Rasedus- ja ovulatsioonitestid

(4)
Filter
Hinnangute keskmine: 4.6/5
10 862 hinnangut. Vaata kõiki

Rasedus- ja ovulatsioonitestid internetist

Rasedus on kindlasti iga ema jaoks rõõm, kuid osad naised võivad veel tunda, et nad pole selleks valmis - kui tekib raseduse osas kahtlus, siis aitavad seda kinnitada rasedustest. Kui plaanid rasedust eelkõige just esile tuua, mis varasemalt pole õnnestunud, siis aitab ovulatsioonitest määrata, millal on viljastumise tõenäosus kõige suurem ehk millal esineb ovulatsioon.

Millal teha ovulatsioonitesti või rasedustesti?

Kuidas aru saada, et oled rase? Raseduse sümptomid erinevad igal naisel, kuid peamiselt on selleks menstruatsiooni ärajäämine või hilinemine, rindade tundlikkus, väsimus, iiveldus, muutuvad toiduisud, tujumuutused, peavalud jne. Küll aga ei pruugi see tähendada kohe rasedust - seepärast on oluline osta rasedustest, et olla kindel. Rasedustest aitab kiiresti ja soodsalt määrata rasedushormooni taset kehas läbi uriini - vali kasutamiseks kas digitaalne rasedustest või traditsiooniline. Varajane rasedustest aitab teha raseduse kiiresti kindlaks, küll aga tasub seda hiljem korrata, kuna meie keha võib veel muutuda. Rasedustesti tegemine on lihtne - test peab kokku puutuma uriiniga - selleks tutvu lähemalt testi kasutusjuhendiga. Positiivne rasedustest näitab testiväljal triipu, mis kinnitab rasedushormooni olemasolu - siis on aeg arsti juurde minna ning saada kinnitus ka arsti poolt.

Rasestumine võib olla teatud juhtudel keeruline - seepärast on oluline teada oma keha. Ovulatsioonitestid on kiired ja mugavad, mis aitavad määrata rasestumise kõige 2-3 kõige tõenäolisemat päeva kodustes tingimustes. Test näitab 24 tundi ette, millal on kehas tõusnud luteiniseeriva hormooni tase. Testi kasutamine toimib samamoodi nagu rasedustest - test peab kokku puutuma uriiniga, mille läbi saab test hormooni sisalduse kindlaks määrata. Kui testile tekib vastav joon, on viljastumine suurenisti tõenäoline. Iga naise keha on erinev, mispärast võib vaja minna mitu ovulatsioonitest ning lihtsalt proovida, kuni test näitab Sulle sobilikku vastust.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kvaliteetsed ja mugavad rasedustestid ning  ovulatsioonitestid leiad Kaup24 veebipoest koos soodsate hindadega. Paindlikud ostu- ja maksetingimused muudavad ostlemise äärmiselt mugavaks ning erinevad tarneviisid toovad kauba kätte kiirelt ja mugavalt kas läbi kulleri, pakiautomaadi või esinduse.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!