästi - stiilse ja elegantse disainiga šassii ja läikiva viimistlusega rattad annavad jalutuskärule muljetavaldava ilme.

Sellel uuel VIVA LIFE mudelil on 4 erinevat kollektsiooni:

 

KLASSIKALINE KOLLEKTSIOON

Lai värvivalik võimaldab lapsevanematel valida endale meelepärase kanga ja ökonaha kombinatsiooni.

 

NAHAST KOLLEKTSIOON

Nahast kollektsiooni mudelid annavad luksustunde. Eksklusiivsed ökonahast kombinatsioonid võimaldavad lapsevanematel silma paista.

 

LIMITED KOLLEKTSIOON

Viva Life kollektsioon on tähelepanuväärne harmooniline kombinatsioon säravast ökonahast ja kangast. Need on vastupidavad materjalid, mis visuaalselt annavad jalutuskärule läike (ökonahk) ja vormi (kangas). Läikiva viimistlusega šassii ja kroomitud rattad annavad lapsevankrile muljetavaldava ilme.

 

GALAXY KOLLEKTSIOON

VIVA Life Galaxy kollektsioon pakub eksklusiivse disaini ja funktsioonide parimat kombinatsiooni! Lastekäru detailid harmoneeruvad omavahel hästi – esmaklassiline 3D-efektiga kangast valmistatud kandekorv, poolläikiva viimistlusega šassii ja kroomitud rattad annavad kärule muljetavaldava ilme.

 

TEHNILISED OMADUSED

ONE-CLICK™ PIDURISÜSTEEM

One-Click™ pidurisüsteem on loodud lihtsaks ja koheseks aktiveerimiseks, tagades nii kõrgeima ohutuse. Selle süsteemiga saab käru ühe klõpsuga peatada.

 

LUKUSTATAVAD ESIRATTAD

Esirattaid saab lukustada või avada ühe liigutusega. Lukustamata rattad pöörlevad 360-kraadise nurga all hõlpsalt ümber oma telje. Need tagavad šassii täiendava manööverdusvõime, mis muudab lapsevanematel poeriiulite vahel manööverdamise palju lihtsamaks. Käru esirattad saab lukustada. See funktsioon on oluline liikudes metsaradadel, liival või lumel. Lapsekäru lukustatud rattad

liiguvad edasi või tagasi samal joonel. See hõlbustab käru liikumist viskoossetel ja takistustega pindadel.

 

ALUMIINIUMIST ŠASSII

Tugev ning kerge alumiiniumraam tagab šassii töökindluse ja vastupidavuse. 6061 alumiiniumisulami korrosioonivastaseid omadusi on testitud selle vastupidavuse tagamiseks ekstreemsetes tingimustes.

Vastavalt rangetele ohutusnõuetele ei ole üheski Viva Life Galaxy raami painutuspunktis õõnsust, välistamaks kõik võimalused sõrmede vahele jäämiseks.

 

REGULEERITAVA KÕRGUSEGA ÖKONAHAST KÄEPIDE

Viva Life šassii käepideme kõrgust saab reguleerida nii ülesse kui alla. Niisiis, nii pikem isa kui ka väikevend või õde saavad valida mugava kõrguse. Reguleeritav käepideme kõrgus on eriti oluline, kui veedame pikka aega lapsega õues. Käepideme asendit muutes saavad osad käelihased ka vahepeal puhata. Viva Life šassii käepide ja turvavöö on kaetud eriti pehme ökonahaga, mis pakub luksuslikku välimust ja meeldivat tunnet puudutamisel.

 

SISEMISED PUUVILLASED KANGAD

Viva Life lastekäru valmistamisel püüame tagada, et  laps tunneks end mugavalt, hubaselt ja mis kõige tähtsam - turvaliselt. Seetõttu on sisekangad kaetud järgides spetsiaalset SILVER-IONS™ tehnoloogiat, millega kangad muutuvad antibakteriaalseks. Ka Ameerika armee vormiriietust töödeldakse selle tehnoloogia järgi, et vältida vigastuste korral nakkusi.

 

VEEKINDLUS JA UV 50+ KAITSEMATERJALID

Kandekorvi ja istme kapuutsid on kaetud eksklusiivse polüestri kvaliteediga, mis on tuule, vihma ja lume suhtes vastupidav ning aurustab kiiresti sisse koguneva niiskuse. Kärude kangaste spetsiaalne antistaatiline viimistlus kaitseb seda määrdumise eest. Kvaliteetsetel kangastel on UV 50+ kaitse, mis hoiab ära kangaste pleekimise.

 

TUULEKAITSE KOOS PIILUMISE AKNAGA

Viva Life käru kandekorvil on kaitse tuule või soovimatu päikesevalguse eest. Kandekorvi piilumise akna avamisega saab piiluda, mida laps teeb. Piilumise aken on ideaalne lahendus lapsevanematele, kellele meeldib oma väikest jälgida ilma peatumata.

Lapse jalgade kattel on ka ruumikas tasku, mida saab

ideaalselt kasutada telefoni, võtmete või muude väikeste esemete hoidmiseks, et hoida neid pidevalt käepärast.

 

KAPUUTSIPIKENDUS KOOS VENTILATSIOONIGA

Lihtsalt eemaldatava peamine kapuuts paljastab panoraamaknaga sekundaarse kapuutsi ainulaadse struktuuri, mis tagab võimalikult suure ventilatsiooni. Kandekorvi ja istme kapuutsid on kaetud eksklusiivse kvaliteediga polüesteriga, mis on tuule, vihma ja lume suhtes kaitsev ning aurustab kiiresti selle sisse koguneva niiskuse.

Viva Life istmeosal on ka topelt kapuutsipikendus, mis kaitseb last tuulisel päeval. Nii saavad vanemad valida, millise kapuutsi kasutamine on parasjagu vajalik.

 

LAI ISTMEOSA

Istmeosa ja tugev õmblus on optimeeritud detailideni ning mürakindel kapuuts liigub täielikult alla, et luua väike oaas ülimugavaks liikumiseks. Istmeosas on ruumi palju – see on 97 cm pikk ja 39 cm lai, mis muudab selle 26% suuremaks kui tavalised jalutuskärude istmed.

 

HORISONTAALNE ASEND

Viva Life käru istmeosal on reguleeritav seljatugi, mida saab kasutada mitmes asendis. Sellel jalutuskärul on lame (horisontaalne) asend, mis on eriti oluline beebiga liikudes. Lamamisasendis olles saab laps end täielikult välja sirutada ja magusat und nautida. Sellega saavad vanemad olla kindlad, et nende laps ärkab puhanuna, sest lapse lihased lõdvestuvad ja puhkavad lamavas asendis.

 

5-PUKTILISED TURVARAKMED

Viva Life käru istmeosal on 5-punktiline rakmete süsteem, mis tagab beebi turvalisuse. Beebile maksimaalse mugavuse tagamiseks on rakmetesüsteemil pehmed helkuritega padjad. Turvavööde liigutamiseks vastavalt beebi pikkusele on istmes täiendavad avad. See võimaldab beebi kindlalt ja turvaliselt kinnitada.

 

KAITSERAUD

Selle jalutuskäru loomisel oleme seadnud ohutuse esmatähtsaks. Seda silmas pidades lisasime beebi jaoks istmeosasse ökonahast kaitseraua koos täiendava turvarakmega. See hoiab ära lapse istmest välja libisemise.

 

KAKS JALUTAMISASENDIT

Pööratav iste tähendab, et sõltumata teie lapse vanusest, saate valida istmesuuna, mis sobib teile mõlemale. Olles näoga lapsevanema poole saab teie väikseke teid vaadata ja saate lapsega näost näkku suhelda. Olles näoga liikumise suunas stimuleerib see last avastama kõike, mis maailmas toimub.

 

KOHANDATAV PLATVORM

Lastekäru istmeosal on beebi jalgade jaoks reguleeritav platvorm. Sellel on mitu asendit, mida saab vastavalt beebi pikkusele reguleerida. Platvorm võib koos istme seljatoega moodustada täiesti lameda asendi, et kõik lapse lihased saaksid samal ajal puhata. Viva Life jalaplatvormil on lapse jalgade jaoks tugi,  et need ei ripuks.

 

 

SELJAKOTT

Täiendage oma välimust Viva Life originaalse seljakotiga. See kaasaegne seljakott on avar ja funktsionaalne. Kinnitusrihmad kinnitavad seljakoti kindlalt Viva Life lastekäru külge.

 

MIS ON KOMPLEKTIS

1. Kandekorv

2.Istmeosa

3.Sportšassii

4.Vihmakaitse

5.Kott magamisvarustusega

6.Tassihoidja

7.Ostukorv

8.Kandekorvi kate

9.Istmeosa kate

10. Istmeosa kaitsekäepide

11. Sääsevõrk

12. Madrats

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega. Kui teil on küsimusi, ootame alati teie kõnet +372 615 0026 või e-kirja aadressil pood@kaup24.ee.

Soovitame osta koos Universaalne käru VIVA LIFE 2/1, 1002068

Teisi huvitasid ka tooted

Üldine informatsioon tootest: Universaalne käru VIVA LIFE 2/1, 1002068

Kauba ID: 4964854
Kategooria: Vankrid, jalutuskärud
Kauba kaal koos pakendiga: 23 kg
Vaade: Tutis, universaalsed vankrid
Tüüp: Universaalsed vankrid
Tootemark: Tutis
Rataste tüüp: 4
Lapse kaal kuni: 15 kg
Vankri kaal: 13.3 kg
Vankri rattad: Geel
Reguleeritav käepide: Jah
Reguleeritav käru seljatoe kõrgus: Jah
Kahesuunaline istme positsioon: Jah
Amortisaatorid: Jah
Värv: Pruun
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Tutis tooted

Soovitame osta koos: Universaalne käru VIVA LIFE 2/1, 1002068

Seda kaupa saavad hinnata ainult Kaup24.ee registreerunud kauba ostjad.
Hetkel antud tootel arvustused puuduvad. Ole esimene - jäta tootele arvustus!

Küsimused ja vastused toote kohta: Universaalne käru VIVA LIFE 2/1, 1002068

Siin saate esitada küsimusi selle toote ostnud ostjatele võ Kaup24.ee konsultantidele.

Arvamusi ja kommentaare jätavad Kaup24.ee külastajad. Arvamusi ja kommentaare ei toimetata ega kontrollita. Arvamused, kommentaarid ja nõuanded ei pruugi ühtida Kaup24.ee arvamusega. Kaup24.ee ei vastuta nende sisu eest. Reeglid leiate vajutades siin.

Valige teema
Sisestada küsimus
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki
Selle toote kohta pole veel ühtegi küsimust. Küsige oma küsimus

Jätka ostmist