Kasulikud nõuanded

Parimad videokaardid 2017

Vali siit
18.01.2018
videokaart

1. Nvidia GeForce GTX 1080 Ti. See mudel on endiselt nr 1 turul. Kuid kahjuks võib esimene koht sügisel minna mõnele teisele mudelile, mis on mainitud listi lõpus (siiani need ei ole saanud parima mudeli tiitlit, kuna neid ei ole veel turule lastud). See videokaart on ideaalne neile, kes soovivad mängida täieliku HD-eraldusvõimega. Tõsi, see võimaldab mängida 4K resolutsioonis, kuid piksleid korrutatakse, mitte ei toodeta loomulikult. Kuid pilt on juba 4K resolutsioonile suhteliselt lähedane ja võimaldab luua ka 60 kaadrit sekundis. Võib-olla seepärast ongi see turul üks parimaid. Veel üks tunnusjoon on 11GB GDDR5X VRAM, mille kiirus on 1480 MHz. Sellel videokaardil pole enam DVI-pistikut. Selle asemel on lihtne HDMI-seade, millel on spetsiaalne adapter neile, kes vajavad DVI-d. DVI pistik vabastas palju ruumi, mida kasutati parema ventilaatori jaoks. Selle ideaalse videokaardi ainuke puudus - see maksab umbes 800 eurot. See on väga kallis toode, mida kõik mängijad ei saa endale lubada.

2. AMD Radeon RX 580. Peamine võistleja esimese koha mudeliga, kuid on turul ikkagi 2. kohal. See videokaart on piisavalt hea, et töötada 4K eraldusvõimega. Sellel on natuke vähem mälu - 8 GB GDDR5X-st. Muidugi on see ka soodsama hinnaga. Seda videokaarti saab osta 250-300 euro eest. Sellel on olemas veel DVI pistik. Videokaardi testid on näidanud, et töökiirus on kuni 1440 MHz. Kui see videokaart ilmus turule, ütlesid kõik, et see on koopia vanast RX 480 mudelist, kuid tegelikkuses olid töökiirused erinevad. 48 mudelil on "ainult" 1266 MHz.

3. Nvidia Titan X. See on turul kõige võimsam videokaart virtuaalreaalsuse projektidele ja kõige võimsamatele mängudele. See "koletis" on juba kohandatud 4K resolutsioonile ja pilt loob 80-90 kaadrit sekundis. Kahjuks ei saa seda pidada parimaks, sest see on liiga kallis. Praegu on selle maksumus ligikaudu 1300 eurot. Seda on palju, arvestades asjaolu, et videokaart maksab umbes 400 eurot.

4. AMD Radeon R9 Fury X. See on 4 GB videokaart lihtsate mängude mängimiseks. Ta on 2 aastat vana, kuid see "vanamees" on endiselt väga võimas. Suurim võimalik resolutsioon on QHD (1440 pikslit).

5. AMD Radeon RX 480. See mudel asub nimekirja keskel - optimaalne võimalus mängijatele, kes soovivad mängida lihtsalt ja mugavalt. Hind ei ole ka kõige hullem, 200-250 eurot. See on selle videokaardi mudeli alus ning  välja töötatud kõige võimsam mudel on RX580.

6. Nvidia GeForce GTX 1050 Ti. 4 GB mälu on piir, mida peaksite videokaardi ostmisel arvestama. See sobib peaaegu kõikidele mängudele ja intensiivse graafikaga seotud töö tegemiseks. Lisaks on see väga odav - ainult 130 eurot.

7. Zotac GeForce GTX 1060 Mini. 6 GB videokaart maksab umbes 200 eurot. See on väga hea ost kõigile, kes eelistavad raha kokku hoida, kuid soovivad kvaliteetset videokaarti. Tundub, et GTX 1060 mudel on muutunud populaarseks ka tootjate seas. Rohkem kui üks videokaardi valmistaja valis selle mudeli.
 

8. MSI Radeon RX 460. Veel üks odav videokaart, mis on saadaval vaid 100 euro eest. 2 GB videomälu on piisav, et mängida 1080 pikslit, kuid kindlasti mitte kõiki mänge. Kõike muudab MSI tootjanimi, mida tuntakse mänguautomaatide tootjana, nii et videokaart pole kindlasti halb.
 

9. AMD Radeon Vega RX. Taiwanis juuni alguses lubab uus videokaart olla tõeliselt muljetavaldav. 16 GB videomälu ja 1600 MHz kiiru. On lubatud kaks mudelit, millest üks ventileeritakse mitte ventilaatoriga, vaid veega või muude vedelikega. See on tõesti suurepärane toode, mis ootab kõiki mängude maailma fänne.

10. AMD Radeon Vega Frontier Edition. See on sarnane eelmises punktis tutvustatud mudelile, vaid mõned detailid on erinevad. Üks neist on kahepoolne mälu. Teine on veega jahutatud mehhanism, millel on erinevad kiirused võrreldes mehaanilise ventilaatoriga varustatud videokaartiga.

Videokaartide võrdlus on üsna keeruline, kui konkureerivad vaid kaks tootjat. Nvidia videokaarte peetakse paremaks ja võimsamaks, kuid AMD videokaardid on piisavalt võimsad ning odavamad. Tõsi, igaüks ei saa kulutada ainult videokaardile 1300 eurot või isegi rohkem. Sel põhjusel võimaldavad mõlemad tootjad laia valikut mängude austajatele.

TOP videokaardidLoomulikult nägime sel aastal enam kui ühe uut videokaarti, kuid sellest ei ole vaja suurt peavalu  tekitada, ootame veel pool aastat. RX 480 või GTX 1050 mudelid on endiselt väga head ja suudavad enamiku mängudega toime tulla. Mõnda aega kasutavad tootjad neid üsna aktiivselt, sest selle sisu ei ole ainus uuendus, vaid ka mälu, kiirus ja muidugi jahutuslahendused.

Kuidas hindate seda postitust?

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2019 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.