Kasulikud nõuanded

Pesumasin kuivatiga või ilma: mida valida ja kas on võimalik kuivati ​​pesumasinale asetada?

Vaata kõiki pakkumisi
11.10.2019
pesumasin-kuivati vannitoas

Tänapäeval valime üha enam ajasäästlikke lahendusi, mistõttu on hakatud pesukuivatite kasutamisele rohkem tähelepanu pöörama. Sel juhul saad valida kahe erineva valiku vahel - osta pesumasin ja kuivati koos või eraldi seadmed. Mõlemal neist on oma plussid ja miinused, mida seekord arutame.

Kuivatusfunktsiooniga pesumasin

Pesumasin ja kuivati ​​ühes võivad pakkuda järgmisi eeliseid:

 • Madalam hind. Täpsemate funktsioonidega standardse seadme puhul ostad ainult ühe, seega on sellel automaatselt palju madalam hind.
 • Vähem ruumi. On loogiline, et üks pesumasin võtab palju vähem ruumi, nii et see sobib ideaalselt neile, kellel ei ole palju ruumi ja kes on sunnitud seda kokku hoidma - selline seade aitab.

Kuid sellel on ka järgmised puudused:

 • Pikem protsess. Praktikas võivad pesumasinad kuivatada ainult osa pesust, mis tähendab, et teine ​​pool peab järjekorras ootama ja see tuleb trumlist eemaldada. Selle tulemusena läheb kõigi nende protsesside jaoks rohkem aega ja pesumasinal on suuremad töökulud.
 • Madalam efektiivsus. Eespool nimetatud aja- ja energiakulude tõttu peetakse seda võimalust vähem tõhusaks. Siinkohal tuleks siiski arvestada energiatõhususe klassidega - kui tead, milline seade ​​valida, võivad energiaressursside erinevused olla vähem olulised. Selle valiku korral ei saa aga testida erinevate rakenduste arvukust. Just need põhjustavad sageli kuivatamise kvaliteedi olulist paranemist - üksikutel seadmetel on selles osas alati eelis.

Pesumasin ja kuivati ​​eraldi

Üksikud kuivatid üllatavad Sind järgmiste eelistega:

 • Parem kuivamise kvaliteet. Pesemine ja kuivatamine on väga erinevad tööd, seetõttu teevad tavalised seadmed ideaaljuhul ainult ühte neist (pesumasinate puhul ei ole see kindlasti kuivatamine). Samal ajal saad eraldi töötava seadme abil proovida rohkem spetsiaalselt selle protsessi jaoks loodud rakendusi, mis tagavad täiusliku kuivamise kvaliteedi.
 • Rohkem mugavust ja tõhusust. Individuaalsetes kuivatites on tavaliselt suuremad trumlid, nii et saad kõik oma riided korraga kuivatada, mis aitab säästa aega ja energiat.

Siiski pead leppima järgmiste puudustega:

 • Kõrgem hind. Kui oled juba pesumasina ostnud ja plaanid just kuivati ​​osta, ei tunne hinnaerinevust nii palju, aga kui ostad mõlemad seadmed korraga erinevaks otstarbeks, pead oma rahakoti palju laiemalt avama.
 • Rohkem ruumi. Parema kuivatamiskvaliteedi nautimiseks pead kodus leidma ka rohkem ruumi. On tõsi, et saadaval on mitmeid alternatiive, millest üks on kuivati ​​pesumasinale asetamine.


Kas kuivati ​​on võimalik pesumasinale asetada?

Neile, kes soovivad nautida üksiku ülalnimetatud kuivati ​​eeliseid, kuid kes ei saa seda endale ruumi poolest lubada, tekib sageli küsimus, kas kuivati on võimalik paigutada pesumasina peale. Vastus sellele on jah, kuid tuleb teada mõningaid põhilisi nüansse:

 • Kuivati ​​tohib pesumasina kohale asetada ainult juhul, kui selle suurus on sama või pesumasin on suurem. Selle variandi jaoks sobivad ainult eestlaetavad seadmed ja vastupidine (pesumasina asetamine kuivatile) ei ole võimalik.
 • Ideaalis tuleks sama kaubamärgi seadmed valida - tootjad on juba mõelnud kuivati ​​pesumasinale asetamisele, mis muudab protsessi sujuvamaks ja ohutumaks.
 • Kuivati ​​paigaldatakse pesumasinale spetsiaalsete kinnitustega või vähemalt vibratsioonivastase padjaga. Ilma täiendavate detailideta ei ole see soovitatav.
 • Pärast paigaldamist on soovitatav teha proovikuivatamine ja kontrollida, kas seade on tegelikult stabiilne.

Mõlemal neist lahendustest on oma eelised, seega on valik täielikult Sinu enda otsustada, kas osta kuivatiga pesumasin või kaks eraldi seadet. Kui kavatsed iga pesukord kuivati funktsioone kasutada, võiksid kaaluda eraldi seadet, aga kui plaanid seda aeg-ajalt teha, oleks võib olla parem otsida pesumasinaid, mis pakuvad seda võimalust. Kaup24.ee e-poest leiad kõik need seadmed soodsa hinnaga!

Klientidele meeldib see postitus

5/5
5 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?