Robottolmuimejad Roborock S6 MaxV S6V52-00

Kauba ID: 4164856
4.9/5
OSTJATE HINNANGUD
5
39
4
2
3
1
2
0
1
0
42 Ostja hinnangud | 12 Küsimust ja vastust
HEA HIND TOP TOOTED
0 €

*0 € tarne Omniva pakiautomaati üle 20 € ostudele kehtib kuni 31.10.2022 23:59. Pakkumine kehtib spetsiaalse märgistusega toodetele, mis mahuvad pakiautomaati.

Pesemise funktsioon:

Näitab, kas pesufunktsioon on olemas või mitte.

Nutiseade:

Näitab, kas seade on nutiseade, mida juhivad nutirakendused

Jah
Jah
Registreeruge ja peale selle toote ostmist saate Kaup24-eurodes tagasi: 200
Registreeru
39950
1500 / kuus
Järelmaksu kalkulaator
Müüja: Kaup24.ee
4.6/5

Pakkumised teistelt müüjatelt (1): 46220
Ärge unustage oma oste kaitsta!
Tootjapoolne kindlustus: 0 aastat
Kindlustus - kahjustuste, vee, varguse vastu
Tootjapoolne garantii füüsilistele isikutele: 2 aastat
Kogus - +
Tarnetähtajad: vali linn

Pakkumised teistelt müüjatelt (1)

0 €

*0 € tarne Omniva pakiautomaati üle 20 € ostudele kehtib kuni 31.10.2022 23:59. Pakkumine kehtib spetsiaalse märgistusega toodetele, mis mahuvad pakiautomaati.

Müüja: AGITgroup

4.7/5
TASUTA kauba kättesaamine Tallinna kauplusest (Mustamäe tee 46) teisipäeval, 4. oktoobrist (000 )
46220

Toote kirjeldus: Roborock S6 MaxV S6V52-00

Eksperdi arvamus: See nutikas tolmuimeja teostab kuiv- ja märgpuhastust, jätmata tolmu või mustust. Suur töötlemisvõimsus ja täpne lasernavigatsioon tagavad, et tolmuimeja suudab teie kodu täpselt kaardistada ja puhastada kogu teie elamispinna või üksikud ruumid mõne nutitelefoni klõpsuga. Varustatud ülitäpse laserkaugusmõõturiga, mis skaneerib ruumi kiirusel 300 p/min ja loob kuni 98% täpse kaardi puhastatavast ruumist.

Uue taseme intelligentsus
Topeltkaamera revolutsioneerib sinu robottolmuimeja tõhusust, lisades arenenud omadusi ning tuues sinu sisse rohkem rahu, kuna pead vähem muretsema roboti pärast. Patenteeritud ReactiveAI võimaldab automaatselt esemeid vältida. Imemisvõimsus veelgi tugevam on sügavamaks puhastuseks. Ning elektrooniline veepaak teeb moppimise nutikaks ning ning kohandatavamaks. Roborock S6 MaxV viib kodurobootika uuele tasemele.

Kaks silma nägemiseks
Koos kahe kaameraga, ei näe S6 MaxV mitte ainult esemeid oma teel, vaid teeb ka kindlaks kui kaugel või kui suured need on, kulgemaks neist ümber. Ning see kõik toimub silmapilkselt. Olles varustatud infrapuna kaameraga, näeb robot ka pimedas. Koos Roborock'i tuntud PerciSense LiDAR navigatsioonisüsteemiga, muutub robotil kodus navigeerimine kiireks ja tõhusaks, nii päeval kui ka öösel.

Esemete tuvastamine
ReactiveAI'd toidab Qualcomm APQ8053 protsessor, mis toimib 50% paremini kui S6 roboti oma, ning mis juhib Tensorflow konvolutsioonilist närvivõrku, kasutades selleks uusimat sügavõppe arhitektuuri. Seda robotit on treenitud kümnete tuhandete reaalsete piltidega, et see tuvastaks ning väldiks igapäevaseid esemeid kodus, mille otsa võivad kinni jääda paljud teised robottolmuimejad. Juhulikest sussidest, lambialusteni, kaabliteni, ning muude esemeteni. Ka lemmiklooma jäätmeteni.

Esemete vältimine
Sügavustaju tähendab seda, et S6 MaxV teab vältida ka seda, mida robot ära ei tunne. Igat objekti, mis on laiem kui 5 cm ning kõrgem kui 3 cm, suudab robot näha ning sellest mööduda. See töötab turvaliselt ümber unustatud mänguasjade, lemmikloomanõude ning valesti paigutatud kohvitasside. Ideaalne tegusatele kodudele.

Ehitatud privaatsuseks
Kui tegemist on kaameraga sinu kodus, on esmatähtis privaatsus ning turvalisus. Iga pilt, mida ReactiveAI töötleb, kustutatakse koheselt. Ning see pole veel kõik. S6 MaxV on ka TUV Rheinlandi poolt sertifitseeritud kui turvaline nutikodu toode, mis hoiab sinu andmed kaitstuna.

Mis sind ees ootab
Kodust eemal olles saad kasutada telefonirakendust, jälgimaks kaardilt roboti trajektoori ning ka seda, millised tõkked on robotile ette jäänud. Selle abil saad olla teadlik ees ootavatest üllatustest.

Heida pilk sellele, mis toimub
Vaata oma kodus ringi isegi siis, kui oled eemal. Kasuta Roborock rakendust kontrollimaks S6 MaxV robotit ning n&a