Kasulikud nõuanded

Värske tunne isegi kõige kuumematel päevadel! Parimad antiperspirandid

Vaata siit
13.02.2018

Ebamugav higine tunne ei lisa kellelegi meist enesekindlust - kuumad suvepäevad panevad higistama ja takistavad päikese nautimist. Sellises olukorras päästavad head antiperspirandid ja deodorandid - millised neist on väärt ostmist ja mida tuleb valimisel arvestada?

Parima higistamisvastase vahendi valimisel on oluline jälgida, et see ei sisaldaks alumiiniumi, mis võib ummistada poore või isegi jõuda kehasse ja põhjustada veelgi rohkem terviseprobleeme. Sellisel juhul on palju parem valida looduslikest ainetest valmistatud vahendeid. Üks neist on Garnier Mineral Ultra Dry Optimal Protection, mis on higistamisvastane vahend naistele ning kaitseb higistamise eest maksimaalselt. See sisaldab looduslikke vulkaanilisi mineraale, mis imendavad higi täiuslikult, kuid ei ummista poore.

Kui otsida sarnast toodet meestele, võib sobida deodorant Biotherm Homme Day Control, mis sisaldab mineraalseid kompleksse ja kõrvaldab halva lõhna tekitavad bakterid. Asjakohaseid tooteid on kaubanduses juba nii palju, nii et kui soovid maksimaalset kaitset higistamise vastu samal ajal ohustamata oma tervist, pead kulutama mõne minuti, et lähemalt uurida toote koostist.

TOP deodorandid


Parima deodorandi valimisel tuleb pöörata tähelepanu ka nahatüübile ja elustiilile. Tundliku naha puhul on eriti olulised mitte alkoholi sisaldavad tooted. Selleks võib hästi sobida 24-tunnise kaitsega Collistar'i deodorant, mis ei kaitse mitte ainult higistamise eest, vaid ka niisutab ja rahustab tundlikku nahka. Samas need, kes naudivad aktiivset elustiili, otsivad sageli vahendeid pikaajaline kaitse tagamiseks. Selleks sobib hästi Adidas CLIMACOOL deodorant, mis võimaldab isegi kõige aktiivsema päeva maksimaalse mugavusega mööda saata.

Deodorantide ja antiperspirantide lai valik ananb kõigile võimaluse hoolitseda selle eest, et ebameeldiv higistamine ei üllataks ootamatul hetkel - pikk nimekiri sobivatest toodetest ootab meie veebipoes, Sina pead ainult kõige sobivama välja valima!

Kuidas hindate seda postitust?