Kasulikud nõuanded

Milline mööbel sobib teie koju? 2019 aasta trendid

Suur valik mööblit
18.12.2018
mööbel kodu interjööti

Iga disainihuviline teab, et mööbel on üks peamisi interjööridetaile, mis võib luua toas soovitud atmosfääri. Aastad mööduvad ja muutuvad ka mööblitrendid, seega kui te igatsete midagi uut ja soovite hubast, aga ka moodsat kodu, tasub uurida, mis on populaarne 2019. aastal.

Mööbli värv

Astudes ruumi, võtab meid kõigepealt vastu teatud energeetikat peegeldav mööbli värv. Kuigi seda soovitatakse sobitada teiste interjööridetailidega, tasub proovida ka populaarseimaid värvitoone.

Punakad toonid. Tegemist on uue tipuga neutraalsete värvitoonide taevas ─ õrnad punakad toonid loovad rahustava ja hubase atmosfääri, lisades samal ajal ruumile elegantsi. Neid varjundeid saab kombineerida ka erksamate värvidega, näiteks tumepunase, rohelise või sidrunikarva värviga, nii et saate katsetada ka kõige ootamatumaid ideid.

Tumehall värv. Teatud aktsendid ei anna oma positsioone käest ka aastate möödudes ja nii on hallide toonidega. Värv ise ei ole nii intensiivne kui must, hall mööbel aga on praktiline ja kergesti sobitatav teiste stiiliideedega, seetõttu on selline mööbel universaalne ja aegumatu. Seda värvi mööbli valik on eriti lai, nii et on teil siis vaja sohvat, diivanit või voodit, leiate pakutava seast kindlasti vähemalt mitu erineva tumedusega halli mööblieset.

Soojad neutraalsed värvitoonid. Kui ei taha kasutada tumedaid värvitoone, on see lahendus suurepärane alternatiiv neile, kes igatsevad hubasust. Helepruunid, kreemjad värvitoonid on 2019. aastal moes praktiliselt kõigis tubades. Kõige rohkem leiab sellist mööblit kunstnahast diivanite ja pehme nurgamööbli ning heleda puitviimistlusega kappide, riiulite , sektsioonide või laudade seast.

Mööbli tüüp

Kõigis tubades mööbli korraga väljavahetamine moodsa vastu on üsna võimatu , kuid kõigis ruumides võiks valitseda sama tendents, mida oleks hea silmas pidada ka iga uue mööblieseme ostul.

Maksimaalne mugavus. Sel aastal rõhutavad interjööridisainerid mugavuse tähtsust ─ selline mööbel loob hubase, meeldiva atmosfääri, tekitab koduigatsust ja soodustab meeldivat suhtlemist. See saabki olema 2019. aasta peamine tendents! Mugavad diivanid, suured, pehmed voodid ja ei mingeid külma bürood meenutavaid lahendusi: kui seate esikohale mugavuse, panete sel aastal täppi.


Funktsionaalsed lahendused. Mugavust seostatakse sageli funktsionaalsusega, mida saate suurepäraselt rõhutada, valides eri viisidel kasutatava mööbli. Nii käite trendiga kaasas ja saate ka praktilist kasu, kuna säästate vaba ruumi. Keskenduge mitut funktsiooni omavale mööblile, nt populaarne sohva-voodi, kuju muutvad lauad või laekatumbad.


Minimalismi peegeldus. Minimalistlikud, üle koormamata ruumid on 2019. aastal moes, seetõttu soovitatakse mööblit ja selle tüüpi valides pöörata tähelepanu toa suurusele. Üritage hoida proportsioone, ärge täitke ruume mittevajalike või harva kasutatavate esemetega ─ las ruum näeb välja korras ja värske.

Mööbli materjal

Kuigi enamasti paneme tähele mööbli viimistlust, on sama olulised ka materjalid, mis dikteerivad ruumi teatud tooni ja osalevad üldise atmosfääri loomises. 2019. aastal siin suuri muutusi ei tule, kuid huvitavaid pakkumisi näeme kindlasti.

Puit. Aegumatut, tugevat ja sooja puitmööblit võib nimetada aegumatuks klassikaks. Sellised lahendused võimaldavad tunda end loodusele lähemal ─ see idee on populaarne juba paar viimast aastat. Kui aga otsite stiilseid, kuid odavamaid lahendusi, tasub proovida puiduimitatsioonist mööblit, mis võimaldab samuti luua hubase keskkonna(puidust riidekapp, laud, voodi jne)