Kasulikud nõuanded

Millised imikute toitmise tarvikud on teile kodus abiks?

Vaata kõiki pakkumisi
27.12.2018
imikute toitmise tarvikud

Elu koos imikuga võib olla tõeline väljakutse. Isegi kui see ei ole perekonna esimene järeltulija, tuleb talle pühendada väga palju aega ja hoolitseda tema arendamise ja täisväärtusliku toitumise eest. Toitumise koha pealt võib tänapäeval pisut kergemini hingata: müügil on mitmeid abivahendeid, mis aitavad lapsi toita mugavamalt ja efektiivsemalt. Mida peaksite kõigepealt katsetama?

Lutipudelid

Need on ühed tähtsaimad tooted, mis asendavad esimesena ema rinda, seepärast tuleb valida eriti hoolikalt nende materjali ja disaini. Kui soovite, et lapse toitmine oleks lihtsam, ja arvate, et beebi on juba valmis pudelit ise hoidma, siis mõelge spetsiaalse kujuga pudelitele, mis on disainitud nii, et oleks mugavad lapse väikeste sõrmedega hoidmiseks.

Hea pudel on selline, millest vedelik välja ei tilgu: siis mööduvad isegi esimesed katsed ladusalt ja ka teie ise tunnete tunduvalt rahulikumalt. Taolistesse mudelitesse on paigaldatud spetsiaalsed klapid, mis ei lase vedelikult välja voolata ─ see lutipudel on vajalik nii kodus kui ka reisil.


Aurutaja-peenestaja ja muud toiduvalmistamise lisaseadmed

Tugeva ja terve lapse kasvamisel on väga tähtis kanda hoolt tema täisväärtusliku toitumise eest, seepärast soovitatakse sageli toita imikuid just aurutatud toiduga. Aurutamisprotsessi käigus kuumenevad toiduained ühtlaselt ega lähe keema, mistõttu säilivad kõik nende toitvad omadused. Lisaks sellele ei ole toidu valmistamisel vaja rasva lisada.

Nüüd on eriti populaarne valida aurutajad-peenestajad, mille abil saate toitu valmistada ja kohe ka peenestada. Need on eriti mugavad abiseadmed, sest ei ole vaja mitut erinevat nõud kasutada ja pesta ─ kogu protsess toimub ühes nõus. Mõned mudelid võivad toitu nii soojendada kui ka sulatada, nii et toidu valmistamine on veelgi mugavam.