Esmaabi, tööohutus

(3)
Filter

Kliendid armastavad Kaup24.ee!

Kliendid hinnanud: 5/5
1 276 hinnangut. Vaata kõiki

Esmaabi, tulekustutid

Raske on ette aimata, millal mingi katsumus meid ees ootab ning sellepärast tasub valmis olla erinevateks olukordadeks. Alati on hea, kui käepärast on esmaabikomplekt ja tulekustuti, mille abil saame ruttu lahendada nii mõnegi probleemi. Tulekustuti on autos ja korteris tavaline nähtus, kuid nii kustutit kui ka esmaabivahendeid kasutatakse ka töö juures, eriti siis, kui töötingimustest tuleneb mingisugune oht.

Tulekustuti tüübid ja otstarve

Kui tehakse otsus soetada tulekustuti, siis on oluline välja selgitada, millised tulekustutid on olemas ja mille poolest nad erinevad. Valik sõltub sellest, kus me plaanime tulekustutit kasutada, näiteks autos võib olla väike, 1,2-liitrine tulekustuti, kuid alati võib otsustada ka suurema toote kasuks. Töö juurde sobivad paremini elektriseadmete jaoks mõeldud tulekustutid, näiteks pulberkustutid, millega saab lämmatada eri põlengukoldeid. Tulekustutid on hindadega, mis võimaldavad kõigil omale tuleohutusvahendid soetada, teie ülesanne on leida endale sobivaim.

Esmaabikomplekt

Esmaabikomplekti sisust on kasu igasugustes olukordades, esmaabikarp kodus või töö juures on alati vajalik. Töökohal, kus läheduses pole arstiabi, on esmaabivahendite olemasolu kohustuslik, ainult nii saab tagada töötajate ohutuse ja õnnetuse korral kiiresti reageerida. Õnnetusi võiks juhtuda vähem, kuid nendeks valmisolek ei tee kahju, seda enam, et esmaabivahendite komplekt töö juurde või autosse ei maksa palju.

Kas teid huvitab esmaabivahendite komplekti nimekiri ja komplekteeritus või otsite, kus müüakse auto- ja matkaapteeke või tulekustuteid soodsa hinnaga? Kui koju on tarvis tulekustutit või esmaabikomplekti, siis selle või mõne teise ohutust tagava eseme saab osta veebikauplusest kaup24.ee – kutsume teid lähemalt tutvuma meie tootevalikuga. Siin vastavad tulekustutite ja esmaabivahendite hinnad nende kvaliteedile, pealegi on ohutus kõige olulisem.

Siiski leidub meil pakkumisi ka neile, kes tunnevad suuremat huvi odavama autoapteegi või tulekustuti vastu, kampaania ajal või eripakkumistega saate soetada kvaliteetseid tooteid hea hinnaga. Ohutuse eest saab hoolitseda kogu aeg, sest tulekustuti või esmaabivahendid saab tellida internetist eriti kiiresti. Valige, millist autoapteeki või elektriseadmete tulekustutit te vajate, ja meie hoolitseme selle eest, et kaubad toimetatakse kiiresti teile koju. Tootevalikus on tulekustutid, autoapteegid ning esmaabivahendid korterisse, koju ja töö juurde.

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2019 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.